w

200 zł premii za konto Credit Agricole + 2% na Rachunku Oszczędzam

Konto Credit Agricole premia 200 zł i 2% na Rachunku Oszczędzam

Credit Agricole ruszył z zimową edycją promocji „Korzyści dla Ciebie” w ramach której można zgarnąć 200 zł premii na start + 2% na Rachunku Oszczędzam. Oprócz konta można też skorzystać z promocji karty kredytowej z premią 300 zł.

Do wyboru mamy (1) premię 200 ł za przeniesienie konta z innego banku lub (2) premię 200 zł za płatności bezgotówkowe kartą.

Premia na start to jednak nie wszystko! Wiele osób szuka obecnie miejsca do ulokowania swoich oszczędności. Nowi klienci będą mogli skorzystać z Rachunku Oszczędzam na 2% w skali roku.

>> Aktualna edycja: Konto Credit Agricole z premią 555 zł

Kto może otrzymać 200 zł za konto Credit Agricole?

Promocja „Korzyści dla Ciebie – zima 2020/2021” przeznaczona jest dla osób, które spełniają dwa warunki:

 • od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadają konta Credit Agricole
 • Nie korzystały nigdy wcześniej z promocji konta Creidt Agricole z premią za przeniesienie konta w innym banku.

Spełniając dwa powyższe warunki możesz skorzystać z dwóch opcji zgarnięcia 200 zł na start z kontem Credit Agricole opisanych poniżej.

Zobacz też świetne promocje:

(1) 200 zł za przeniesienie konta

Najłatwiejszą opcją zgarnięcia 200 zł premii gotówkowej od Credit Agricole jest premia za przeniesienie konta z innego banku i zapewnienie trzech wpływów. Co więcej może ona nam przy okazji pomóc w zamknięciu niepotrzebnego konta w innym banku. Warto sobie wcześniej przygotować numer zamykanego rachunku i nazwę banku.

Credit Agricole we wniosku będzie jeszcze pytał o dane pracodawcy, do którego będzie przesłany druk informujący o nowym koncie bankowym. Trzeba od razu zaznaczyć, że nie ma żadnego wymogu, aby zmieniać numer konta do wpływu wynagrodzenia.

Do zgarnięcia premii wystarczy zapewnianie trzech zwykłych przelewów od innej osoby, np. od znajomego lub od kogoś z rodziny (przelewy własne z innych banków są wykluczone z promocji).

Jeśli mimo wszystko nie chcesz podawać danych pracodawcy to przejdź po prostu do drugiej opcji zgarnięcia premii.

Z regulaminu:

Jak otrzymać 200 zł za przeniesienie konta?

 • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając opcję przeniesienie konta i wyrażając zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych i pozytywnie przejdź proces przeniesienia konta z innego banku
 • Przez trzy kolejne miesiące zapewniaj wpływy na łączną kwotę
  • min. 3000 zł, aby otrzymać 200 zł premii
  • min. 1000 zł, aby otrzymać 100 zł premii
 • spełniające poniższą definicję „Wpływy na konto” (spełnia ją m.in. przelew od znajomego lub kogoś z rodziny).

Pierwszy wpływ zapewnij do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (może to być miesiąc otwarcia konta lub kolejny miesiąc). To wszystko! Po otrzymaniu konta i przetestowaniu konta decydujesz co chcesz zrobić z kontem. Nie ma wymogu jego utrzymywania przez dłuższy czas.

Z regulaminu:

Wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

(2) 200 zł zwrotu za płatności mobilne i płatności kartą

Drugą opcją jest otrzymywanie 2% zwrotu za płatności kartą i 5% zwrotu płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay lub BLIK).

Maksymalnie można otrzymać 16,67 zł zwrotu miesięcznie oraz 200 zł zwrotu przez okres 12 miesięcy trwania promocji. Liczą się tutaj wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych za wyjątkiem płatności quasi-cash, tj. kasyna, instytucje finansowe, doładowania portfeli elektrocznych (Skycash, Revolut), zakłady bukmacherskie, itp. wymienionych poniżej.

Pełny zwrot otrzymasz po wydaniu miesięcznie kwoty 334 zł mobilnie lub 834 zł zwykłą debetówką. Można oczywiście łączyć obie metody wg własnych potrzeb.

W akcji specjalnej nie są uwzględniane płatności kartą i płatności mobilne:

 • w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i tym podobnych (kod MCC 7995),
 • profesjonalnych usługach, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), m.in. Revolut
 • w instytucjach finansowych (kod MCC 6012),
 • u brokerów ubezpieczeniowych (kod MCC 6211),
 • za przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • za internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),
 • za doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewy na telefon BLIK,
 • wypłaty z bankomatów
Jak otrzymać 200 zł za płatności?

 • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając opcję płatności mobilnych i płatności kartą
 • Przez 12 kolejnych miesięcy:
  • płać kartą debetową i/lub mobilnie za zakupy (musisz wykonać min. 3 płatności miesięcznie)
  • zapewniaj łączne wpływy min. 1000 zł (z takimi samymi warunkami jak przy pierwszej opcji – czyli z wyłączeniem przelewów własnych)

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych płatności.

Rachunek Oszczędzam na 2%

Jeśli szukasz miejsca do ulokowania swoich oszczędności to koniecznie skorzystaj z promocyjnego oprocentowania 2% na Rachunku Oszczędzam.

2% na Rachunku Oszczędzam będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta dla kwoty do 20 000 zł pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych niezbędnych jednocześnie do otrzymania premii na start.

Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania jest też nie posiadanie konta po 1.04.2018 roku.

Konto dla Ciebie – krótkie prześwietlenie

Konto dla Ciebie to dwa proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta i karty. Są nimi zapewnienie wpływów min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonania minimum 1 płatności kartą. Tutaj już liczą się wpływy z własnych kont z innych banków.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem dokonywania wpływów min. 1000 zł i wykonania 1 płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za kartę (po spełnieniu tych samych warunków)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów po spełnienie warunków jw.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty gotówki z użyciem kodu BLIK
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł premii za założenie karty kredytowej Credit Agricole (+200 zł i 2% za konto)

Podwyżki opłat w mBank! Zmiany do kont osobistych, kont firmowych i kart kredytowych