w

Rekord! Aż 1200 zł premii za otwarcie karty Citi Simplicity [0 zł opłaty przez rok]!

Citibank ruszył z nową promocją karty kredytowej Citi Simplicity z rekordową premią 1200 zł na start. Nowa akcja ma dwie zalety: niezwykle krótką karencję dla byłych posiadaczy kart Citibank oraz rekordową premię gotówkową (do 900 zł) + kolejne 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD).

Założona karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo jeśli tylko będziesz z niej aktywnie korzystać. Możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując kolejne 400 zł premii lub ok. 600 zł (walizkę VIP Collection + 65 EUR) w pakiecie konto + karta kredytowa. Mamy więc rekordową premię za kartę oraz konto w wysokości aż do ok. 1800 zł!

Promocja potrwa do wyczerpania puli 1000 wniosków lub co dużo mniej prawdopodobne do 30.09.2023 roku.

Po wyczerpaniu tej puli nie będzie już możliwości złożenia wniosku o kartę (czyli każdy uczestnik otrzyma premię).

Nowa promocja:

→ Prześwietlenie: rekordowe 1200 zł premii z kartą Citi Simplicity

HIT i nowy rekord! Aż 1200 zł z kartą Citi Simplicity w Citibank

Promocja „Mogę więcej z kartą kredytową Citibank” to nowy rekord wysokości premii na start (1200 zł) za założenie karty kredytowej (prowadzonej za darmo przez rok i za darmo po tym czasie przy jej aktywnym używaniu).

To jeszcze nie wszystko, bowiem dodatkowo można zyskać aż 400 zł za darmowe Citikonto lub walizkę VIP Collection o wartości 329 zł i 65 EUR (ok. 300 zł).

Dla kogo rekordowe 1200 zł za kartę Citi Simplicity?

Z akcji „Zyskaj z kartą Citibank” skorzystać mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej Citibank od 1 lipca 2023 roku. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji. Polecam skorzystać z obu promocji, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto z premią otrzymasz kolejne 400 zł lub nawet 600 zł za CitiKonto (walizka + 65 EUR).

Otrzymanie karty kredytowej Citibank wiąże się ze spełnieniem warunków finansowych:

 • Wiek: min. 18 lat
 • Zatrudnienie:
  • Etat: od min. 3 miesięcy oraz dochód min. 1200 zł netto
  • Działalność gospodarcza: od min. 24 miesięcy + dochód min. 2500 zł netto
Jak przystąpić do promocji z rekordową premią 1200 zł?

Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity z premią 1200 zł wyrażając zgody na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczne przekazywanie tych informacji i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagród (za wyrażenie tych zgód otrzymasz 100 zł premii).

W terminie 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokumenty potwierdzające osiągane dochody na specjalnej stronie banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji).

Po otrzymaniu karty, aktywuj ją za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Również do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Na konto tego programu otrzymasz

Jak otrzymać 1200 zł za kartę CitiBank (900 zł w gotówce + 300 zł w bonach)?

 • Nagrodę I:
  • 12 000 punktów o wartości 150 zł otrzymasz jeżeli w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonasz płatności bezgotówkowych kartą (w sklepach stacjonarnych i internetowych) na kwotę w przedziale od 500 zł do 1999,99 zł
  • 24 000 punktów o równowartości 300 zł otrzymasz, jeżeli w każdym z 3 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę dokonasz Transakcji powyżej 2000,00 zł
 • Nagrodę II: 50 zł lub 100 zł w gotowce otrzymasz za każdy miesiąc od 4 do 11 miesiąca po zawarciu Umowy, w którym dokonasz Transakcji na kwoty:
  • 50 zł nagrody dla transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości w przedziale 500,00 zł – 1999,99 zł miesięcznie
  • 100 zł zwrotu miesięcznie za każdy miesiąc od 4 do 11 miesiąca od zawarcia Umowy, w którym dokonasz Transakcji o łącznej wartości powyżej 2000,00 zł miesięcznie
  • Łącznie możesz odebrać maksymalnie 8 Nagród o łącznej wartości nawet 800 zł
 • Nagrodę III: 100 zł w gotowce zgarniesz, po otrzymaniu wyżej opisanych nagród, jeżeli podczas zawierania Umowy o Kartę dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz dokonasz transakcji kartą na min. 500 zł w 12 miesiącu po miesiącu zawarcia umowy
Odbiór nagród

Punkty programu Bezcenne Chwile pojawią się na koncie programu i możesz je wymienić na dowolne vouchery (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.), bilety do kina lub nagrody rzeczowe.


Z kolei premia gotówkowa zostanie przelana przez Citibank na rachunek karty kredytowej powodując powstanie nadpłaty lub spłaty aktualnego zadłużenia na tej karcie. Trafi ona na konto w terminie 30 dni od otrzymania każdej z wiadomości.

Karta Citi Simplicity: zalety, opłaty

Opłata roczna za wydanie i obsługę Karty wyniesie 0 zł przez okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę dla uczestników opisywanej dzisiaj promocji. W kolejnych miesiącach nadal możemy za darmo korzystać z karty pod warunkiem wykonania nią minimalnej wartości transakcji 1000 zł miesięcznie (w okresie rozliczeniowym).

Dzięki karcie kredytowej możesz korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz zadłużenie wynikające z tych płatności przed upływem 56 dni licząc od rozpoczęcia okresu rozliczeniowego.

Karta Citi Simplicity to:

 • 1200 zł premii na start
 • 0 zł opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy
  • 0 zł za prowadzenie po 12 miesiącach pod warunkiem wykonania nią płatności na łączna kwotę min. 1000 zł /mc
 • 0% odsetek (RRSO 0%) pod warunkiem spłaty karty w całości w terminie 56 dni od rozpoczęcia okresu rozliczeniowego
 • 0 zł za powiadomienia SMS
 • Program Citi Rabaty
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

Regulamin oferty „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marecki
Marecki
10 miesięcy temu

dokumenty potwierdzające osiągane dochody – czy mogą to być .pdf-y pobrane ze strony bankowości online od pracodawcy?

Co myślisz?

HIT! Walizka Vip Collection (329 zł) + 65 EUR (ok. 300 zł) za bezwarunkowo darmowe Citikonto w Citibank

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium [+ do 600 zł moneyback + 400 zł za konto]