w

Polecam PKO: 100 zł za założenie i 100 zł za polecenie konta w PKO BP

Po długiej, ponad rocznej przerwie, powrócił program poleceń w PKO BP! Co więcej, poprawie uległy warunki programu. Po 100 zł premii otrzyma zarówno polecający jak i polecony.

Program będzie trwał od 5 marca do 6 kwietnia 2021 roku. Mamy więc do czynienia ze stosunkowo krótką akcją, która będzie mogła być przedłużona w razie dobrych wyników.

→ Przejdź do: Po 100 zł premii w akcji „Polecam PKO

100 zł za otwarcie konta PKO z polecenia

Z promocji skorzystać mogą nowi klienci PKO Banku Polskiego, przez co rozumie się osoby nie posiadające konta osobistego PKO Konto za Zero w tym banku w okresie 36 miesięcy przed startem promocji (tj. od 5.03.2018 roku).

Co ciekawe, wykluczenie dotyczy wyłącznie tego rachunku. Posiadanie innych rachunków nie wyklucza nas z udziału w promocji!

Jak otrzymać 100 zł na start z Kontem PKO?

 • Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o konto poprzez stronę programu „Polecam PKO” podając kod polecający otrzymany od znajomego
  • Jeśli nie masz kodu polecającego to napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com
  • Zaakceptuj regulamin programu
  • Wyraź zgodę na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych i handlowych za pomocą komunikacji elektronicznej i telefonicznej
 • W ciągu 30 dni od otwarcia konta spełnij jeden z dwóch warunków:
  • wykonaj 3 płatności bezgotówkowe kartą oraz 3 płatności BLIK lub
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą/BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł.

Jak widzicie warunki promocji są naprawdę proste. Wystarczy wykonać 6 płatności, z czego 3 zostaną wykonane za pomocą BLIK’a np. w Biedronce, na Allegro czy też w innym sklepie (stacjonarnym lub internetowym) obsługującym te płatności.

Teraz wystarczy już czekać na swoją premię 100 zł za założenie konta. Maksymalnie powinno tyć ok. 2,5 miesiąca, natomiast z doświadczenia wiemy, że premie były wypłacane znacznie szybciej.

100 zł za polecenie konta każdej kolejnej osobie

Premia za otwarcie konta to jeszcze nie wszystko! Z promocji szczególnie ucieszyć powinny się rodziny, których członkowie mogą polecić się nawzajem zyskując jeszcze więcej!

Osoba, która pierwsza założy konto otrzyma 100 zł z polecenia oraz 100 zł za polecenie kolejnej osoby. Ta z kolei również otrzyma 100 zł z polecenia, co da łącznie 300 zł premii przy 2 osobach.

Niestety z poleceniem kolejnej osoby trzeba będzie nieco poczekać, jako że bank postawił warunek, że polecać mogą osoby, które posiadają rachunek osobisty w PKO BP od min. 90 dni.

d

Na czym jeszcze możemy zarobić?

Sprawdź najlepsze na dzisiaj promocje bankowe i zyskaj jeszcze więcej!

PKO Konto za Zero

Konto za Zero samo w sobie prowadzone jest całkowicie za 0 zł w przypadku braku karty debetowej. Na potrzeby promocji niezbędne będzie jednak założenia konta z kartą, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią (lub BLIKIEM) 5 płatności miesięcznie. Karta da nam również darmowe bankomaty PKO BP.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto oszczędnościowe 0,8% do 100 000 zł w Santander Consumer Bank

HIT! 250 zł za eKonto w mBank + 1,8% na koncie oszczędnościowym