w

HIT! Aż 1000 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja]!

Citibank karta Citi Simplicity premia 1000 zł

Tego jeszcze nie było! Dzięki kumulacji promocji, kartę Citi Simplicity w Citibank założymy obecnie z rekordową premią 1000 zł na start (w tym 600 zł w bonach Allegro + 400 zł w bonach programu Bezcenne Chwile).

Karta Citi Simplicity założona w tej akcji będzie prowadzona za darmo przez pierwszy rok bez żadnych warunków za samo spełnienie warunków przystąpienia do promocji! Możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując kolejne 350 zł premii + 100 zł moneyback. Tym samym zakładając pakiet konto + karta, zyskać możemy aż do 1450 zł!

Promocja będzie trwała tylko do wyczerpania puli 2500 wniosków. Po jej wyczerpaniu, nie będzie możliwości złożenia wniosku o kartę (tym samym każdy uczestnik otrzyma należną premię).

→ Odbierz rekordowe 1000 zł premii z kartą Citi Simplicity

Aż 1000 zł z kartą Citi Simplicity + 100 zł moneyback

W nowej rekordowej edycji promocji Citibank otrzymamy aż 600 zł w bonach Allegro oraz 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile. Teraz dodatkowo rejestrując pierwszą kartę w Citi Handlowy w tym programie zyskamy kolejne 100 zł (8000 pkt) wymienne na vouchery w wielu sklepach, w tym m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik i wiele więcej.

Obok takiej promocji nie można po prostu przejść obojętnie. Zdecydowanie zachęcam każdego Wyjadacza Wisienek do skorzystania z niej. Ma ona mój najwyższy rating *****.

Dla kogo 1000 zł w gotówce od Citibank?

Z akcji “Więcej z kartą kredytową Citibank” możesz skorzystać, jeśli od 1.01.2023 roku nie posiadasz karty kredytowej Citibank. Okres karencji jest więc niesamowicie krótki!

Posiadanie innych produktów Citibanku, w tym m.in. konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, co więcej w pakiecie zyskasz dodatkowe 350 zł premii za Darmowe Citikonto + do 100 zł moneyback.

Dodatkowe 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile otrzymają z kolei osoby, które zarejestrują swoją pierwszą kartę w programie Mastercard.

Aby Citibank przyznał Ci kartę kredytową musisz też spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł
Jak przystąpić do promocji z premią 1000 zł za kartę Citi Simplicity?

wniosek karta CItibank premia 1000 zł
 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając przy tym zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną (zgody możesz wycofać po otrzymaniu nagród)
 • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody poprzez specjalną i bezpieczną stronę banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji – dokumenty te możesz znaleźć na ostatnich stronach podlinkowanego na końcu regulaminu promocji oraz uzgodnić je z pracownikiem banku, który będzie do Ciebie dzwonił po wypełnieniu wniosku)
 • Po otrzymaniu karty:
  • Aktywuj ją za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citi Mobile do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
  • Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (w bankowości elektronicznej znajdziesz link)
 • Po aktywowaniu karty, zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji Citi Mobile lub w bankowości elektronicznej nie później niż do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy
Jak otrzymać 600 zł w bonach Allegro + 400 zł w bonach programu Bezcenne Chwile?

 • Nagroda I: 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (24 000 pkt) zostanie przyznana za wykonanie kartą Simplicity płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Podpisując umowę w marcu, płatności na min. 300 zł należy wykonać w kwietniu, maju oraz w czerwcu 2023 roku
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są tylko tzw. “ułatwiacze”, czyli m.in. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone
 • Nagroda dodatkowa: 100 zł w programie Bezcenne Chwile (8000 pkt) otrzymasz w zamian za wykonanie płatności na kwotę min. 100 zł w ciągu 30 dni od rejestracji karty w programie
 • Nagroda II: 600 zł w bonach Allegro otrzymasz w 6 transzach po 100 zł za każdy kolejny miesiąc, w którym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł począwszy od czwartego miesiąca po miesiącu założenia karty
  • Dla kart założonych w marcu będzie to okres od lipca do grudnia 2023 roku

Jednym słowem 1000 zł premii otrzymasz w zamian za wykonie transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z pierwszych 9 miesięcy licząc od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę. Moneyback wynieniesie zatem więcej niż 33%! Wydając 300 zł otrzymujemy bowiem 100 zł z powrotem + dodatkowe 100% moneyback (100 zł) za pierwsze wydane 100 zł.

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu każdej nagrody otrzymasz za pośrednictwem wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Same nagrody (32 000 pkt programu + 6 x 100 zł na Allegro) otrzymasz z kolei w ciągu 30 dni od otrzymania tej informacji).

Punkty pojawią się automatycznie na koncie programu Bezcenne Chwile i możesz je wymienić na vouchery (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.), bilety do kina lub nagrody rzeczowe. Pierwsze 8000 pkt można wymienić na nagrody w ciągu 90 dni od ich uznania na koncie programu, kolejne 24 000 pkt będzie ważne aż przez 9 miesięcy, w którym to można je wymienić na nagrody lub vouchery do wielu sklepów.

Vouchery Allegro wykorzystasz podając otrzymany kod, w sekcji płatności. Wartość vouchera można wykorzystać na raz lub podczas kilku zakupów, aż do całkowitego wykorzystania.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w marcu 2023 r.
 2. Do końca kwietnia 2023 r. aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną oraz zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile
 3. Dodatkowo po rejestracji karty, również do końca kwietnia 2023 r. zaloguj się co najmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości elektronicznej
 4. W każdym z 9 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. od kwietnia do grudnia 2023 r.) wykonuj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,35%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymują zwolnienie z opłaty za kartę na pierwsze 12 miesięcy trwania umowy bez żadnych warunków. Po tym czasie karta nadal może być prowadzone bezpłatnie po zapewnieniu odpowiednich obrotów.

RRSO 0% vs 25,30%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, bank wystawi wyciąg wraz z podaną kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w całym poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z pieniędzy banku wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty całą wykorzystaną w poprzednim okresie kwotę (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 1000 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni (RRSO 0%)
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Roman
Roman
2 miesięcy temu

Faktycznie nie będzie żadnej opłaty za karte i konto?

Adi
Adi
1 miesiąc temu

do bani ta promocja. Za dużo zabawy. Kiedys dawali po 3 msc a teraz tak długo. Ja poczekam az dadza coś prędzej

Co myślisz?

Aż 850 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank – łańcuszek poleceń JakOszczedzic.pl!

420 zł premii w promocji darmowego konta osobistego BNP Paribas