w

HIT! Rekordowe 500 zł za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto

CitiKonto Citibank premia 500 zł wrzesień 2023

Citibank ruszył z jeszcze lepszą promocją bezwarunkowo darmowego CitiKonta z rekordową premią 500 zł na start za otwarcie rachunku + opcjonalnie możliwością jej powiększenia o kolejne 900 zł za otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity.

Rodziny korzystając z opisywanej dzisiaj promocji mogą zyskać łącznie aż 3400 zł (po 500 zł za konto i po 1200 zł za kartę Simplicity na osobę), co jest już naprawdę solidnym zastrzykiem gotówki.

Warto dodać, że CitiKonto zakładane w promocji to całkowity i bezwarunkowy brak opłat bez haczyków za: prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej, wybrane bankomaty oraz za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 500 zł premii na start + dla chętnych kolejne 1200 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która również będzie prowadzona za darmo przy aktywnym z niej korzystaniu.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

500 zł premii pieniężnej za darmowe CitiKonto

W ramach wakacyjnej promocji CitiKonta w Citibank zyskamy 400 zł premii za darmowe konto + opcjonalnie kolejne 1100 zł po założeniu karty kredytowej dając łącznie aż do 1500 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji bezwarunkowo darmowe konta osobistego i zyskać 400 zł premii.

Promocja będzie trwała do 14 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 3000 otwartych kont. Po jej wyczerpaniu link przestanie działać i nie będzie można złożyć wniosku o konto.

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta z premią 400 zł + 200 zł na start?

Z promocji „CitiKonto – Zyskuj więcej” możesz skorzystać, jeśli po 31 grudnia 2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza Cię z promocji.

Dużo krótsza karencja obowiązuje z kolei w rekordowej promocji karty Citi Simplicity z premią 1200 zł. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta, aby jak najszybciej otrzymać wszystkie nagrody.

Jak otrzymać 500 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 14 listopada 2023 roku
 • Nagroda I: 25 zł w gotówce zostanie przekazana (opcjonalnie i dobrowolnie) za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (już pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz zgody wycofać zachowując nagrodę). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 475 zł premii
 • Nagrodę II: 450 zł w gotówce otrzymasz w zamian za wykonywanie min. 9 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 200 zł przez 5 miesięcy od otwarcia konta (w każdym z 5 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta)
 • Nagrodę III: 25 zł w gotówce otrzymasz za utrzymanie zgód marketingowych do momentu otrzymiania wszystkich nagród (opcjonalnie)

Warunki promocji zostały mocno uproszczone względem poprzedniej promocji Citikonta z niższą premią 400 zł na start. Tym samym obecna promocja to prawdziwy HIT i otrzymuje od nas maksymalną ocenę 5*/5*.

Kiedy otrzymam 500 zł nagrody?

Nagrodę I: Pierwsze 25 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę II: 450 zł otrzymasz w pięciu transzach po 90 zł za każdy miesiąc w którym wykonasz min. 9 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł. Zostanie ona wypłącona przelewem do końca każdego kolejnego miesiąca następującego po miesiącu wykonania wymaganych płatności.

Nagrodę III: 25 zł za utrzymanie zgód marketingowych otrzymasz przelewem do końca szóstego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (za utrzymanie zgód do tego czasu).

CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 500 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 200 zł moneyback za założenie karty kredytowej Citi Simplicity + 900 zł na start za spełnienie warunków tamtej promocji.

Citibank Citikonto zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 500 zł premii na start
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
9 miesięcy temu

Czy w ramach promocji mogę założyć konto citi priority 8000?

Co myślisz?

650 zł zwrotu (10% moneyback) za VeloKonto w VeloBank + 7,5% dla oszczędności dla chętnych

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych na wrzesień 2023 r.