w

600 zł do Lidla za założenie karty Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja!]

600 zł do Lidl za kartę Citi Simplicity w Citibank

Nowość w Citibanku! Tym razem w zamian za założenie karty Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków promocji otrzymamy bony o wartości 600 zł do sklepów LIDL. Z promocji ucieszą się dawni klienci banku z powodu krótkiej karencji.

Zobacz też jak zyskać kolejne 450 zł rekordowej premii gotówkowej za Bezwarunkowo Darmowe CitiKonto. Z kolei sama karta będzie prowadzona całkowicie za darmo przez pierwszy rok. Od drugiego roku zwolnienie przysługuje osobom, które będą aktywnie korzystać z karty.

Promocja będzie trwała do 30.11.2023 roku. Nie ma jednak co czekać, bowiem im szybciej skorzystasz, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

→ Aktualna promocja: 600 zł do sklepów Biedronka za kartę Citi Simplicity

Dla kogo rekordowe 600 zł do LIDLA od Citibank?

Nowa promocja Citibanku z bonami Lidl na kwotę 600 zł za kartę Citi Simplicity dostępna jest dla osób, które od 1 lipca 2023 roku nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Tym samym okres karencji jest wyjątkowo krótki!

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz dodatkowo spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł na Allegro za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż promocyjny wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity nie później niż do 30.11.2023 roku. Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później.
  • Podczas zawierania umowy wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy zarówno w formie mailowej jak i telefonicznej, aby otrzymać pierwsze 50 zł (jeśli tego nie zrobić to nadal możesz zyskać 550 zł premii!)
 • W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aktywuj kartę koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonaj po 5 płatności kartą Citi Simplicity na dowolną kwotę.
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
  • Za każdy miesiąc wykonania wymaganych płatności otrzymasz po 100 zł premii, z wyjątkiem szóstego miesiąca, za który otrzymasz 50 zł w bonie LIDLA
Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu każdego z bonów otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Nagroda podzielona jest na 7 części:100 zł za każdy z pierwszych 5 miesięcy, w których wykonasz min. 5 płatności kartą, 50 zł za szósty miesiąc, w którym wykonasz min. 5 płatności i 50 zł za wyrażone zgody marketingowe (możesz je wycofać po otrzymaniu wszystkich nagród).

Same karty podarunkowe Lidla bank prześle z kolei do 30 dni od przesłania każdej z powyższych wiadomości.

Każda karta podarunkowa Lidla będzie miała ważność 4 miesiecy od jego otrzymania.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz we wrześniu 2023 r. akceptując zgody marketingowe. Pamiętaj o dostarczeniu dokumentów dochodowych.
 2. Do końca października 2023 r. aktywuj kartę poprzez aplikację mobilną
 3. W każdym z 6 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. w październiku, listopadzie i grudniu 2023 r oraz w styczniu, lutym i w marcu 2024 roku) wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą Citi Simplicity na dowolną kwotę za co otrzymasz pierwsze 100 zł za każdy miesiąc
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie opłat i wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,35%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji całkowicie za darmo przez pierwsze 12 miesięcy. Przed upływem roku można z kolei negocjować zwolnienie z opłaty na kolejny rok.

RRSO 0% vs 24,09%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (określoną na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł do Lidla na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Mastercard Bezcenne Chwile – punkty za płatności – radzę poczekać na promocję z aktywacją (niebawem powinna pojawić się promocja z punktami o wartości 100 zł lub 200 zł na start)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
8 miesięcy temu

„Opłaty w wysokości 12 zł nie zapłacisz jeśli w każdym miesiącu wykonasz tą kartą płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Tak się składa, że jest to również warunek otrzymania premii, w związku z czym nie będzie z tym problemów.”

To chyba przeklejka z innej oferty?

Co myślisz?

mKonto Intensive premia 2024

mKonto Intensive: 450 zł premii na start od mBank

Ranking lokat wrzesień 2023

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na wrzesień 2023 r.