w

Nawet 350 zł premii za konto osobiste BNP Paribas

Konto BNP Paribas na upały z premią 350 zł

Ruszyła nowa promocja „Konto na upały” w BNP Paribas z jeszcze wyższą premią pieniężną w wysokości nawet 350 zł. Co istotne nagroda będzie wypłacana w bardzo krótkim okresie po spełnieniu prostych warunków promocji w sierpniu 2021 roku.

Co ciekawe wysokość premii zależeć będzie tym razem od … wysokości maksymalnej temperatury powietrza w Polsce w lipcu 2021 roku. Im będzie goręcej, tym wyższą premię otrzymamy. Pełną wysokość premii otrzymamy przy temperaturze 35.0 i wyższej.

Promocja będzie trwała do 31 lipca 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

→ Przejdź do: Odbierz nawet 350 zł za konto BNP Paribas

Szybka premia do 350 zł za założenia konta BNP Paribas

Obecna promocja to wyjątkowo szybka premia za spełnienie całkiem prostych warunków w sierpniu 2021 roku. Co istotne, premia zostanie wypłacona w gotówce, dzięki czemu będzie ją można wydać na co tylko się chce.

Wysokość premii będzie zależała od najwyższej zanotowanej temperatury powietrza w Polsce w lipcu 2021 r. przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW). Maksymalna zanotowana temperatura będzie pomnożona przez 10, np. dla temperatury 33.1 stopni Celsjusza otrzymamy 331 zł premii.

Dla kogo promocja z premią do 350 zł?

Jak już wspomniałem na wstępie, z promocji konta BNP Paribas skorzystać mogą zarówno nowi jak i dawni klienci banku, którzy nie posiadają konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Jak otrzymać nawet 350 zł w akcji „Konto na upały”?

 • Pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 31 lipca 2021 r. podczas której należy zaznaczyć znajdujące się tam oświadczenia
 • Po potwierdzeniu rejestracji, również do 31.07.2021 r. poprzez link znajdujący się na stronie promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam kartę Otwartą na Dzisiaj darmową po 1 płatności miesięcznie) podając te same dane co na stronie promocji zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Konto założysz tradycyjnie przez kuriera lub całkowicie online za pomocą wideoweryfikacji i potwierdzisz je za pomocą kodu SMS
 • Potwierdź umowę o konto poprzez nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 14 sierpnia 2021 r.
 • W sierpniu 2021 r. spełnij cztery proste warunki:
  • wykonaj min. 2 przelewy z konta (może to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku)
  • wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł (najlepiej wykonać zwykłe płatności w sklepach stacjonarnych z uwagi na wykluczenia płatności wykonanych na stronach pośredników PayU, Przelewy 24, Dotpay, itp.)
  • wykonaj min. 2 transakcje za pomocą Google Pay / Apple Pay
  • zapewnij łączne wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł (może to być zwykły przelew lub suma przelewów z Twojego konta w innym banku)

Do 20 września 2021 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: kontonaupaly@bnpparibasplus.pl) informującego o wygranej wraz z informacją niezbędną do uzupełnienia danych w celu przekazania nagrody gotówkowej przez organizatora akcji.

Ważne! Do 26 września 2021 r. poprzez dane otrzymane mailem zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji. To jest jeden z najważniejszych kroków w promocji, jako że wiadomość może trafić do jakiegoś folderu lub do SPAM.

Nagroda w wysokości do 350 zł zostanie przekazana na konto BNP Paribas nie później niż do 30 września 2021 r. Do tego momentu należy posiadać aktywne konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Wykluczenia

Jak już wspomniałem powyżej, BNP Paribas nie uzna:

 • płatności wykonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)
 • płatności w punktach posiadających kod MCC równy 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, – 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), – 6012, określający instytucje finansowe, – 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, – 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, – 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
Zobacz też inne promocje kont i kart:

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku. Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast prowadzona bezpłatnie po wykonaniu co najmniej jednej płatności bezgotówkowej miesięcznie. Są to wyjątkowo proste warunki na dzisiejsze czasy.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Nawet 350 zł za konto BNP Paribas […]

Co myślisz?

Xiaomi Redmi Note 9 o wartości 699 zł za kartę Citi Simplicity

Nawet 2000 zł za konto firmowe Alior Bank [w tym 300 zł za jeden wpływ]