w

Garmin Venu za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank

Citibank ruszył z nową promocją warunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity dla nowych i powracających klientów z gwarantowaną nagrodą na start. Tym razem za otwarcie karty i spełnienie niewygórowanych warunków otrzymamy zegarek Garmin Venu SQ o wartości 699 zł. Wystarczy przez trzy miesiące po wydaniu karty płacić nią za codzienne zakupy i wydać określoną kwotę.

To jeszcze nie wszystko, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto zyskasz kolejne 500 zł premii na start, jeśli założysz kartę w pakiecie z kontem!

Promocja karty z zegarkiem Garmin Venu SQ będzie trwała do wyczerpania limitu 200 zawartych umów. Po tym czasie link do strony promocji przestanie być aktywny.

→ Aktualna edycja promocji: Zegarek Garmin Venu Sq do karty Citi Simplicity

Zegarek Garmin Venu SQ za darmo do karty Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie wydawana na łatwiejszych zasadach zwolnienia z opłaty. Wystarczy miesięcznie nią wydać w sklepach łączną kwotę min. 300 zł, a nie zapłacisz ani grosza za jej prowadzenie. Kartę musisz utrzymać do dnia otrzymania nagrody, a po tym okresie możesz zrobić z nią co zechcesz.

Dla kogo Garmin Venu SQ od Citibank?

Tutaj mam świetną wiadomość! Promocja z zegarkiem Garmin Venu sq dostępna jest dla nowych i byłych posiadaczy kart Citibanku, którzy od 1 stycznia 2021 roku nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a przypomnę, że za jego założenie otrzymasz kolejne 400 zł premii na start.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełnić wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Aby otrzymać zegarek Garmin Venu SQ od Citibank?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku wyślij dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku (w momencie wypełniania wniosku nie musisz ich posiadać. Listę dokumentów potwierdzisz z konsultantem banku, który oddzwoni po wypełnieniu wniosku)
 • Aktywuj kartę w dowolny sposób (najwygodniej za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku
 • Do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na łączną kwotę min. 2000 zł
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
Odbiór nagrody i gwarancja

Informację od Citibanku o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Zegarek Garmin Venu SQ zostanie z kolei wysłany w terminie 60 dni od otrzymania ten wiadomości na adres korespondencyjny podany w banku.

Smartfon podlega pełnej 24 miesięcznej gwarancji od daty aktywowania urządzenia na podstawie numeru IMEI.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w czerwcu 2023 r. Po jej otrzymaniu aktywuj kartę
 2. Do końca sierpnia 2023 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł
 3. Informację o przyznaniu zegarka Garmin Venu SQ otrzymasz w ciągu 30 dni od momentu wykonania wymaganych płatności
 4. Zegarek Garmin Venu SQ zostanie z kolei wysłany w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości (zazwyczaj nagrody są wysyłane wczęśniej)

Po otrzymaniu nagrody możesz zrobić co chcesz z kartą. Bez problemów możesz negocjować z bankiem bezwarunkowe zniesienie opłaty za jej prowadzenie.

Wolisz inną nagrodę?

Nie ma problemu. Alternatywnie możesz skorzystać z dwóch innych promocji karty Citi Simplicity i zyskać rekordowe 1200 zł premii lub 600 zł do Lidla.

Na dokładkę korzystając z promocji bezwarunkowo darmowego Citikonta otrzymasz kolejne 500 zł, co łącznie z kartą Citi Simpliciti da Ci aż do 1700 zł premii od Citibank!

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 24,87%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to podstawowa i najpopularniejsz karta Citibanku, która będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok.

Opłata w wysokości 12 zł miesięcznie będzie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie (pamiętaj, że na potrzeby promocji musisz do końca drugiego miesiąca wydać łączną kwotę 2000 zł, co się pokrywa z tymi warunkami).

RRSO 0% vs 24,87%

Po zakończeniu miesiąca / okresu rozliczeniowego w wybranym przez siebie dniu miesiąca, otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wydaną w danym okresie rozliczeniowym. Na potrzeby przykładu, załóżmy, że okres rozliczeniowym trwa od 1-go do ostatniego dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza za korzystanie z pieniędzy banku (RRSO = 0%) wystarczy że przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym. Kwotę tą znajdziesz na wyciągu. Przy założeniu, że okres rozliczeniowy kończy się 1-go dnia miesiąca, wpłaty dokonaj na rachunek karty do 26-go dnia miesiąca, a za korzystanie z darmowego odroczonego terminu zapłaty nie zapłacisz ani grosza!

Po więcej szczegółów zapraszam Cię do osobnego wpisu: poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • Zegarek Garmin Venu SQ za darmo na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku możesz negocjować ten warunek z bankiem i otrzymać kartę nawet za darmo)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 400 zł za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto [+200 zł moneyback i 900 zł dla chętnych za kartę Citi Simplicity]

Konto Santander promocja czerwiec 2023

500 zł za konto w Santander Bank Polska [+ aż 150 zł za konto dziecka + do 300 zł zwrotu za rachunki]