w

Aż 400 zł za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto [+200 zł moneyback i 900 zł dla chętnych za kartę Citi Simplicity]

Ruszyła kolejna, jeszcze lepsza promocja bezwarunkowo darmowego CitiKonta w Citibank z premią 400 zł na start za otwarcie rachunku + dodatkowym zwrotem 200 zł od płatności przy założeniu też karty kredytowej Citi Simplicity z rekordową premią 1200 zł, dając nam łącznie aż do rekordowej wysokości 1500 zł!

Rodziny korzystając z opisywanej dzisiaj promocji mogą zyskać łącznie aż 3000 zł (po 1500 zł na osobę), za co można sobie zafundować już naprawdę niezłe wakacje!

Dodam jeszcze, że CitiKonto w Citibank to całkowity i bezwarunkowy brak opłat bez haczyków za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty jak również za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 400 zł premii na start + dla chętnych kolejne 1100 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która również będzie prowadzona za darmo w prosty sposób.

Aktualna edycja promocji:

→ Przejdź do: 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

400 zł za darmowe CitiKonto + 200 zł moneyback

W ramach wakacyjnej promocji CitiKonta w Citibank zyskamy 400 zł premii za darmowe konto + opcjonalnie kolejne 1100 zł po założeniu karty kredytowej dając łącznie aż do 1500 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji bezwarunkowo darmowe konta osobistego i zyskać 400 zł premii.

Promocja będzie trwała do 31 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania puli 5000 otwartych kont. Po jej wyczerpaniu link przestanie działać i nie będzie można złożyć wniosku o konto.

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta z premią 400 zł + 200 zł na start?

Z promocji „CitiKonto – Twoje konto na wakacje” możesz skorzystać, jeśli po 31.12.2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza Cię z promocji.

Krótsza karencja obowiązuje w promocji karty Citi Simplicity z premią 900 zł. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta, aby jak najszybciej otrzymać wszystkie nagrody.

Jak otrzymać 400 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 31 sierpnia 2023 roku
 • Nagrodę I: 25 zł w gotówce otrzymasz za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (już pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz zgody wycofać zachowując nagrodę). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 375 zł premii
 • Nagrodę II: 125 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 transakcji BLIK (w tym przelewów BLIK na telefon lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
  • Najprościej jest wykonać trzy przelewy BLIK na telefon np. po 100 zł każda do znajomego lub kogoś z rodziny i nagroda jest Twoja!
 • Nagrodę III: 125 zł w gotówce otrzymasz w zamian za wykonanie jednej z dwóch czynności nie później niż do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta:
  • 1. Zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub
  • 2. Zlecenie walutowe w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł
   • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw wymiana PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie przeciwne zlecenie EUR->PLN. Zalecam tutaj nieco wyższą kwotę z uwagi na możliwą niewielką prowizję. Waluty zalecam wymieniać w dni robocze z uwagi na lepsze kursy
 • Nagroda IV: 125 zł w gotówce otrzymasz w zamian za spełnienie powyższych warunków do otrzymania nagrody II i III – zatem nie musisz już spełniać żadnych dodatkowych warunków 🙂
Kiedy otrzymam 400 zł nagrody?

Nagrodę I: Pierwsze 25 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę II: 125 zł za 3 przelewy lub płatności BLIK otrzymasz przelewem do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę III: 125 zł za transakcje walutowe lub wpływ wynagrodzenia otrzymasz przelewem do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę IV: 125 zł w gotówce za spełnienie warunków nagrody II i III również otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Z regulaminu:

Jeśli zdecydujesz się na zasilenie konta Wynagrodzeniem dla otrzymania nagrody III, to warto abyś poznał/a definicję banku:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Nagroda 5: Razem lepiej, czyli 200 zł moneyback za założenie karty Simplicity z nagrodą dodatkową 900 zł (łącznie 1100 zł!)

To jeszcze nie wszystko! Uczestnicy promocji darmowego CitiKonta nieposiadający po dniu 1 stycznia 2020 roku karty kredytowej Citibank, mogą otrzymać dodatkową nagrodę w wysokości 200 zł zwrotu w gotówce za wykonane płatności kartami Citibank przez okres 3 miesięcy po miesiącu założenia karty kredytowej + 900 zł w promocji samej karty Citi Simplicity.

Zwrot w wysokości 200 zł będzie wypłacany w postaci 1% zwrotu od płatności kartą debetową do konta i/lub kartą kredytową Citi Simplicity wykonanych w okresie 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej.

Otrzymamy go przelewem do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Maksymalnie możesz otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 400 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 200 zł moneyback za założenie karty kredytowej Citi Simplicity + 900 zł na start za spełnienie warunków tamtej promocji.

Citikonto Citibank zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 400 zł premii na start
 • 200 zł moneyback po założeniu karty Citi Simplicity
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Citigold premia i lokata

500 zł premii za konto Citigold + lokata na 7,4% do 400 tys. zł w Citibank

Garmin Venu Sq karta Citi Simplicity Citibank

Garmin Venu za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank