w

450 zł (350 zł od Citibank + 100 zł od Mastercard) za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto [+ kolejne 1000 zł dla chętnych]

Citikonto Citibank premia 450 zł maj 2023

Citibank ruszył z kolejną edycją promocji bezwarunkowo darmowego CitiKonta z premią 450 zł na start (350 zł od banku + 100 zł od Mastercard) za otwarcie rachunku. Dodatkowo można skorzystać z promocji karty kredytowej Citi Simplicity z premią 900 zł na Allegro zyskując łącznie aż do 1350 zł!

Już na wstępie chciałbym podkreślić, że CitiKonto w Citibank to całkowity brak opłat bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty jak również za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 450 zł premii na start + dla chętnych kolejne 1000 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która również będzie prowadzona za darmo w bardzo prosty sposób.

Aktualna edycja promocji:

→ Aktualna promocja: 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

450 zł za darmowe CitiKonto z kartą Mastercard

Dzięki nowej promocji Citibanku i wciąż trwającej akcji Mastercard zyskamy 450 zł premii za darmowe konto + opcjonalnie kolejne 900 – 1000 zł po założeniu karty kredytowej. Daje to nam łącznie aż 1450 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji BEZWARUNKOWO DARMOWEGO konta osobistego i zyskać 450 zł premii.

Promocja będzie trwała do 8 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli 3000 otwartych kont. Po tym czasie strona promocji przestanie działać.

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta z premią 450 zł na start?

Promocja CitiKonta dostępna jest dla osób, które po 31.12.2020 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza Cię z promocji.

Z kolei 100 zł od Mastercard mogą otrzymać osoby, które wcześniej nie rejestrowały karty z logo Citibanku w programie Bezcenne Chwile.

Dużo krótsza karencja obowiązuje w promocji karty Citi Simplicity z premią 900 zł. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta, aby jak najszybciej otrzymać wszystkie nagrody.

Jak otrzymać 450 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 8 czerwca 2023 roku
  • Aby otrzymać nagrodę I: 20 zł należy wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymać je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta. (pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz już zgody wycofać 🙂 ). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 430 zł premii
 • Po otrzymaniu karty debetowej Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile poprzez bankowość Citibank nie później niż do 17.05.2023 r.
  • niezbędne jest tutaj wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowego lub telefonicznego)
 • Nagrodę II: 120 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 transakcji BLIK (w tym przelewów BLIK na telefon lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł
  • Najprościej będzie zatem wykonać 3 przelewy BLIK na telefon np. po 100 zł każda do znajomego lub kogoś z rodziny i kolejna nagroda jest Twoja!
 • Nagrodę 100 zł od Mastercard w bonach programu Bezcenne Chwile (wymiennych na vouchery do wielu sklepów w tym m.in. Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K i wiele innych) otrzymasz za wykonanie płatności kartą debetową na łączną kwotę min. 100 zł w ciągu 30 dni od rejestracji w programie (tzw. „ułatwiacze” są wykluczone – patrz wpis: 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile)
 • Nagrodę III: 120 zł w gotówce otrzymasz w zamian za wykonanie jednej z dwóch czynności:
  • 1. Wpływ z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub
  • 2. Zlecenie walutowe w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł wykonane nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
   • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw wymiana PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie przeciwne zlecenie EUR->PLN. Zalecam tutaj nieco wyższą kwotę z uwagi na możliwą niewielką prowizję. Waluty zalecam wymieniać w dni robocze z uwagi na lepsze kursy
 • Nagroda IV: 90 zł w gotówce otrzymasz w zamian za spełnienie w/w warunków do otrzymania nagrody II i III, czyli nie musisz już spełniać żadnych dodatkowych warunków 🙂
Kiedy otrzymam 450 zł nagrody?

Nagrodę I: Pierwsze 20 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę II: 120 zł za 3 przelewy lub płatności BLIK otrzymasz przelewem do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę III i IV: 120 zł za transakcje walutowe lub wpływ wynagrodzenia oraz 90 zł nagrody dodatkowej otrzymasz przelewem do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę 100 zł od Mastercard otrzymasz w ciągu 30 dni od wykonania wymaganych płatności kartą w postaci 8000 pkt programu Bezcenne Chwile wymienne na vouchery u wielu partnerów programu (m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV EURO AGD). Punkty możesz wymienić na nagrody w ciągu 90 dni od przyznania punktów.

Z regulaminu:

Jeśli zdecydujesz się na zasilenie konta Wynagrodzeniem dla otrzymania nagrody III, to warto abyś poznał/a definicję banku:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Nagroda 5: Razem lepiej, czyli 100 zł moneyback za założenie karty Simplicity z nagrodą dodatkową 900 zł (łącznie 1000 zł!)

To jeszcze nie wszystko! Uczestnicy promocji darmowego CitiKonta nieposiadający po dniu 1 stycznia 2020 roku karty kredytowej Citibank, mogą otrzymać dodatkową nagrodę w wysokości 100 zł w gotówce + 900 zł w promocji samej karty Citi Simplicity.

Zwrot w wysokości 100 zł będzie wypłacany w postaci 1% zwrotu od płatności kartą debetową do konta i/lub kartą kredytową Citi Simplicity wykonanych w okresie 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej.

Otrzymamy go przelewem do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu miesięcznie.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 450 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 100 zł moneyback za założenie karty kredytowej Citi Simplicity + 900 zł na start za spełnienie warunków tamtej promocji.

Citikonto Citibank Handlowy zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 450 zł premii na start (350 zł od Citibank + 100 zł od Mastercard)
 • 100 zł moneyback po założeniu karty Citi Simplicity
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat bankowych kwiecień 2023

Ranking lokat bankowych – kwiecień 2023 r.

Nowy HIT! Aż 900 zł za założenie karty kredytowej Simplicity w Citibank [krótka karencja]!