w

HIT! 250 zł za eKonto w mBank + 1,8% na koncie oszczędnościowym

mBank eKonto z premią

mBank ruszył z szybką kumulacją, dzięki której zgarniemy dodatkowe 100 zł premii, co da nam łącznie rekordowe 250 zł premii + 1,8% dla oszczędności.

Z podobną akcją mieliśmy już do czynienia w przeszłości i zakończyła się ona w rekordowo szybkim tempie. Dlatego też zalecam pośpiech w składaniu wniosku, aby załapać się na tą prostą akcję dającą dodatkowe 100 zł premii w bonie do Biedronki / Rossmanna lub w formie rzeczowej (walizka, głośnik bezprzewodowy) za wypełnienie wniosku online i podpisanie umowy w oddziale mBanku.

Promocja będzie trwała do 21.03.2021 r. Jednak może zakończyć się wcześniej, jak miało to miejsce poprzednio. W takim wypadku poniższy link przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku o eKonto.

Dla kogo rekordowe 250 zł za eKonto?

Z kumulacji promocji mBank skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobistego i oszczędnościowego w mBank od 1 stycznia 2017 roku. Okres karencji jest więc dosyć długi.

100 zł za … samo podpisanie umowy!

Warunki promocji dodatkowej nie mogły być łatwiejsze! 100 zł otrzymasz już za samo złożenie wniosku o eKonto z kartą na dedykowanej stronie promocji, a następnie podpisanie umowy w oddziale banku (lista).

Jeśli interesuje Cię ulokowanie oszczędności na 1,8% w skali roku na okres 4 miesięcy, to składając wniosek o konto zaznacz opcję założenia konta oszczędnościowego Moje Cele.

We wniosku o konto dostępne jest też pole na kod polecający, w którym możesz wpisać kod znajomego posiadającego już konto mBank lub też jeśli nie masz takie osoby to będzie mi miło jeśli użyjesz mojego kodu: jakoszczedzic

100 zł na start otrzymasz w oddziale podczas podpisywania umowy w wybranej formie (kartę podarunkową do Biedronki, Rossmanna, głośnik bezprzewodowy JBL lub walizkę kabinową Baggia o wartości 100 zł).

Dodatkowe 150 zł w standardowej promocji mBanku

Korzystając ze specjalnej promocji z bonem 100 zł, automatycznie bierzemy też udział w w standardowej promocji z premią 150 zł na start.

Aby otrzymać kolejne 150 zł premii od mBank:

 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta zasil je kwotą w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem/płatności mTransfer
 • Również w każdym z tych miesięcy płać za codzienne zakupy za co otrzymasz:
  • 1 zł za każdą płatność kartą fizyczną
  • 2 zł za każdą płatność telefonem / BLIKIEM

W każdym miesiącu możesz zgarnąć maksymalnie 50 zł zwrotu za np. wykonanie 25 transakcji telefonem / BLIKIEM lub odpowiednio większą liczbę transakcji kartą fizyczną na dowolną kwotę.

Premię otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia wpływu na konto i wykonania transakcji. Po więcej informacji na temat tej części premii odsyłam do styczniowego prześwietlenia promocji eKonta mBank.

1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

mBank 1,8% konto oszczędnościowe Moje Cele

Zakładając konto osobiste mBank w promocji możesz od razu złożyć wniosek o konto oszczędnościowe „Moje Cele” na 1,8% w skali roku na okres 4 miesięcy. W tym celu wystarczy zaznaczyć pole checkbox we wniosku o konto osobiste.

Oprocentowanie 1,8% w skali roku będzie obowiązywało od otwarcia konta do końca trzeciego pełnego miesiąca po jego otwarciu. Czyli zakładając konto w marcu, oprocentowanie będzie obowiązywało do końca czerwca 2021 roku.

Na tak wysoki procent maksymalnie ulokujemy kwotę 10 000 zł po spełnieniu warunku dopłąty na konto oszczędnościowe kwoty min. 100 zł miesięcznie. (jest to bowiem w założeniu rachunek regularnego oszczędzania).

Przykład. Konto zakładasz w marcu i od razu lokujesz kwotę 10.000 zł. W kwietniu, maju i w czerwcu musisz dodatkowo dopłacić na nie kwotę min. 100 zł, aby przez cały okres promocji otrzymać podwyższone 1,8% w skali roku.

eKonto w mBank – prześwietlenie

eKonto mBank zalety

eKonto w mBank to szeroki pakiet darmowych usług. Na potrzeby promocji musimy założyć kartę dodatkową, która również będzie prowadzona za darmo po spełnieniu prostego warunku … 1 płatności miesięcznie (a przypomnę, że za płatności kartą / telefonem / BLIKIEM otrzymamy premię dodatkową).

eKonto w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkim bankomatów w Polsce od 100 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 1,8% do 10 000 zł przez 4 miesiące
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Polecam PKO: 100 zł za założenie i 100 zł za polecenie konta w PKO BP

Ranking najtańszych abonamentów telefonicznych bez limitów 2021