w

HIT powrócił! 900 zł na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank

Karta kredytowa Citibank Simplicity premia 900 zł na Allegro - marzec 2024

Citibank powrócił ze swoim hitem, w którym do zgarnięcia jest aż 900 zł na Allegro za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie niewygórowanych warunków promocji. Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadają karty kredytowej Citibank od 1 kwietnia 2023 roku.

To jeszcze nie wszystko bowiem Citibank zwalnia uczestników promocji z opłaty prowadzenie karty na okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę. W kolejnym roku można bez problemu wynegocjować z bankiem ponowne zniesienie tej opłaty po kontakcie z infolinią.

Promocja będzie trwała do 22.04.2024 r. lub co bardziej prawdopodobne do momentu wyczerpania puli 1000 umów. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać.

→ Odbierz 900 zł premii w promocji karty Citi Simplicity

Aż 900 zł premii z kartą Citi Simplicity

W nowej edycji Citibank otrzymamy aż 600 zł w bonach Allegro oraz 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile wymienne na bilety do kina lub vouchery w wielu sklepach, w tym m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik i wiele więcej.

Opisywana dzisiaj promocja jest zdecydowanie warta uwagi każdego Wyjadacza Wisienek. Ma ona mój najwyższy rating *****. Z podobnej promocji skorzystałem już kilka razy.

Dla kogo 900 zł premii od Citibank?

Akcja „Nowy rok z kartą kredytową Citibank – edycja II” przeznaczona jest dla pełnoletnich osób, które od 1 kwietnia 2023 roku nie posiadały karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc niesamowicie krótki!

Posiadanie innych produktów Citibanku, w tym m.in. konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a za założenie CitiKonta można zgarnąć kolejne 450 zł premii w gotówce.

Aby Citibank przyznał Ci kartę kredytową musisz też spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł
Jak przystąpić do promocji z premią 900 zł za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając przy tym zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną (zgody możesz wycofać po otrzymaniu nagród)
 • W terminie10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody poprzez specjalną i bezpieczną stronę banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji – dokumenty te możesz znaleźć na ostatnich stronach podlinkowanego na końcu regulaminu promocji oraz uzgodnić je z pracownikiem banku, który będzie do Ciebie dzwonił po wypełnieniu wniosku)
 • Po otrzymaniu karty aktywuj ją koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (w bankowości elektronicznej znajdziesz link)
Jak otrzymać 600 zł w bonach Allegro + 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (w tym na Allegro)?

 • Nagroda I: 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (24 000 pkt) zostanie przyznana w zamian za wykonanie kartą Simplicity min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są tylko tzw. „ułatwiacze”, czyli m.in. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy też transakcje zwrócone
 • Nagroda II: 600 zł w bonach Allegro zostanie przyznana w 6 transzach po 100 zł za każdy miesiąc (od drugiego do siódmego miesiąca po miesiącu podpisania umowy), w którym wykonasz min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł

Jednym słowem 900 zł premii otrzymasz w zamian za wykonie transakcji kartą na łączną kwotę min. 700 zł (po min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 100 zł w każdym miesiącu trwania promocji).

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu Nagrody 1, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca miesiąća po miesiącu spełnienia warunków. Punkty pojawią się automatycznie na koncie programu Bezcenne Chwile nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

Punkty przekazane w ramach Nagrody 1 (24.000) będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i w tym czasie możesz je wymienić na nagrody rzeczowe, bilety do kina lub też vouchery do wielu sklepów (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.).

Informację o otrzymaniu każdej kolejnej nagrody w wysokości 100 zł również otrzymasz za pośrednictwem wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków i same vouchery Allegro będą przesyłane tą samą drogą w ciągu 30 dni od otrzymania tej informacji o ich przyznaniu.

Vouchery Allegro wykorzystasz podając otrzymany kod, w sekcji płatności. Wartość vouchera można wykorzystać na raz lub podczas kilku zakupów, aż do całkowitego wykorzystania.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz 6.03.2024 r.
 2. W terminie 10 dni roboczych prześlij dokument potwierdzający dochody
 3. Do 30.04.2024 r. aktywuj kartę poprzez aplikację mobilną oraz zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile
 4. Również do 30.04.2024 r. wykonaj nowo wydaną kartą min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł
 5. Nagrodę (punkty wymienne na vouchery o wartości 300 zł) dostaniesz w ciągu 30 dni od otrzymania informacji z banku
 6. W każdym z 6 kolejnych miesięcy (tj. w maju, w czerwcu, w lipcu, w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2024 r.) wykonuj kartą min. 5 płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 100 zł
 7. Za każdy z tych 6 miesięcy miesiąc otrzymasz bon o wartości 100 zł na Allegro
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 22,88%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymują zwolnienie z opłaty za kartę na pierwsze 12 miesięcy trwania umowy bez żadnych warunków. Po tym czasie karta nadal może być prowadzone bezpłatnie po zapewnieniu odpowiednich obrotów.

RRSO 0% vs 22,88%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, bank wystawi wyciąg wraz z podaną kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w całym poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z pieniędzy banku wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty całą wykorzystaną w poprzednim okresie kwotę (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 900 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni (RRSO 0%)
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Citibank ruszył z jeszcze lepszą promocją bezwarunkowo darmowego CitiKonta z rekordową premią 500 zł na start za otwarcie rachunku + opcjonalnie możliwością jej powiększenia o kolejne 900 zł za otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity. […]

trackback

[…] Dzisiejsza promocja to propozycja dla osób, które mają w okolicy stację paliw BP i chociaż raz w miesiącu tankują swoje auto. Jeśli nie masz takiej stacji w swojej okolicy to zobacz inną promocję Citibanku: 900 zł w bonach Allegro z kartą Citi Simplicity. […]

Co myślisz?

300 zł premii za Konto za Zero w PKO BP

VeloKonto VeloBank premia kod polecający marzec 2024

Ponownie 650 zł premii za VeloKonto w VeloBank [+ 7% dla oszczędności dla chętnych]