w

Santander Bank Polska: „Polecam mój bank – edycja 8”, czyli po 100 zł dla poleconego i polecającego [+ kolejne 600 zł na start]

Program poleceń Polecam mój bank Santander 2024

Santander Bank Polska ruszył z 8. edycją programu „Polecam mój bank”w ramach którego obie strony polecenia otrzymają nagrodę po 100 zł w formie wybranego przez siebie bonu. Osoba polecona może dodatkowo otrzymać aż 600 zł premii za świetne Konto Jakie Chcę, co daje łącznie rekordowe 700 zł premii (+ kolejne 150 zł dla Twojego dziecka).

Konto Jakie Chcę zakładane w promocji będzie prowadzone za darmo po spełnieniu dwóch prostych warunków: zapewnienia wpływów 500 zł miesięcznie + wykonania 1 płatności na dowolną kwotę. Dodatkowo za 0 zł otrzymujemy kartę debetową, wybrane bankomaty, wszystkie bankomaty przy wypłacie BLIK oraz przelewy natychmiastowe.

8. edycja programu „Polecam mój Bank” będzie trwała od 1.06.2024 r. do 30.09.2024 roku.

Prześwietlenie promocji konta Santander z premią znajdziesz w osobnym wpisie:

Prześwietlenie promocji: 700 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander

Po 100 zł dla polecającego i poleconego w Santander

Ósma edycja programu poleceń „Polecam mój bank” w Santander Bank Polska to aż po 100 zł premii dla obu stron polecenia + kolejne 600 zł dla osoby zakładającej konto osobiste i 150 zł dla chętnych za założenie konta dla swojego dziecka.

Nagrody po 100 zł zostaną przekazane w formie voucherów do sklepów RTV EURO AGD, Biedronka, Decathlon, Zalando lub też w formie 4 biletów do kina Cinema City.

Polecający może otrzymać maksymalnie 5 nagród miesięcznie w łącznej wysokości 500 zł.

Polecony może z kolei otrzymać 100 zł w programie poleceń oraz aż 600 zł premii w promocji konta osobistego Santander. Łączna premia na start wyniesie więc aż 700 zł premii + 150 zł dla każdego dziecka i do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki opłacane przelewem z konta i wcześniejszym zgłoszeniu dostawców do banku.

Program poleceń Polecam mój bank Santander nagrody 2023
Kto może zostać polecony?

W ramach programu poleceń „Polecam mój Bank, edycja 8” polecić można osoby z polskim obywatelstwem, które nie posiadają konta osobistego Santander od 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto.

Tym samym osoby, które już trochę ponad rok temu zamknęły konto, mogą otrzymać łatwe 100 zł premii z polecenia. Kolejne 600 zł premii za otwarcie konta Santander otrzymają już osoby z dłuższą karencją. Tutaj nie można posiadać konta Santander od 1 stycznia 2022 roku.

Kto może zostać polecającym?

Polecającym może z kolei zostać osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w Santander Bank Polska wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej, która w czasie trwania danej edycji programu wykona co najmniej 1 płatność kartą do konta oraz posiada wyrażone zgody marketingowe (na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych oraz na EKK).

Jak otrzymać 100 zł z polecenia?

 • Od 1.06 do 30.09.2024 r. złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową i usługami bankowości internetowej podają
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
  • Wyraź zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK)
 • Również do 30.09.2024 roku przystąp do programu poleceń „Polecam mój bank” podając kod otrzymany od polecającego lub nasz pewny kod poprzez wypełnienie wniosku w bankowości Santander Internet lub aplikacji mobilnej Santander mobile.
  • Po zalogowaniu przejdź kolejno do zakładki „Oferta Banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”. Wyraź przy tym zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do prowadzenia programu
Santander kod polecający
 • Ostatnim krokiem jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą debetową do nowo otwartego konta na łączną kwotę min. 300 zł nie później niż do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta

To już wszystko!

Teraz wystarczy czekać na nagrodę, którą odbierzesz w zakładce „Program poleceń”. Zostanie ona udostępniona tam do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków i jest ona zwolniona z podatku dochodowego. Uwaga! Na odbiór nagrody będziesz mieć tylko 30 dni od jej udostępnienia.

Przykład.

Konto zakładasz w czerwcu 2024 r. Również w czerwcu rejestrujesz się w programie poleceń podając kod polecającego, a następnie wykonujesz płatności kartą debetową na łączną kwotę 300 zł do końca lipca 2024 roku.

Nagrodę będziesz miał udostępnioną już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków programu.

Premia do 500 zł za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przystąpić do programu poleceń i polecić konto rodzinie / znajomym otrzymując po 100 zł za każde skuteczne polecenie.

Jako polecający musisz mieć wyrażone zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, jak również zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK).

Dodatkowo jako polecający musisz wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową w czasie trwania programu oraz posiadać wyrażone zgody marketingowe.

Jak przystąpić do programu poleceń?

Do programu poleceń „Polecam mój Bank” przystąpisz przez system bankowości Santander Internet. Po zalogowaniu przejdź kolejno do zakładki „Oferta Banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”.

Konto Jakie Chcę Santander: prześwietlenie

Santander Konto Jakie Chcę zalety
Konto Jakie Chcę to:

 • 700 zł premii na start do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki
 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty Santander
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty / linki:

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 8”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Alior Bank premia do 940 zł - czerwiec 2024

Rekordowe 940 zł premii za konto osobiste Alior Bank + 7% dla oszczędzających!

Konto Santander premia 700 zł czerwiec 2024

Aż 700 zł premii za konto w Santander Bank Polska [+ 300 zł za kartę i 300 zł zwrotu za rachunki]