w

Nowy HIT! Aż 900 zł za założenie karty kredytowej Simplicity w Citibank [krótka karencja]!

Karta kredytowa Citibank z premią 900 zł

Citibank ruszył z nową bliźniaczą promocją karty kredytowej Citi Simplicity z rekordową premią 900 zł na start. Nowa akcja ma dwie zalety: pierwsza to niezwykle krótka karencja dla byłych posiadaczy kart Citibank, druga to wyższa premia gotówkowa (600 zł) + kolejne 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD).

Założona karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo jeśli tylko będziesz z niej aktywnie korzystać. Możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując kolejne 500 zł premii w pakiecie konto + karta kredytowa. Mamy więc rekordową premię za kartę oraz konto, co daje łączny zysk w wysokości aż do 1450 zł!

Promocja trwa od 19.04 do 31.08.2023 r. lub do wyczerpania puli 1000 wniosków. Po wyczerpaniu tej puli nie będzie już możliwości złożenia wniosku o kartę (czyli każdy uczestnik otrzyma premię).

→ Aktualna promocja: Rekordowe 1200 zł premii z kartą Citi Simplicity

Mega HIT! Aż 900 zł z kartą Citi Simplicity + 100 zł moneyback

W nowej promocji karty Citi Simplicity otrzymamy aż 600 zł premii gotówkowej oraz 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile wymiennych u wybranego partnera programu (Allegro, Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik i wiele innych).

Jest to rekordowa promocja za założenie karty Citibank, dlatego też każdy łowca promocji powinien z niej skorzystać.

Co więcej, jeśli dodatkowo założysz bezwarunkowo darmowe CitiKonto, to zyskasz dodatkową możliwość korzystania z moneyback do 100 zł od płatności kartami Citibank (debetową i kredytową) + 450 zł premii na start, co da Ci łącznie aż do 1450 zł premii!

Dla kogo 900 zł od Citibank?

Z akcji „Zyskaj z kartą Citibank” skorzystać mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2023 roku. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji. Polecam skorzystać z obu promocji, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto z premią otrzymasz kolejne 450 zł + 100 zł moneyback.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz też spełnić wymagania finansowe stawiane przez Citibank:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 złPremia karta kredytowa CItibank

Jak przystąpić do promocji „Zyskaj z kartą kredytową Citibank”?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagród
  • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji)
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citi Mobile nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Po aktywowaniu karty zaloguj się do aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej również nie później niż do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy
 • Również do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (w bankowości znajdziesz odnośnik do przystąpienia do tego programu)
Jak otrzymać 600 zł w gotówce + 300 zł w bonach za kartę Citi Simplicity?

 • Nagrodę I, 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (24 000 pkt) otrzymasz za wykonanie nowo wydaną kartą płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Podpisując umowę w kwietniu, płatności na min. 300 zł wykonaj w maju, czerwcu oraz w lipcu 2023 roku
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze” takie jak doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności będą się liczyły
 • Nagrodę II: 500 zł w gotówce otrzymasz w 5 częściach po 100 zł za każdy kolejny miesiąc, w którym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł począwszy od czwartego do ósmego miesiąca po miesiącu założenia karty oraz dodatkowo spełnisz warunki do otrzymania Nagrody I
  • Dla kart założonych w kwietniu będzie to okres od sierpnia do grudnia 2023 roku
 • Nagrodę III, 100 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w dziewiątym miesiącu po miesiącu założenia karty (dla karty założonej w kwietniu będzie to styczeń 2024 r.)

Jednym słowem 900 zł premii otrzymasz w zamian za płatności na kwotę min. 300 zł w każdym z 9 miesięcy licząc od kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę. Moneyback wynieniesie zatem aż 33%! Wydając 300 zł miesięcznie otrzymujemy bowiem z powrotem 100 zł miesięcznie. Warunek płatności jest jednocześnie warunkiem zwolnienia z opłaty z kartę.

Odbiór nagrody

Informacja o otrzymaniu każdej z nagród zostanie przesłana przez bank za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej. Z kolei każda z 7 nagród (24.000 pkt programu oraz 6 x 100 zł) zostanie przyznana automatycznie.

Punkty programu Bezcenne Chwile pojawią się na koncie programu i możesz je wymienić na vouchery (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.), bilety do kina lub nagrody rzeczowe. Natomiast premia gotówkowa zostanie przelana przez Citibank na rachunek karty kredytowej powodując powstanie nadpłaty lub spłaty aktualnego zadłużenia na tej karcie. Trafi ona na konto w terminie 30 dni od otrzymania każdej z wiadomości.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w kwietniu 2023 r.
 2. Do końca maja 2023 r. aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną
 3. Również do końca maja 2023 r. zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości elektronicznej
 4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. maj, czerwiec i lipiec 2023 r.) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz pierwsze 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile
 5. W sześciu kolejnych miesiącach (tj. w sierpniu, we wrześniu, w październiku, w listopadzie, w grudniu 2023 r. oraz w styczniu 2024 r.) również płać kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce na rachunek karty.
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie + wyjaśnienie RRSO (0% czy 24,87%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymają zwolnienie z opłaty za kartę po spełnieniu warunków promocji, tj. po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie w pierwszym roku trwania umowy. Po tym czasie bez problemu można negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok i to bez żadnych warunków (zazwyczaj wystarczy złożenie wniosku o zamknięcie karty).

RRSO 0% vs 24,87%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z pieniędzy banku na okres od 26 do 56 dni wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 900 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • RRSO 0% lub do 24,87% (spłacając wykorzystaną kwotę w terminie oznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza odsetek)
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 rok temu

Czy w CitiBanku jest obecnie jakaś korzystna forma trzymania pieniędzy? Lokata lub konto oszczędnościowe?

Paweł
Paweł
1 rok temu

Prawie podpisałem, ale doczytałem, że aby obsługa karty była za 0 to miesięcznie muszę wykonać operacje na 1000zł (a nie 300zł) i najpierw pobiorą opłatę, a później oddadzą.

Kusio
Kusio
11 miesięcy temu
Reply to  Paweł

To szkoda, że na tym poprzestałeś, bo w regulaminie promocji masz napisane (w skrócie mówiąc), że dla uczestników promocji pierwszy rok posiadania karty jest za darmo.

Co myślisz?

450 zł (350 zł od Citibank + 100 zł od Mastercard) za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto [+ kolejne 1000 zł dla chętnych]

300 zł zwrotu za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas [rok bez opłat]!