w

Zyskaj 300 zł w gotówce za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ 100 zł i Motorola e22 lub 450 zł do Biedronki dla chętnych]

CitiKonto Citibank 300 zł

Citibank wystartował z nową promocją z premią 300 zł w gotówce za bezwarunkowo darmowe CitiKonto. Po założeniu konta możesz założyć kartę Citi Simplicity z rekordową premią 900 zł lub ze smartfonem Motorola Moto e22 oraz dodatkowym moneyback 100 zł.

CitiKonto w Citibanku to całkowity brak opłat za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty jak również za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie.

Aktualna, jeszcze lepsza edycja promocji:

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

300 zł w gotówce za Citikonto

W II edycji akcji „300 zł z CitiKontem” zyskamy całkiem łatwe 300 zł w gotówce za kilka prostych czynności.

Promocja dostępna jest dla osób, które po 31.12.2020 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku. Okres karencji wynosi więc mniej niż dwa lata.

Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. popularnych kart kredytowych Citi Simplicity, za założenie których do zgarnięcia jest kolejne 900 zł premii lub 600 zł na Allegro.

Co zrobić, żeby otrzymać 300 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o CitiKonto nie później niż do 9.01.2023 roku udzielając przy tym zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (w tym telefonicznie)
 • Nagroda I: 20 zł w gotówce otrzymasz, jeśli wnioskując o konto wyrazisz w/w zgody marketingowe i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (po tym czasie możesz je wycofać)
 • Nagroda II: 100 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Nie martw się, wystarczy tutaj zrobić 3 przelewy BLIK na telefon np. po 100 zł każda i kolejna nagroda jest Twoja!
 • Nagroda III: 100 zł w gotówce zostanie przyznana w zamian za jedną z dwóch czynności:
  • 1. Wpływ z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub
  • 2. Zlecenie walutowe w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł wykonane nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
   • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej wykonać je na kwotę nieco wyższą z uwagi na kilkuzłotową prowizję. Walutu wymieniaj w dni robocze z uwagi na gorsze kursy w weekendy
 • Nagroda IV: 80 zł w gotówce zostanie przyznana za spełnienie powyższych warunków do otrzymania dwóch poprzednich nagród 🙂
Kiedy otrzymam 300 zł nagrody?

Pierwsze 20 zł w gotówce zostanie przelane na Twoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 100 zł za 3 przelewy BLIK Citibank przeleje do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za transakcje walutowe lub wynagrodzenie oraz 80 zł nagrody dodatkowej bank przeleje do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Jak widzisz, warunki są naprawdę proste. Jeśli masz problem z wykonaniem przelewu BLIK to napisz komentarz, a wszystko Ci wyjaśnię.

Z regulaminu:

Jeśli zdecydujesz się na zasilenie konta Wynagrodzeniem to warto poznać definicję banku:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Nagroda V: 100 zł moneyback za kartę Simplicity z nagrodą 450 zł do Biedronki lub smarfonem Motorola Moto e22

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo smartfon Motorola Moto e22 lub 900 zł w bonach Masteracard Bezcenne Chwile w promocji samej karty Citi Simplicity.

To jednak nie wszystko, bowiem składając wniosek o kartę kredytową po wcześniejszym skorzystaniu z promocji darmowego CitiKonta otrzymasz jeszcze 100 zł zwrotu za zakupy w postaci 1% moneyback od płatności kartą debetową do konta i kartą kredytową Citi Simplicity.

Zwrot w wysokości 1% (max. 25 zł miesięcznie) zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także kartę Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego, tj nie później niż do 9 stycznia 2023 roku.

Zwrot przyznawany jest za płatności wykonane przez pierwsze 4 miesiące następujące po miesiącu założenia karty kredytowej. Otrzymamy go przelewem do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

CitiKonto promowane przez Citibank to całkowity brak opłat za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskamy 300 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 100 zł w postaci zwrotu za płatności kartą.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 300 zł premii pieniężnej na start
 • 100 zł cashback po założeniu karty Citi Simplicity
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

2% zwrotu za płatności mobilne [wyższy moneyback] – Konto Jakże Osobiste Alior Bank

200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 150 zł za konto dziecka i 8% dla oszczędności]