w

300 zł za kartę Millennium Impresja [+ 600 zł moneyback + do 300 zł za konto osobiste]

Karta kredytowa Millennium Impresja 300 zł

Ruszyła kolejna edycja sztandarowej karty kredytowej Impresja w Banku Millennium z premią w wysokości 300 zł na Allegro i moneyback w wysokości do 600 zł rocznie za zakupy w wybranych sklepach.

Aby móc skorzystać z promocji karty kredytowej, trzeba wcześniej założyć konto osobiste (o ile go nie już nie posiadasz). Świetna wiadomość jest taka, że za jego założenie otrzymasz premię w wysokości 200 zł lub 300 zł.

Promocja karty będzie trwałą do 31 marca 2021 r, natomiast promocja konta osobistego do 1 lutego 2021 r.

→ Przejdź do: Nawet 400 zł w aktualnej promocji konta Millennium

300 zł na Allegro + 12 miesięcy bez opłat

Dzięki rekordowej promocji „Zimowe zakupu z kartą Millennium” otrzymamy na start bon Allegro o wartości 300 zł oraz zwolnienie z opłat za 12 miesięcy po wykonaniu 1 płatności miesięcznie.

Jednym słowem za spełnienie warunków promocji otrzymamy 300 zł premii nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Przed upływem roku można kartę zamknąć lub negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Karta kredytowa Mastercard Impresja w Banku Millennium daje 5% moneyback w wybranych sklepach (patrz dalej) i może być wartościowym dodatkiem dla niektórych z nas.

Kto może otrzymać 300 zł na Allegro z kartą Impresja?

Z promocji możesz skorzystać jeśli nie posiadasz karty kredytowej Millennium od dnia 1 stycznia 2019 roku. Tym samym, okres karencji został przesunięty o rok czasu i wynosi około 2 lat.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest 6 elektronicznych kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł każda (łącznie 300 zł). Każda karta podarunkowa Allegro będzie ważna przez okres 11 miesięcy od daty jej dostarczenia.

Na Allegro kupimy w zasadzie wszystko, więc z wykorzystaniem tych środków nikt nie powinien mieć problemów 😉 Dodatkowo dzięki Allegro Smart otrzymujemy darmowe dostawy i zwroty.

Aby otrzymać 300 zł na Allegro:

  • Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z limitem min. 3000 zł za bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium nie później niż do 31 marca 2021 r.
    • wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 6 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł (za płatności w wybranych sklepach otrzymasz dodatkowe 5% zwrotu – patrz dalej)
    • niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie pozbawia Cię możliwości otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Dla kart wydanych w lutym płatności należy wykonać w marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu oraz w sierpniu 2021 r. Dla wniosków złożonych w marcu okres ten przesunie się o jeden miesiąc.

To wszystko! Każda z nagród zostanie przesłana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunku płatności.

Na czym obecnie zarobić?

Obecnie trwa kilka naprawdę wartych uwagi promocji. Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa to warto sprawdzić akcje:

W pozostałych bankach warto natomiast poczekać na lepsze okazje na zarobek.

Karta kredytowa Impresja – krótkie prześwietlenie

Millennium Impresja

Karta kredytowa Impresja będzie prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok po wykonaniu kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. Od drugiego roku karta również będzie prowadzona bezpłatnie po spełnieniu prostego warunku wykonania nią min. 5 płatności miesięcznie.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Impresja to dodatkowa korzyść w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł rocznie. Zwrot zostanie naliczony na rachunku karty kredytowej na początku miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rekordowe 300 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium + 50 zł za konto dziecka

800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum w Santander Bank Polska