w

Podwyżka premii! Aż 470 zł do wzięcia za konto w Santander

Konto Santander z premią 470 zł

Osoby które niedawno skorzystały lub dopiero skorzystają z promocji konta osobistego Santander Bank Polska mogą zgarnąć jeszcze wyższą premię w wysokości aż 470 zł na start + kolejne 800 zł za otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk dla chętnych.

Wszystko za sprawą nowej akcji Mastercard – Wakacyjne Przyspieszenie zachęcającej do zapisania się do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, dzięki któremu punkty będziesz zyskiwać podczas codziennych zakupów.

Łącznie daje nam to imponującą kwotę 1270 zł premii tylko w jednym banku! Po założeniu konta możesz polecić konto rodzinie / znajomym za co otrzymasz kolejną premię a polecone osoby również wezmą udział w akcjach z nagrodami w wysokości 470 zł za konto.

Wielka kumulacja będzie trwała tylko do 31 lipca 2021 r.

Zobacz aktualną promocję:

 • Nawet 650 zł za konto Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę z premią do 470 zł na start

W wielkiej kumulacji promocji Santander Bank Polska otrzymasz:

 • 300 zł za otwarcie konta i spełnienie trzech prostych warunków
 • 50 zł za wpisanie kodu polecającego i kilka płatności kartą
 • 70 zł rabatu na zakupy w CCC
 • 50 zł w bonach do Decathlon, RTV Euro AGD, Empik.com, itd.
 • [Opcjonalnie] 50 zł za każde kolejne polecenie

Pełną nagrodę – 470 zł możesz zgarnąć wykonując wyłącznie proste czynności (m.in. założenie konta osobistego, spełnienie trzech prostych warunków zwalniających z opłat za konto i kartę w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta oraz wykonania kilku dodatkowych płatności kartą dla zgarnięcia dodatkowych 50 zł w programie poleceń.

Dla kogo 470 zł w promocji Santander?

Z promocji Konta Jakie Chcę z premią na start możesz skorzystać, jeśli od 1.07.2020 roku nie posiadasz konta osobistego w Santander Bank Polska oraz od 1.04.2019 roku nie brałeś/aś udziału w promocji Konta Jakie Chcę (zamknięcie konta otwartego w promocji przed 1.04.2019 r. kwalifikuje Cię do udziału w promocji). Dodatkowe 50 zł otrzymają osoby, które nie posiadają konta w programie Bezcenne Chwile.

Możesz posiadać inne produkty Santander Bank Polska takie jak: karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt, których posiadanie nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji z premią do 470 zł?

 • Jeszcze tylko do 31.07.2021 r. złóż promocyjny wniosek online o Konto Jakie Chcę z kartą Mastercard podając kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod: 1008726893 oraz wyraź zgodę w celu przyznania tej premii:
Kod polecającego Santander
 • Również do 31.07.2021 r. wyraź poniższe zgody (dwie pierwsze zgody można od razu wyrazić we wniosku o konto, trzecią podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej):
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej
 • Umowę o konto podpisz do 15.08.2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód przejdź do spełnienia prostych warunków promocji opisanych poniżej.

Jak otrzymać 470 zł premii (300 zł+50 zł+50 zł+70 zł)?

 • 70 zł do sklepu CCC otrzymasz już za samo podpisanie umowy o konto i wyrażenie zgód marketingowych
 • W sierpniu 2021 roku spełnij trzy proste warunki aby otrzymać 100 zł w gotówce:
  • Zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po nim można środki przelać lub wypłacić)
  • Wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 10 zł
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile – patrz prześwietlenie promocji „Wakacyjne Przyspieszenie”
 • W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj tą kartą nieanulowane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł (w sklepach stacjonarnych lub w internecie)
 • We wrześniu oraz w październiku 2021 r. ponownie spełnij te same warunki aby otrzymać kolejne 200 zł w gotówce, tj.:
  • Wykonaj co najmniej 1 płatność na kwotę min. 10 zł
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł
  • Zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Santander
 • Aby otrzymać opcjonalne 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (tj. do końca sierpnia 2021 r.) wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, z czego jedna płatność musi być wykonana BLIKiem. W tym wypadku trzeba już zatem kilka razy machnąć „plastkiem” i raz zapłacić BLIKIEM np. na Allegro, w Biedronce czy na stacji Orlen. Ten warunek spełni nam od razu warunek do zgarnięcia 50 zł w programie Bezcenne Chwile

Jak widzisz, warunki promocji są całkiem proste. Poprzednie edycje akcji Santander Bank Polska były zdecydowanie bardziej wymagające.

Tym samym, osobiście uważam, że jest to wręcz pozycja obowiązkowa dla Wyjadaczy Wisienek i osób, które nie są zadowolone ze swojego obecnego konta i chcą przetestować konto w innym banku (za co przy okazji otrzymają ładną premię).

Przekazanie nagród

Pierwsze 70 zł do CCC otrzymasz do końca sierpnia 2021 r. za samo podpisanie umowy w terminie do końca lipca 2021 r. Aby je wykorzystasz wystarczy zostać klubowiczem CCC i wykonać zakupy na łączną kwotę min. 200 zł w sklepie internetowym CCC.

Drugą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz w gotówce do końca października 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w sierpniu .

Trzecią nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca listopada 2021 r. po spełnieniu warunków we wrześniu i w październiku 2021 r.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. do końca października 2021 r.

Nagrodę 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od wykonania wymaganych płatności i w ciągu 2 miesięcy możesz ją wymienić na vouchery lub nagrody.

Nawet 800 zł za kartę kredytową oraz 500 zł w programie poleceń

Po założeniu konta, możesz opcjonalnie założyć kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w świetnej promocji z premią do 800 zł!!

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji karty kredytowej Santander trwającej również do końca lipca 2021 r.

Możesz też przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomemu/ komuś z rodziny zyskując 50 zł za każde skuteczne polecenie. Swój kod polecający wygenerujesz przez system bankowości elektronicznej.

Polecona przez Ciebie osoba również zyska dodatkowe 50 zł premii + 300 zł premii na start + 70 zł do CCC. Maksymalnie możesz zyskać 500 zł premii za skuteczne polecenie 10 osób.

ŁĄCZNA PREMIA DLA PAR

Promocja jest wręcz idealna dla par, które dzięki promocji zyskają łącznie 470 zł + 50 zł + 470 zł = 990 zł!! za spełnienie prostych warunków promocji.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Jedną z zalet konta Jakie Chcę w Santander zwrot 1% wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę to rachunek za który nie zapłacisz ani grosza spełniając dwa proste warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie konta, karty debetowej, przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju).

W tym celu wystarczy zapewnić wpływ w wysokości min. 500 zł na konto (pamiętaj, aby przez pierwsze trzy miesiące przelać kwotę 1000 zł na potrzeby promocji, później wystarczy Ci już 500 zł) oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Wakacyjne przyspieszenie, czyli 4000 punktów (50 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

100 zł za założenie i 100 zł za polecenie konta PKO BP w programie „Polecam PKO”