w

Xiaomi Redmi Note 9 o wartości 699 zł za kartę Citi Simplicity

Xiaomi Redmi Note 9 od Citibank z kartą Citi Simplicity

Citibank ruszył z kolejnym hitem rozdając nagrodę gwarantowaną w postaci smartfonu Xiaomi Redmi Note 9 o wartości 699 zł za założenie karty kredytowej Citi Simplicity (darmowej po spełnieniu warunków) i spełnienie prostych warunków promocji.

Wystarczy płacić nowo wydaną kartą normalnie za codzienne zakupy i nagroda gwarantowana będzie Twoja. Po jej otrzymaniu możesz zdecydować, czy kartę chcesz zatrzymać czy też nie. Nie ma wymogu do zawiązania dłuższych relacji z bankiem.

Promocja będzie trwała do 9 sierpnia 2021 r. Prawdopodobnie jednak zostanie zakończona przed czasem z uwagi na dużą popularność akcji. Poprzednia taka akcja nie trwała zbyt długo!

Aktualnie można skorzystać z trzech promocji Citibanku:

Nagroda: Xiaomi Redmi Note 9

Nagrodą gwarantowaną w promocji karty kredytowej Citi Simplicyty jest smartfon Xiaomi Redmi Note 9 3GB + 64GB.

Xiaomi Redmi Note Note 9 to:

 • Aparaty: 48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix / 13 Mpix
 • Pojemność baterii: 5020 mAh
 • Pamięć 3GB / 64 GB
 • Wyświetlacz: 6,53″, 2340 x 1080 pikseli, Full HD+
 • System operacyjny: Android 10 (aktualizacja do Android 11)
 • Procesor: 8-rdzeniowy MediaTek Helio G80
 • Płatności zbliżeniowe NFC (w tym Google Pay)
Dla kogo Xiaomi Redmi Note 9?

Z obecnej promocji Citibank ze smartfonem Xiaomi Redmi Note 9 skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają aktywnej umowy o główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy.

Posiadanie konta osobistego, pożyczki czy też kredytu nie wyklucza z udziału w promocji. Co więcej, można połączyć promocje konta osobistego i karty zyskując jeszcze więcej.

Karta kredytowa Citibank wymaga spełnienia następujących kryteriów finansowych:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł (wynagrodzenie, renta, emerytura, inne dochody)
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Xiaomi Redmi Note 9 w 3 prostych krokach

Nagrodę otrzymasz po spełnieniu trzech prostych kroków:

 1. Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Wniosek wypełnisz online lub możesz zamówić rozmowę z konsultantem, który oddzwoni w ciągu kilku dni przeprowadzić cały proces
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich niezbędnych dokumentów lub informacji, to będziesz mieć możliwość uzupełnienia ich później. W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku trzeba będzie dostarczyć dokument potwierdzający uzyskiwane dochody na specjalnej stronie banku.
 2. Zaloguj w aplikacji mobilnej Citi Mobile i aktywuj przez nią kartę do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o kartę Citi Simplicity
  Zakładając kartę w lipcu, czas na instalację i zalogowanie w aplikacji mobilnej banku masz do końca sierpnia 2021 r.
 3. Po aktywacji karty, płać nią za codzienne zakupy – wykonaj płatności bezgotówkowe nowo wydaną kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity.
  Zakładając kartę w lipcu, czas na wydanie kwoty 1000 zł masz więc aż do końca października 2021 r. (średniomiesięcznie będzie to po ok. 333 zł).

Uwaga! Z powyższych transakcji wyłączone płatności ułatwiające spełnienie zadania, tj. doładowanie portfeli elektronicznych (np. Revolut, od których pobierane są też prowizje dodatkowe) czy też za zakłady bukmacherskie.

Wszystkie normalne płatności za towary wykonane w sklepach stacjonarnych / sklepach online liczą się do wymaganego limitu 1000 zł.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w lipcu 2021 r.

Logowanie w aplikacji mobilnej i aktywację karty z jej poziomu wykonać należy do końca sierpnia 2021 r.

Transakcje na łączną kwotę 1000 zł należy natomiast wykonać do końca października (czyli masz na to część lipca, cały sierpień, wrzesień i październik). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać je wcześniej, dzięki czemu wcześniej otrzymasz też telefon 😉

Odbiór nagrody

Nagrodę gwarantowaną, czyli smartfon Xiaomi Redmi Note 9 otrzymasz po spełnieniu warunków promocji, tj. aktywacji aplikacji mobilnej i wydaniu łącznej kwoty 1000 zł.

Do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz powiadomienie o przyznaniu nagrody za pomocą serwisu bankowości Citibank Online.

Natomiast nagrodę, smartfon Xiaomi Redmi Note 9 otrzymasz kurierem w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości wiadomości. W większości wypadków termin wysyłki powinien być jednak szybszy.

Karta Citi Simplicity

Simplicity - karta

Na koniec powiemy sobie kilka słów o zakładanej na potrzeby promocji karcie kredytowej Citi Simplicity. Ta będzie dla uczestników promocji prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym (co pokrywa się ze średnio-miesięczną kwotą transakcji niezbędnej do otrzymania nagrody).

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
O co chodzi z RRSO=10,24% (oraz jak otrzymasz RRSO=0%)

Banki zobligowane są przez prawo do przedstawiania kosztu kredytu w reprezentatywnym przypadku pełnego wykorzystania limitu karty i następnie jego spłaty w równych ratach przez okres 12 miesięcy. W takim właśnie przypadku współczynnik RRSO określający całkowity koszt kredytu wyniesie 10,24%.

Natomiast korzystając mądrze z karty kredytowej, tj. płacąc nią bezgotówkowo w sklepach / Internecie, a następnie spłacanie całej wykorzystanej w danym okresie rozliczeniowym kwoty w okresie bezodsetkowym określonym na wyciągu, koszt kredytu wyniesie 0 zł (RRSO = 0%).

Będziemy wtedy w całości korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym.

Przykład

Nasza karta kredytowa posiada okres rozliczeniowy od 2 do 1. dnia kolejnego miesiąca.

W pierwszy dzień nowego cyklu, 13 sierpnia 2021 r. kupujesz coś kartą na kwotę 1000 zł.

1 września 2021 r. wygenerowany zostanie wyciąg i od tego czasu będziesz mieć jeszcze 25 dni na spłatę wydanej kwoty (zadłużenia) bez ponoszenia żadnych kosztów.

Jeśli jednak kartę spłacimy dopiero dajmy na to 2 października 2021 r., czyli po 2 miesiącach od wykonania płatności, to bank naliczy nam odsetki za okres od dnia wykonania płatności do dnia spłaty zadłużenia. Więcej informacji na temat działania kart kredytowych znajdziesz w moim autorskim poradniku kart kredytowych.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dramat
dramat
2 lat temu

citibank dalej niczego się nie nauczył, błędy językowe w formularzu aplikowania o kartę…

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  dramat

Czasem robią w pośpiechu zmiany i zdarzają się błędy. Niemniej na pewno warto korzystać z ich promocji 🙂

Co myślisz?

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – lipiec 2021 r.

Nawet 350 zł premii za konto osobiste BNP Paribas