w

[Nowość!] Program poleceń BNC10: 5 EUR premii dla polecającego i poleconego

BNC10 program polecen 10 euro

Znalazłem dla Was kolejną okazję do zarobku korzystając z programu poleceń hiszpańskiego startup’u bnc10 zbliżonego funkcjonalnością do brytyjskiego Monese opisywanego już na blogu.

Do zgarnięcia jest po 5 EUR premii za samo założenie bezpłatnego konta bnc10 i zasilenie go kwotą 25 EUR otrzymamy 5 EUR premii. 5 EUR premii otrzymamy także za każde polecenie aplikacji znajomym oraz dodatkowo 25 EUR za każde 5 poleconych kont.

Ps. Osobiście konto zasiliłem dwoma przelewami (15 euro i 10 euro) za co otrzymałem podwójną premię 😉 Możecie też spróbować tego patentu.

Promocja została przedłużona do 23 grudnia 2019 r.

5 EUR w programie poleceń bnc10

Dzięki trwającej jeszcze do 30 listopada 2019 r. promocji programu poleceń bnc10 zyskać można łatwą premię za samo założenie konta bnc10 z polecenia i zasilenie go kwotą 25 EUR.

Spróbujcie zasilić konto dwoma przelewami na łączną kwotę 25 euro, być może podobnie jak ja otrzymacie podwójną premię 😉

Jak otrzymać 5 EUR za skorzystanie z polecenia?

1) Aplikacja Revolut / Monese / przelew walutowy z polskiego banku

Na potrzeby promocji będziemy potrzebować konta walutowego w EURO. Może to być konto walutowe w Kantorze Walutowym Alior Banku lub polecane przeze mnie konta w Revolut, które można założyć z premią na start (jeśli jeszcze ich nie masz) i które na pewno przydadzą się w jeszcze nie jednej promocji!

2) Wymiana PLN->EUR / GBP->EUR w Revolut

Osoby znające aplikację Revolut mogą pominąć ten krok.

W celu wymiany walut w aplikacji Revolut, trzeba najpierw zasilić konto Revolut. Dokonamy tego klikając przycisk + w głównym oknie aplikacji). Jeśli nie korzystałeś/aś jeszcze z przelewów TransferGo to polecam Ci skorzystać przy okazji z tej promocji, za co otrzymasz 125 zł premii (odnośnik wyżej).

Revolut doladowanie kontaRevolut wymiana walut

Teraz klikamy w przycisk wymiany i w kolejnym oknie wybieramy odpowiednie waluty na których posiadamy środki, np. PLN i wymieniamy te środki na EUR. Potrzebujemy kwoty 25 euro, którą tam wpisujemy jak pokazane powyżej.

3) Rejestracja w bnc10

Teraz możemy przejść już do ściągnięcia aplikacji bnc10 korzystając z dedykowanego linka polecającego, dzięki któremu otrzymamy 5 EUR premii na start.

bnc10 aplikacja

W kolejnych krokach rejestracji będziemy musieli podać adres email, numer telefonu oraz zrobić zdjęcie jednego dokumentu tożsamości (dowodu, paszportu lub prawa jazdy). Na koniec przechodzimy do ustalenia 6-cyfrowego kodu PIN do aplikacji oraz weryfikacji numeru telefonu (kod powinien uzupełnić się automatycznie).

4) Zasilenie konta bnc10

Pozostał nam już ostatni krok jakim jest zasilenie konta kwotą min. 25 euro. W tym celu na dole klikamy znak „+”, a następnie „Share IBAN”:

Teraz otwieramy aplikację Revolut i dodajemy odbiorcę przelewu przechodząc kolejno do zakładki Płatnosci -> Przelew Bankowe -> Dodaj nowego odbiorcę i uzupełniamy dane uzyskane w aplikacji bnc10:

Revolut przelew bnc10przelew na bnc 10

Po dodaniu odbiorcy możemy go wybrać i dokonać przelewu na dowolną kwotę, wystarczy nawet 1 GBP.

5) Bonus trafia na konto bnc10

Bonus zostanie wypłacony automatycznie po wpływie środków (25 euro) na konto bnc10 i można go od razu przelać z powrotem na swoje konto w Revolut.

Z niewiadomych mi przyczyn premię otrzymałem dwukrotnie po zaksięgowaniu się dwóch przelewów na łączną kwotę 25 EUR:

bnc 10 premia 10 eur

6) Wypłacamy otrzymany bonus

Według regulaminu powinniśmy środki wykorzystać za pomocą karty. Nie ma z tym żadnego problemu. Kartę wirtualną otrzymujemy od razu i za darmo. Wystarczy ją dodać do Revoluta i doładować konto Revolut kwotą przelewu + otrzymanej premii.

Jeśli chcesz polecić BNC10 znajomym to poczekaj z przelewem i zrealizuj go dopiero po otrzymaniu premii przez wszystkich zainteresowanych.

Zgodnie z regulaminem, konto na które trafi bonus trzeba utrzymać przez okres 6 miesięcy.

5 EUR za każde polecenie + 25 EUR za każde 5 osób

bnc 10 program polecen

Zaraz po dołączeniu do bnc10 i zasileniu konta możemy przystąpić do dalszego polecania usług bnc10.

Za każde polecenie otrzymamy po 5 euro premii, a za każde 5 osób dodatkowy bonus w wysokości 25 euro.

Aby polecać konto wystarczy w głównym oknie aplikacji wybrać ustawienia i następnie Invite friends, gdzie znajdziemy nasz link polecający.

W okresie aktualnej promocji, tj. do 30 listopada maksymalnie można polecić 40 osób i otrzymać 400 euro nagrody.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] jest program poleceń bnc10 z premią po 5 EUR, czyli hiszpańskiego startupu bliźniaczego do […]

Co myślisz?

[HIT powrócił 🔥] 100 zł za … darmową pożyczkę do 3000 zł na 30 dni (RRSO 0%)

Odbierz 25 GBP (ok. 125 PLN) za darmowy przelew TransferGo (+15 GBP za każdą poleconą osobę)