w

800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum w Santander Bank Polska

Visa Silver Akcja Pajacyk z premią do 800 zł

Ruszyła kolejna edycja rekordowej promocji karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk lub karty Visa Platinum z premią do 800 zł na start w Santander Bank Polska.

Karta wraz z kartą dodatkową będą dodatkowo w promocji prowadzone za 0 zł przez pierwszy rok, a po tym czasie opłat można w prosty sposób uniknąć.

Do promocji możesz przystąpić od 1 lutego do 31 lipca 2021 r.

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum

Na wysoką premię w wysokości 800 zł składają się:

 • Do 600 zł zwrotu za płatności wykonane kartą (1% moneyback, max. 50 zł miesięcznie)
 • 100 zł za założenie karty dodatkowej
 • 100 zł za zlecenie pierwszego przelewu na kwotę min. 1000 zł z rachunku karty kredytowej na dowolne konto osobiste – Fast Cash. Jest to usługa darmowa dostępna wyłącznie w dniu wnioskowania o kartę.

Jeśli natomiast nie interesuje Cię moneyback, to możesz skorzystać z drugiej promocji karty Visa Silver Pajacyk z premią 300 zł na Allegro.

Kto może skorzystać z promocji „800 zł za kartę kredytową Visa” w Santander?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które na dzień 31.01.2021 r. nie posiadały karty kredytowej Visa Silver ani Visa Platinum w Santander Bank Polska. Wcześniejsze posiadanie tych kart nie wyklucza z promocji. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku.

Dodatkowym warunkiem jest udokumentowanie dochodów w wysokości min. 650 zł, czyli rekordowo niskiego jak na produkty kredytowe banków.

Jak otrzymać 800 zł premii za kartę Visa w Santander?

 • Do 31 lipca 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum poprzez bankowość elektroniczną, telefonicznie lub w oddziale banku składając od razu dyspozycję pierwszego przelewu z rachunku karty kredytowej w dniu złożenia wniosku o kartę (Fast Cash)
  • Wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną), zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
 • Przez kolejne 12 miesięcy płać kartą za codzienne zakupy za co otrzymasz 1% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł w ciągu roku)
 • Do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę zawrzyj umowę o kartę dodatkową dla bliskiego za co otrzymasz 100 zł premii

Kartę dodatkową należy utrzymać do 30 września 2021 r., natomiast premię 100 zł za pierwszy przelew z karty kredytowej (Fast Cash) oraz 100 zł za kartę dodatkową otrzymasz do 30 listopada 2021 r.

Zwrot do 50 zł miesięcznie za płatności kartą otrzymasz z kolei do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonywania płatności.

Ciekawostką jest to, że pierwszy przelew z rachunku karty kredytowej zlecony w dniu złożenia wniosku o kartę kredytową jest realizowany za 0 zł i traktowany jest jak transakcja bezgotówkowa z okresem bezodsetkowym do 54 dni (więcej w poradniku: karty kredytowe).

Kolejne takie przelewy to już z kolei koszt 4%, min. 10 zł i są one traktowane jak transakcje gotówkowe (czyli odsetki od nich liczone są od razu od dnia zlecenia).

Uwaga na wyłączenia:

Premii moneyback nie otrzymasz za doładowania wirtualnych portfeli i u firm świadczących wymiany walut (Revolut, DiPocket, Skycash).

Zobacz też popularne promocje:

Karta kredytowa Visa Silver „Akcja Pajacyk” i Visa Platinym

 • 0 zł opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku
 • 0 zł opłaty miesięcznej w pierwszym roku
 • 0 zł opłaty w kolejnych latach po wykonaniu kartą min. 10 płatności bezgotówkowych
 • 0 zł za pierwszy (darmowy!) przelew z karty kredytowej w momencie wnioskowania o kartę (Fast Cash)
 • Limit:
  • od 1 000 zł – karta Visa Silver
  • od 10 000 zł – karta Visa Platinum
 • Do 54 dni bez odsetek
 • Płatności zbliżeniowe telefonem
 • Płacąc kartą wspierasz akcję charytatywną PAH
 • 4 darmowe wejścia do saloników lotniskowych rocznie (karta Visa Platinym)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Santander Bank Polska ponownie zachęca nas do przetestowania swojego konta osobistego wypłacając na start aż 300 zł premii + do 800 zł za dodatkowe otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. […]

Co myślisz?

300 zł za kartę Millennium Impresja [+ 600 zł moneyback + do 300 zł za konto osobiste]

50 zł dla klientów Citibank [3400 punktów Bezcenne Chwile]