w

Łatwy bonus 150 zł za przetestowanie Darmowe CitiKonta w Citibank

CitiKonto 150 zł

Citibank ruszył z IV edycją promocji rewolucyjnego, bo w pełni darmowego CitiKonta w ramach której otrzymamy 150 zł łatwej premii w gotówce + 10 przesyłek z InPost (kurierem lub Paczkomatem).

Promocja będzie trwała do 28 lutego 2021 r. lub do wyczerpania puli 2000 kont założonych w promocji. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać. Jednym słowem każda osoba, która złoży wniosek na stronie promocji otrzyma należną premię.

Ps. Sam zamierzam obecnie zamknąć kilka kont w innych bankach w związku z podwyżkami i skorzystać z nowego CitiKonta. W Citibank posiadam już Motokartę BP, dzięki której zgarniam co miesiąc 20 zł zwrotu.

→ Przejdź do: Rewolucyjne CitiKonto z łatwą premią 150 zł + 10 przesyłek InPost

Prześwietlenie: CitiKonto

Dla przejrzystości promocji, zaczniemy od krótkiego prześwietlenia CitiKonta jakie należy otworzyć w celu zgarnięcia 150 zł premii + 10 przesyłek Inpost.

Jak pewnie dobrze wiesz, większość banków wprowadziła obecnie podwyżki opłat. Citibank poszedł natomiast pod prąd wprowadzając w pełni darmowe konto wraz z kartą i czterema wypłatami z bankomatów obcych.

CitiKonto to 0 zł bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku bankowe, za kartę debetową, za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów oraz za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie. Przyznacie, że jest to naprawdę solidny pakiet darmowych usług!

CitiKonto to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku bezwarunkowo
  • 0 zł za kartę debetową bezwarunkowo
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
  • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
  • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
150 zł premii + 10 przesyłek InPost

Wiemy już, że promocja nie ma żadnych haczyków. Konto naprawdę jest w pełni darmowe bez żadnych warunków dodatkowych. Przejdźmy zatem do prześwietlenia warunków akcji “Finansowa Rewolucja IV” z premią 150 zł w gotówce.

Z promocji możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2020 roku nie posiadasz konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy. Tym samym w IV edycji akcji przesunięciu o rok uległ okres karencji, co jest świetną wiadomością dla dawnych klientów banku.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza Cię z promocji (w tym popularnej karty kredytowej Citi Simplicity / Motokarty-BP).

Jak otrzymać 150 zł + 10 przesyłek InPost za CitiKonto?

  • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek online o CitiKonto akceptując regulamin promocji i wyrażając zgody marketingowe (cały proces przejdziesz w pełni zdalnie przez selfie)
  • Do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2 000 PLN z konta w innym banku z tytułem “Wynagrodzenie”
  • Do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zaloguj się w aplikacji mobilnej oraz wpłać na konto min 100 PLN
  • Do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności zbliżeniowe telefonem przez Google/Apple Pay na łączną kwotę min. 100 PLN

Pierwszą nagrodę pieniężną, 50 zł w gotówce otrzymasz do końca kolejnego miesiąca za wpływ 2000 zł. Drugą nagrodę 50 zł w gotówce otrzymasz do końca trzeciego miesiąca za logowanie w aplikacji mobilnej i wpływ na min. 100 zł, natomiast ostatnią, trzecią nagrodę – 50 zł w gotówce do końca czwartego miesiąca po wykonaniu płatności zbliżeniowych Google Pay / Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł.

Natomiast drugą cześć nagrody w postaci 10 kodów na przesyłki Inpost otrzymamy za samo założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych. Zostanie ona udostępniona jako wiadomość w bankowości online do 10-go dnia roboczego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

350 zł w gotówce za przetestowanie Darmowego konta BNP Paribas

150 zł na Pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP [dla młodych 18-26 lat]