w

Rekordowe 450 zł za eKonto w mBanku (+1,7% dla chętnych)

eKonto mBank z premią 450 zł

Dosyć nieoczekiwanie ruszyła świetna kumulacja do i tak rekordowej promocji konta mBank dzięki czemu do zgarnięcia mamy aż 450 zł na start (300 zł od mBank oraz 150 zł od Bankier.pl) oraz kontem oszczędnościowym 1,7% dla chętnych.

Promocja potrwa do 13.08.2021 r. bez limitów! Każda osoba otrzyma gwarantowaną nagrodę spełniając warunki promocji opisane poniżej.

Dla kogo rekordowe 450 zł za eKonto?

Z kumulacji promocji konta mBank skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadają konta osobistego i/lub oszczędnościowego mBank oraz nie są w trakcje wypełniania wniosku o takie konta.

Posiadanie innych produktów banku, tj. konta firmowego, karty kredytowej, kredytu czy pożyczki nie wyklucza z udziału w promocji.

450 zł we wspólnej akcji mBank i Bankier.pl

Wspólna akcja mBanku i serwisu Bankier.pl to rekordowe 450 zł dla nowych lub powracających klientów osobistych mBanku. Zasady promocji są jak na tak wysoką premię są naprawdę proste i sprowadzają się do założenia konta osobistego online za pomocą selfie lub poprzez e-dowód, a następnie utrzymanie aktywności na koncie przez okres 4 miesięcy (część premii otrzymamy już szybciej).

Premia 450 zł podzielona jest na cztery części:

 • 150 zł w promocji Bankier.pl
 • 50 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód
 • 200 zł za aktywność
 • 50 zł za założenie eKonta Junior
Aby otrzymać 450 zł premii:

 • Do 13.08.2021 r. złóż wniosek online o konto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji opcjonalnie z rachunkiem oszczędnościowym „Moje cele” na 1,7% akceptując zgody znajdujące się w sekcji „Moje Oświadczenia”
  • Pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo złożenie wniosku przez selfie (instrukcja) lub e-dowód (instrukcja)
 • 50 zł za szybki wpływ i 8 transakcji otrzymasz za spełnienie dwóch warunków:
  • za jednorazowy wpływ kwoty min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz
  • za wykonanie min. 8 płatności kartą / BLIKIEM do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • 3 x 50 zł premii otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w trzech kolejnych miesiącach (tj. w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu założenia konta):
  • zasilenie konta jednorazową kwotą w wysokości min. 1000 zł
  • wykonanie min. 8 płatność kartą lub BLIKiem
 • 150 zł w akcji z Bankier.pl otrzymasz za wykonanie 8 przelewów zewnętrznych i/lub płatności bezgotówkowych kartą i/lub płatności BLIK w dwóch miesiącach następujących po miesiącu założenia konta (tutaj jednak okres miesięczny liczy się od dnia założenia konta
  • Na przykład zakładając konto 21.06, pierwsze 8 transakcji trzeba wykonać do 21.07 a kolejne do 21.08
 • 50 zł za eKonto Junior to premia dla osób posiadających dzieci w wieku do 18 lat. Premię otrzymamy już za samo założenie konta dziecku nie później niż do końca miesiąca po miesiącu założenia konta dla siebie.
Przekazanie nagród

Pierwsza premia (za założenie konta przez selfie lub e-dowód) zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Każda z czterech kolejnych premii od mBank będzie z kolei wypłacana osobno do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych 8 transakcji.

Premia 150 zł od Bankier.pl będzie natomiast wypłacona na innych zasadach. Do 30 listopada 2021 r. otrzymasz maila informującego o przyznaniu premii. W terminie 14 dni od otrzymania tego maila trzeba będzie uzupełnić dane do przekazania nagrody na stronie promocji (m.in. numer konta założonego w promocji – link otrzymacie w mailu od Organizatora).

Premia zostanie przekazana w ciągu kolejnych 14 dni od dnia uzupełnienia formularza.

PRZYKŁAD

 1. Wniosek o konto wypełniasz 21 czerwca 2021 r. Wybierasz metodę „na selfie” lub „przez e-dowód”, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł.
 2. Do 28 czerwca 2021 r. zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł na nowo założone eKonto
 3. Do 21 lipca 2021 r. wykonaj 8 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKIEM (za punkt 2 i 3 otrzymasz 50 zł do końca sierpnia).
 4. W lipcu zapewnij też wpływ min. 1000 zł na eKonto (aby otrzymać drugie 50 zł)
 5. W sierpniu zapewnij wpływ min. 1000 zł i do 21 sierpnia wykonaj 8 płatności bezgotówkowych za co otrzymasz kolejne 50 zł i 150 zł od Bankier (łącznie 300 zł)
 6. We wrześniu ponownie spełnij dwa warunki aktywności (wpływ 1000 zł i 8 płatności kartą/BLIKIEM) za co otrzymasz czwarte 50 zł do końca października (łącznie 350 zł)
 7. W październiku ostatni raz spełnij te warunki (wpływ 1000 zł + 8 płatności) aby otrzymać ostatnią część premii 50 zł (łącznie 400 zł)
 8. Do końca miesiąca po miesiącu założenia konta dla siebie, załóż też konto dziecku w wieku do 18 lat (jeśli posiadasz), aby otrzymać dodatkowe 50 zł (łącznie 450 zł)
1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakładając eKonto osobiste w mBanku w ramach kumulacji promocji możesz też skorzystać z konta oszczędnościowego „Moje Cele” na 1,7% w skali roku na okres 4 miesięcy. W tym celu trzeba od razu we wniosku o konto zaznaczyć odpowiedniego checkbox’a:

Pozostałe warunki i zasady naliczania oprocentowania opisałem w prześwietleniu promocji mBanku z premią do 300 zł za eKonto osobiste. Odsyłam Cię tam po więcej szczegółów.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

eKonto w mBank – prześwietlenie

eKonto osobiste mBank to szeroki pakiet darmowych korzyści. Na potrzeby promocji musimy założyć kartę debetową, którą należy utrzymać do dnia wypłaty ostatniej premii. Karta debetowa będzie prowadzona za darmo jeśli wydamy nią kwotę min. 350 zł miesięcznie (przypomnę, że na potrzeby promocji trzeba wykonać 8 płatności miesięcznie przez pierwsze 4 pełne miesiące po miesiącu założenia konta).

eKonto w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 350 zł miesięcznie
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkim bankomatów w Polsce od 100 zł
  • 2,50 zł za wpłaty na niższą kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 1,7% do 10 000 zł przez 4 miesiące
eKonto Junior to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za przelewy
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam N.
Adam N.
2 lat temu

Przekonałeś mnie, sprawdzę to konto w mBanku,

Co myślisz?

Nawet 600 zł za założenie konta firmowego w Banku Millennium [+0 zł na 2 lata + 350 zł za konto osobiste i 300 zł za kartę]

300 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank + 1% moneyback [łatwiejsze warunki]