w

350 zł dla nowych klientów Pekao + 100 zł za polecenie konta

Pekao promocja Konto Przekorzystne z kartą kredytową

Bank Pekao S.A. ruszył z nową, jeszcze lepszą kumulacją promocji dla nowych klientów, którzy zechcą założyć konto i kartę kredytową. Dodatkowa premia przewidziana jest dla osób, które polecą konto kolejnym osobom (np. komuś z rodziny).

Premia za założenie Konta Przekorzystnego w wysokośći 150 zł premii podzielona jest na dwie części: 100 zł za założenie konta i 50 zł za rejestrację w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

Kolejne 200 zł możemy zgarnąć za założenie karty kredytowej, co jest nowością w tym banku. Ostatnia część premii to natomiast program polecający z nagrodami do 1500 zł (100 zł za każde polecenie).

→ Przejdź do: Nawet 450 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA

150 zł za Konto Przekorzystne z kartą Mastercard

Nowa promocja Banku Pekao S.A. wprowadza spore zmiany w kwestii naliczania premii i wysokości premii (dodatkowy element premii za kartę kredytową, o czym w dalszej części wpisu).

Możesz skorzystać z opisywanej dzisiaj promocji jeśli od 4 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2020 r. nie posiadałeś/aś żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Co ciekawe osoby, które zostały przejęte wraz z przejęciem Idea Banku przez Pekao formalnie trafiły do nowego banku wraz z dniem 3.01.2021 r. a tym samym mogą skorzystać z nowej promocji z nagrodami do 350 zł!

Jak otrzymać 100 w postaci 10% moneyback?

 • Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard i aplikacją mobilną PeoPay wybierając weryfikację selfie
  • Do 31.03.2021 r. podpisz umowę o konto
  • w przypadku problemów z weryfikacją online będzie można dokończyć wniosek w oddziale banku (ważne, aby pracownik placówki tylko go dokończył a nie zaczynał od nowa!)
 • Do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta płać kartą w sklepach i zyskaj 10% zwrotu
 • W każdym z miesięcy naliczenia moneyback zapewnij jeszcze wpływ w wysokości 500 zł z konta w innym banku (może to być Twoje konto w innym banku).

100 zł moneyback otrzymasz po wydaniu łącznej kwoty 1000 zł w w/w okresie. Może to być 1000 zł wydane w jednym miesiącu bądź też np. 333 zł wydane w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Zakładając konto w styczniu, moneyback będzie więc liczony za transakcje wykonane w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. Moneyback będzie wypłacany do końca ostatniego miesiąca promocji, czyli dla kont założonych w styczniu będzie to koniec maja 2021 r.

Moneyback nie będzie liczony za transakcje wykonane w punktach posiadający jeden z kodów MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311. Większość z nich to wirtualne portfele, bukmacherzy, przekazy pieniężne. Zakupy rzeczywistych towarów w sklepach online i stacjonarnych łapią się bez problemów na promocję.

Jak otrzymać 3400 punktów na start?

Na temat premii dodatkowej o wartości 50 zł pisałem już dzisiaj w osobnym wpisie z uwagi na możliwość skorzystanie z niej zarówno przez obecnych jak i nowych klientów Banku Pekao S.A.

Dlatego też odsyłam do wpisu wyjaśniającego jak łatwo zgarnąć 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A.

200 zł za kartę kredytową

Nowością w promocji Pekao S.A. jest premia do 200 zł za założenie karty kredytowej. Tutaj również będzie ona wypłacana w postaci moneyback’u od płatności tą kartą.

Co ciekawe, kartę kredytową możemy założyć po okresie, w których zgarniać będzie zwrot od płatności kartą debetową do konta. Czas na podpisanie umowy o kartę kredytową Mastercard mamy do 30.09.2021 r.

Moneyback w wysokości 10% będzie naliczany przez okres 3 miesięcy od podpisania umowy o kartę kredytową. Maksymalną premię 200 zł otrzymamy więc po wydaniu kwoty 2000 zł w tym okresie. Premia będzie wypłacona również do końca miesiąca po ostatnim miesiącu naliczania moneyback.

Dodatkowo, w każdym z tych trzech miesięcy trzeba wykonać co najmniej 1 płatność kartą. Co ciekawe, karta kredytowa Mastercard będzie prowadzona za darmo właśnie po wykonaniu tej jednej transakcji miesięcznie. W przypadku nie wykonania nawet 1 płatności kartą kredytową miesięcznie, bank pobierze opłatę w wysokości 2,99 zł.

Płatności te również mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i w Internecie z wyłączeniem metod na obejście rzeczywistego zakupu towaru, czyli np. zasileń Revoluta, itp.

Konto Przekorzystne – krótkie prześwietlenie

Konto Przekorzystne będzie prowadzone za darmo wraz z kartą i wybranymi bankomatami po spełnieniu dwóch prostych warunków: wpływu min. 500 zł z innego banku oraz wykonanie 1 płatności kartą miesięcznie.

Trzeba tylko się upewnić, że mamy włączoną wygodną i darmową weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Peo Pay.

Konto Przekorzystne to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełniu warunku aktywości
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za dwie wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
Dokumenty:

Regulamin promocji “100 zł za Konto Przekorzystne”

Regulamin promocji “200 zł za kartę kredytową Mastercard”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

50 zł za rejestrację karty Pekao w Mastercard Bezcenne Chwile [również dla obecnych klientów]

HIT! Ponownie 100 zł bonusu za … samo założenie Darmowego Twisto!