w

350 zł dla nowych klientów Pekao + 100 zł za polecenie konta

Pekao promocja Konto Przekorzystne z kartą kredytową

Bank Pekao S.A. ruszył z nową, jeszcze lepszą kumulacją promocji dla nowych klientów, którzy zechcą założyć konto i kartę kredytową. Dodatkowa premia przewidziana jest dla osób, które polecą konto kolejnym osobom (np. komuś z rodziny).

Premia za założenie Konta Przekorzystnego w wysokośći 150 zł premii podzielona jest na dwie części: 100 zł za założenie konta i 50 zł za rejestrację w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

Kolejne 200 zł możemy zgarnąć za założenie karty kredytowej, co jest nowością w tym banku. Ostatnia część premii to natomiast program polecający z nagrodami do 1500 zł (100 zł za każde polecenie).

→ Przejdź do: 300 zł w aktualnej promocji Konta Przekorzystnego Pekao

150 zł za Konto Przekorzystne z kartą Mastercard

Nowa promocja Banku Pekao S.A. wprowadza spore zmiany w kwestii naliczania premii i wysokości premii (dodatkowy element premii za kartę kredytową, o czym w dalszej części wpisu).

Możesz skorzystać z opisywanej dzisiaj promocji jeśli od 4 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2020 r. nie posiadałeś/aś żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Co ciekawe osoby, które zostały przejęte wraz z przejęciem Idea Banku przez Pekao formalnie trafiły do nowego banku wraz z dniem 3.01.2021 r. a tym samym mogą skorzystać z nowej promocji z nagrodami do 350 zł!

Jak otrzymać 100 w postaci 10% moneyback?

 • Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard i aplikacją mobilną PeoPay wybierając weryfikację selfie
  • Do 31.03.2021 r. podpisz umowę o konto
  • w przypadku problemów z weryfikacją online będzie można dokończyć wniosek w oddziale banku (ważne, aby pracownik placówki tylko go dokończył a nie zaczynał od nowa!)
 • Do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta płać kartą w sklepach i zyskaj 10% zwrotu
 • W każdym z miesięcy naliczenia moneyback zapewnij jeszcze wpływ w wysokości 500 zł z konta w innym banku (może to być Twoje konto w innym banku).

100 zł moneyback otrzymasz po wydaniu łącznej kwoty 1000 zł w w/w okresie. Może to być 1000 zł wydane w jednym miesiącu bądź też np. 333 zł wydane w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Zakładając konto w styczniu, moneyback będzie więc liczony za transakcje wykonane w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. Moneyback będzie wypłacany do końca ostatniego miesiąca promocji, czyli dla kont założonych w styczniu będzie to koniec maja 2021 r.

Moneyback nie będzie liczony za transakcje wykonane w punktach posiadający jeden z kodów MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311. Większość z nich to wirtualne portfele, bukmacherzy, przekazy pieniężne. Zakupy rzeczywistych towarów w sklepach online i stacjonarnych łapią się bez problemów na promocję.

Jak otrzymać 3400 punktów na start?

Na temat premii dodatkowej o wartości 50 zł pisałem już dzisiaj w osobnym wpisie z uwagi na możliwość skorzystanie z niej zarówno przez obecnych jak i nowych klientów Banku Pekao S.A.

Dlatego też odsyłam do wpisu wyjaśniającego jak łatwo zgarnąć 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A.

200 zł za kartę kredytową

Nowością w promocji Pekao S.A. jest premia do 200 zł za założenie karty kredytowej. Tutaj również będzie ona wypłacana w postaci moneyback’u od płatności tą kartą.

Co ciekawe, kartę kredytową możemy założyć po okresie, w których zgarniać będzie zwrot od płatności kartą debetową do konta. Czas na podpisanie umowy o kartę kredytową Mastercard mamy do 30.09.2021 r.

Moneyback w wysokości 10% będzie naliczany przez okres 3 miesięcy od podpisania umowy o kartę kredytową. Maksymalną premię 200 zł otrzymamy więc po wydaniu kwoty 2000 zł w tym okresie. Premia będzie wypłacona również do końca miesiąca po ostatnim miesiącu naliczania moneyback.

Dodatkowo, w każdym z tych trzech miesięcy trzeba wykonać co najmniej 1 płatność kartą. Co ciekawe, karta kredytowa Mastercard będzie prowadzona za darmo właśnie po wykonaniu tej jednej transakcji miesięcznie. W przypadku nie wykonania nawet 1 płatności kartą kredytową miesięcznie, bank pobierze opłatę w wysokości 2,99 zł.

Płatności te również mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i w Internecie z wyłączeniem metod na obejście rzeczywistego zakupu towaru, czyli np. zasileń Revoluta, itp.

Konto Przekorzystne – krótkie prześwietlenie

Konto Przekorzystne będzie prowadzone za darmo wraz z kartą i wybranymi bankomatami po spełnieniu dwóch prostych warunków: wpływu min. 500 zł z innego banku oraz wykonanie 1 płatności kartą miesięcznie.

Trzeba tylko się upewnić, że mamy włączoną wygodną i darmową weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Peo Pay.

Konto Przekorzystne to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełniu warunku aktywości
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za dwie wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
Dokumenty:

Regulamin promocji „100 zł za Konto Przekorzystne”

Regulamin promocji „200 zł za kartę kredytową Mastercard”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
3 lat temu

Miałem konto w Idea Bank. Jak rozumiem mogę wybrać tą promocję lub lokatę 1,2,3%?

Felek
Felek
3 lat temu

Hej, podrzuć swój link polecający i zakładamy 🙂

Marcin
Marcin
3 lat temu

Jeśli mam już konto to mogę skorzystać z samej promocji karty kredytowej?

rozex
rozex
3 lat temu

Czy którakolwiek z tych promocji wymaga jakiś konkretnych zgód marketingowych?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  rozex

Tylko ta zgoda:
„wyrazisz zgodę na przystąpienie do Promocji oraz oświadczysz, że zapoznałeś się i akceptujesz
Regulamin i Informację Administratora Danych”

rozex
rozex
3 lat temu

Elastyczna karta kredytowa wiąże się z 15zł opłatą za aktywację. Rozumiem, że tej opłaty nie ominę?
Podobno po aktywacji karty można skorzystać z lokaty 2% (30 tys. na 3 miesiące) – jeszcze nie potwierdzam 🙂

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  rozex

Jeszcze nie badałem tego tematu (karty kredytowej w Pekao), ale będę się zagłębiał w najbliższym czasie.

rozex
rozex
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Opłata aktywacyjna jest nie do przeskoczenia, a o lokatę 2% trzeba się upomnieć 🙂

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  rozex

Jaka opłata aktywacyjna?

Co myślisz?

50 zł za rejestrację karty Pekao w Mastercard Bezcenne Chwile [również dla obecnych klientów]

HIT! Ponownie 100 zł bonusu za … samo założenie Darmowego Twisto!