w

Garmin Venu Sq o wartości 700 zł za darmo do karty Citi Simplicity w Citibank

Citibank ruszył z drugą edycją promocji warunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity dla nowych i powracających klientów z gwarantowaną nagrodą na start w postaci zegarka sportowego Garmin Venu SQ o wartości 699 zł. Aby ją otrzymać wystarczy przez trzy miesiące po otrzymaniu karty płacić nią za codzienne zakupy i wydać określoną kwotę.

To jeszcze nie wszystko, bowiem za założenie darmowego Citikonta zyskasz kolejne 500 zł premii na start + 100 zł w aktualnej promocji Mastercard Bezcenne Chwile!

Promocja karty z zegarkiem Garmin Venu Sq będzie trwała do wyczerpania limitu 250 zawartych umów lub do 31.12.2023 roku. Po tym czasie link do strony promocji przestanie być aktywny.

Promocja została zakończona!

Zobacz pozostałe promocje kart Citibanku:

Zegarek Garmin Venu SQ za darmo do karty Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie wydawana na łatwiejszych zasadach zwolnienia z opłaty. Wystarczy miesięcznie nią wydać w sklepach łączną kwotę min. 1000 zł, a nie zapłacisz ani grosza za jej prowadzenie. Kartę musisz utrzymać do dnia otrzymania nagrody, a po tym okresie możesz zrobić z nią co zechcesz.

Dla kogo Garmin Venu SQ od Citibank?

Tutaj mam świetną wiadomość! Citibank bowiem mocno przesunął okres karencji dla dawnych posiadaczy kart.

Promocja z zegarkiem Garmin Venu Sq dostępna jest dla nowych i byłych posiadaczy kart Citibanku, którzy od 1 stycznia 2023 roku nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a przypomnę, że za jego założenie otrzymasz kolejne 400 zł premii na start.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełnić wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Aby otrzymać zegarek Garmin Venu SQ od Citibank?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  • Przed podpisaniem umowy o kartę przekaż do banku dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku (w momencie wypełniania wniosku nie musisz ich posiadać. Listę dokumentów potwierdzisz z konsultantem banku, który oddzwoni po wypełnieniu wniosku)
  • Wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia 😉
 • Aktywuj kartę w dowolny sposób (najwygodniej za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku
 • Przez dwa kolejne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
 • Utrzymaj aktywną umowę o kartę do dnia otrzymania nagrody
Odbiór nagrody i gwarancja

Informację od Citibanku o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Zegarek Garmin Venu SQ zostanie z kolei wysłany w terminie 60 dni od otrzymania ten wiadomości na adres korespondencyjny podany w banku.

Smartfon podlega pełnej 24 miesięcznej gwarancji od daty aktywowania urządzenia na podstawie numeru IMEI.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz we wrześniu 2023 r. Po jej otrzymaniu aktywuj kartę
 2. W październiku 2023 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
 3. W listopadzie 2023 r. ponownie wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
 4. Informację o przyznaniu zegarka Garmin Venu SQ otrzymasz w ciągu 30 dni od momentu wykonania wymaganych płatności
 5. Zegarek Garmin Venu SQ zostanie z kolei wysłany w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości (zazwyczaj nagrody są wysyłane wczęśniej)

Po otrzymaniu nagrody możesz zrobić co chcesz z kartą. Bez problemów możesz negocjować z bankiem bezwarunkowe zniesienie opłaty za jej prowadzenie.

Wolisz inną nagrodę?

Nie ma problemu. Alternatywnie możesz skorzystać z dwóch innych promocji karty Citi Simplicity i zyskać rekordowe 1200 zł premii lub łatwiejsze 600 zł do sklepów LIDL.

Na dokładkę korzystając z promocji bezwarunkowo darmowego Citikonta otrzymasz kolejne 500 zł, co da łącznie aż do 1700 zł premii od Citibank!

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 24,09%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to podstawowa i najpopularniejsz karta Citibanku, która będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok.

Opłata w wysokości 12 zł miesięcznie będzie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie (pamiętaj, że na potrzeby promocji musisz akurat wydać po 1000 zł miesięcznie w pierwszych dwóch pełnych miesiącach po miesiącu podpisania umowy o kartę).

RRSO 0% vs 24,09%

Po zakończeniu miesiąca / okresu rozliczeniowego w wybranym przez siebie dniu miesiąca, otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wydaną w danym okresie rozliczeniowym. Na potrzeby przykładu, załóżmy, że okres rozliczeniowym trwa od 1-go do ostatniego dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza za korzystanie z pieniędzy banku (RRSO = 0%) wystarczy że przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym. Kwotę tą znajdziesz na wyciągu. Przy założeniu, że okres rozliczeniowy kończy się 1-go dnia miesiąca, wpłaty dokonaj na rachunek karty do 26-go dnia miesiąca, a za korzystanie z darmowego odroczonego terminu zapłaty nie zapłacisz ani grosza!

Po więcej szczegółów zapraszam Cię do osobnego wpisu: poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • Zegarek Garmin Venu SQ za darmo na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (po otrzymaniu nagrody możesz negocjować ten warunek z bankiem i otrzymać kartę za darmo bez żadnych warunków)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ponownie 100 zł (8000 punktów) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart Citibank

BNP Paribas premia 500 zł na start

HIT! 500 zł w gotówce za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!