w

Motorola Moto e22 za darmo z kartą Citi Simplicity w Citibank

motorola moto e22 za darmo z karta citi simplicity

Mamy nowy HIT od Citibanku! Do zgarnięcia jest smartfon Motorola Moto E22 o wartości 649 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity dla nowych i powracających klientów. Wystarczy przez trzy miesiące po wydaniu karty płacić nią za codzienne zakupy.

To jeszcze nie wszystko, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto zyskasz kolejne 400 zł premii na start + 100 zł, jeśli założysz kartę w pakiecie z kontem!

Promocja będzie trwała do 9 lutego 2023 roku, przy czym im szybciej wypełnisz wniosek i otrzymasz kartę, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

→ Aktualna promocja Citibank: Garmin Venu Sq z kartą Citi Simplicity

Smartfon Motorola Moto E22 za darmo do karty Citi Simplicity

Karta dla uczestników promocji wydawana jest na uproszczonych zasadach i łatwiejszych zasadach zwolnienia z opłaty. Wystarczy miesięcznie płacić nią w sklepach na łączną kwotę min. 300 zł, a nie zapłacisz ani grosza za jej prowadzenie.

Natomiast po otrzymaniu nagrody możesz zdecydować, czy kartę sobie zostawiasz czy też po prostu z niej zrezygnować.

Kto może odebrać Motorolę Moto E22 od Citibank?

Tutaj mam kolejną dobrą wiadomość! Citibank bowiem skrócił okres karencji dla byłych posiadaczy kart Citibanku. Z promocji możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2021 roku nie posiadasz żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji, a że za jego założenie zgarnąć można kolejne 300 zł premii na start, o czy wspomniałem na wstępie.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank należy spełnić wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać Motorolę Moto E22 do karty Citi Simplicity?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później. Możesz też uzupełnić wniosek z pomocą konsultanta i kuriera
  • w ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku wyślij dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile również do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy
 • Zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile i zaloguj się w niej po aktywacji karty nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • W pierwszym, drugim oraz w trzecim miesiącu po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na łączną kwotę min. 500 zł w każdym ze wskazanych miesięcy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
Odbiór nagrody i gwarancja

Citibank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Smartfon Motorola Moto E22 zostanie z kolei wysłany w terminie 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości na adres korespondencyjny.

Smartfon podlega 24 miesięcznej gwarancji od daty aktywowania urządzenia na podstawie numeru IMEI. Reklamacje należy wysyłać przez dedykowany adres.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w listopadzie 2022 r. Po jej otrzymaniu aktywuj kartę
 2. Do końca grudnia 2022 r. zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile, i po aktywacji karty, zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 3. W grudniu 2022 r., w styczniu 2023 oraz w lutym 2023 roku wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł (w każdym z tych trzech miesięcy).
 4. Informację o przyznaniu smartfonu Motorola Moto E22 otrzymasz nie później niż do 31 marca 2023 roku
 5. Motorola Moto E22 zostanie wysłana nie później niż do 31 maja 2023 roku
Wolisz inną nagrodę?

Nie ma problemu. Alternatywnie możesz skorzystać z dwóch innych promocji karty Citi Simplicity i zyskać rekordowe 900 zł premii lub 600 zł na Allegro.

Na dokładkę korzystając z promocji bezwarunkowo darmowego Citikonta otrzymasz kolejne 400 zł i 100 zł moneyback zakładając też kartę Citi Simpliciti, co da łącznie aż 1400 zł premii od Citibank!

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,35%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to podstawowa i najpopularniejsz karta Citibanku, która będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok.

Opłata w wysokości 12 zł miesięcznie będzie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie (pamiętaj, że na potrzeby promocji musisz przez 3 pierwsze miesiące płacić kartą min. 500 zł miesięcznie). Ten warunek można oczywiście połączyć z warunkiem otrzymania nagrody, w związku z czym nie będzie z tym problemów.

RRSO 0% vs 26,35%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym. Załóżmy, że okres rozliczeniowym trwa od 1-go do ostatniego dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza za korzystanie z pieniędzy banku (RRSO = 0%) wystarczy że przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym. Kwotę tą znajdziesz na wyciągu. Przy założeniu, że okres rozliczeniowy kończy się 1-go dnia miesiąca, wpłaty dokonaj na rachunek karty do 26-go dnia miesiąca, a za korzystanie z darmowego odroczonego terminu zapłaty nie zapłacisz ani grosza!

Po więcej szczegółów zapraszam Cię do osobnego wpisu: poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • Smartfon Motorola Moto E22 za darmo na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku możesz negocjować ten warunek z bankiem i otrzymać kartę nawet za darmo)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ 600 zł dla chętnych za kartę Citi Simplicity]

300 zł do Biedronki z kartą Santander Consumer Bank