w

Wciąż możesz zgarnąć łatwe 100 zł na start za samo założenie Darmowego Twisto!

Twisto 100 zł

Rekordowa promocja Twisto z premią 100 zł na start za samo podpisanie umowy o Twisto Free bez żadnych opłat jest wciąż aktualna. Tak łatwej gotówki nie rozdaje nikt, atrakcyjność akcji oceniam na 6/6 pkt.

Chcesz żeby Twisto opłaciło Twoje zakupy na kwotę 100 zł? Nic prostszego, teraz wystarczy podpisać umowę o darmowe Twisto Free, dokonać dowolnych zakupów na kwotę min. 100 zł a Twisto opłaci je za Ciebie! (wystarczy do spłaty użyć przyznanych 100 pkt o wartości 100 zł). Lepszą okazję dla wyjadaczy wisienek ciężko sobie wyobrazić.

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 2500 wniosków. Jeśli we wniosku po ustaleniu hasła zobaczysz informację o 100 promocyjnych punktach to możesz być spokojny/a, premia 100 zł jest Twoja!

→ Przejdź do: Rekordowe 100 zł za Twisto Free

100 zł za podpisanie umowy Twisto

W promocji „Bonus z Twisto” otrzymamy rekordową premię 100 zł za sam fakt zawarcia umowy o Twisto Free / Space. Co więcej, wypełniając wniosek nie trzeba przesyłać żadnych dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach.

Limit na koncie Twisto będzie przyznany na podstawie oświadczenia i danych wprowadzonych we wniosku. Weryfikacja będzie się opierać o wykonany przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.

Nie znasz jeszcze Twisto? Jest to usługa umożliwiająca korzystanie z darmowego limitu do wykorzystania w sklepach online oferujących płatności Twisto (wybierając plan Twisto Free) lub we wszystkich innych sklepach z wykorzystaniem karty fizycznej Mastercard od Twisto (wybierając plan Twisto Space darmowy na okres 3 miesięcy z kartą fizyczną, a przed upływem tego okresu możesz go zamienić na darmowy Twisto Free).

Limit ten jest w pełni darmowy na okres od 15 do 45 dni bez żadnych opłat i odsetek!

Przykład:

1 marca 2021 r. wykonujesz płatność w sklepie na kwotę 100 zł. Po zakończeniu miesiąca otrzymasz na maila wyciąg informujący Cię o zadłużeniu jakie należy spłacić do 15-go dnia kolejnego miesiąca, tj. do 15 kwietnia 2021 r. Jeśli całą wykorzystaną kwotę zapłacisz do tego dnia, to za korzystanie przez ten czas z pieniędzy Twisto nie zapłacisz ani grosza!

A teraz, dzięki promocji, pierwsze 100 zł spłacisz za pomocą otrzymanych 100 pkt od Twisto! Wystarczy w panelu wybrać zakupy i kliknąć zapłać wykorzystując punkty dostępne na koncie.

Dla kogo 100 zł od Twisto?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób, które nigdy wcześniej nie posiadały konta Twisto oraz które wyrażą zgody na kontakt za pomocą urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Po otrzymaniu bonusu, zgody te możesz wycofać bez żadnych konsekwencji.

Jak otrzymać 100 zł od Twisto?

  • Złóż wniosek o bezpłatne konto Twisto Free wraz z darmową kartą Twisto
    • W 3 etapie wniosku znajdzie się informacja o aktywowaniu kodu na 100 zł (jeśli jej nie będzie tzn. że limit 2500 promocyjnych wniosków został wyczerpany):
  • Wniosek o konto Twisto wypełnisz całkowicie online. W kolejnych krokach wniosku trzeba będzie podać swoje prawdziwe dane, które będą tożsame z danymi w banku, z którego na koniec wykonasz przelew weryfikacyjny na symboliczną złotówkę
  • Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody marketingowe opisane powyżej:
Twisto zgody marketingowe
  • Po aktywowaniu konta Twisto bonus 100 zł jest Twój!

Bonus zostanie przyznany na koncie Twisto i możesz go wykorzystać za pomocą wirtualnej karty na dowolne zakupy online (wybierając Twisto Free) lub dowolne z wykorzystaniem fizycznej karty Twisto po wybraniu Twisto Space.

Po rozliczeniu płatności w sklepie wystarczy w menu wybrać opcję spłaty za wykonane zakupy za pomocą przyznanych punktów (100 pkt = 100 zł).

Twisto – opłaty

Konto Twisto Free wraz z kartą wirtualną prowadzone są za darmo. Co więcej daje nam możliwość odroczonej zapłaty za wcześniej wykonane zakupy do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Plan Twisto Space otrzymasz za darmo na okres 3 miesięcy. Po tym czasie opłata wyniesie 9,99 zł miesięcznie, ale przed jego upływem możesz zmienić plan na darmowy Twisto Free.

Twisto Plan Free Plan Space

Wyciąg generowany jest podobnie jak w koncie osobistym za każdy miesiąc kalendarzowy, po czym mamy 15 dni na zapłatę wykorzystanej kwoty.

Za korzystanie z Twisto zapłacimy dopiero wtedy, kiedy nie spłacimy wcześniej wykorzystanej kwoty z otrzymanego limitu w tym czasie. Można skorzystać np. z odroczenia zapłaty 90% wykorzystanej kwoty o kolejny miesiąc, co będzie nas kosztowało 4,50 zł za każde wydane 100 zł.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bonus z Twisto” – IX edycja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

50 zł dla klientów Citibank [3400 punktów Bezcenne Chwile]

720 zł moneyback / 240 zł rocznie z Darmową kartą Citibank-BP Motokarta [4% moneyback]