w

HIT! Aż 400 zł za przetestowanie darmowego konta BNP Paribas

Słoneczna Promocja - 400 zł za konto BNP Paribas

Wystartowała „Słoneczna Promocja” w BNP Paribas w ramach której do zgarnięcia mamy rekordowe 400 zł premii. Jest to maksymalna premia jaką można było kiedykolwiek zdobyć za Konto Otwarte na Ciebie i zazwyczaj promocje z tak wysoką premią kończą się przed czasem!

Dodam, że w BNP Paribas można zdobyć jeszcze dodatkowe 550 zł premii za kartę kredytową mamBONUS + rok bez opłat. Łącznie na stole leży więc niemal 1000 zł premii!

Promocja będzie trwała do 6 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

Rekordowe 400 zł za założenie konta BNP Paribas

Jak już wspomniałem na wstępie, BNP Paribas czasem (ale niezwykle rzadko) odpala promocje z rekordową premią 400 zł. Korzystając z dzisiaj opisywanej akcji mamy więc niejako gwarancję, że otrzymamy maksymalną możliwą premię.

Nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwsza to 200 zł w gotówce otrzymane za dwie proste aktywności w sierpniu i we wrześniu. Druga to 100 zł w gotówce oraz 100 zł w e-bonie do Biedronki za dwie aktywności w październiku.

Dla kogo promocja z premią do 400 zł?

BNP Paribas od dłuższego czasu stosuje stały okres karencji wynoszący 12 miesięcy. Jeśli w ciągu ostatniego roku nie posiadasz konta osobistego BNP Paribas to możesz wziąć udział w promocji.

Jak zgarnąć 400 zł w akcji „Słoneczna Promocja”?

 • Zarejestruj na dedykowanej stronie promocji do 6 sierpnia 2021 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
  • Po potwierdzeniu rejestracji poprzez wygenerowany dla Ciebie link złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, która jest darmowa po 1 płatności miesięcznie). We wniosku podaj te same dane co na stronie promocji i we wniosku wystarczy zaznaczyć już tylko wymagane zgody
  • Konto założysz tradycyjnie przez kuriera (polecana opcja z uwagi na problemy wideoweryfikacji) lub całkowicie online za pomocą wideoweryfikacji
  • Ps. W trakcie wnioskowania o konto lepiej wyłączyć wtyczki adblock, ublock, które mogą uniemożliwić dokończenie wniosku i otrzymanie premii
 • Potwierdź umowę o konto poprzez nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 20 sierpnia 2021 r.
 • W sierpniu i wrześniu 2021 r. spełnij dwa proste warunki, aby otrzymać pierwsze 200 zł:
  • wykonaj min. 3 przelewy z konta (może to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku)
  • wykonaj min. 1 transakcje zbliżeniową telefonem za pomocą Google Pay / Apple Pay
 • W październiku spełnij dwa warunki, aby zgarnąć kolejne 200 zł premii:
  • Zapewnij wpływy (przelewem z innego banku) na łączną kwotę min. 1000 zł
  • Wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Na koniec jeszcze warto dodać, że z płatności kartami wyłączone są „ułatwiacze”, tj. doładowania portfeli elektronicznych (np. Revolut, SkyCash), przelewy z karty, itp. Wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych będą się jak najbardziej liczyły.

Odbiór nagród

Do 18 października 2021 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: sloneczna@bnpparibasplus.pl) informującego o wygranej oraz z informacją niezbędną do uzupełnienia danych do odbioru nagrody gotówkowej.

Ważne! Do 25 października 2021 r. poprzez dane otrzymane mailem zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji. To jest jeden z najważniejszych kroków w promocji, jako że wiadomość może trafić do jakiegoś folderu lub do SPAM. Jeśli tego nie zrobisz, to wciąż będziesz mógł/mogła uzupełnić dane w późniejszym czasie (aż do 27 maja 2022 roku).

Pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do 31 października pod warunkiem uzupełnienia numeru konta. Drugą nagrodę (100 zł w gotówce + 100 zł w e-bonie) otrzymasz z kolei do 30 listopada 2021 roku.

E-kod do sklepów Biedronka można wykorzystać w terminie nie dłuższym niż do 30 listopada 2023 roku podając kod kasjerowi.

Zobacz też inne promocje kont i kart:

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to niezmienne i bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Darmowa będzie również Karta Otwarta na Dzisiaj po wykonaniu nią co najmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie. Są to wyjątkowo proste warunki na dzisiejsze czasy.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anna K.
Anna K.
2 lat temu

Czy otrzymał ktoś e-maila z informacją o nagrodzie w tej promocji – dzisiaj miały być.

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Anna K.

Przyszły już maile? Ja niestety biorę udział w kolejnej edycji z niższą premią (370 zł).

Co myślisz?

HIT! Aż 550 zł premii za przetestowanie karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas [+rok bez opłat]

Wakacyjne przyspieszenie, czyli 4000 punktów (50 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile