w

Łatwe 450 zł za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank + lokata 6% dla chętnych

konto citibank premia luty 2024

Citibank po przerwie i gorszych edycjach z niższą nagrodą, ruszył ze świetną promocją bezwarunkowo darmowego CitiKonta z łatwą i wysoką premią 450 zł na start. Dodatkowo można skorzystać z promocji karty kredytowej Citi Simplicity z premią 900 zł zyskując łącznie aż do 1350 zł!

Olbrzymią zaletą CitiKonta w Citibank jest całkowity bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty i 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 450 zł premii na start + kolejne 900 zł dla chętnych w promocji karty kredytowej Citi Simplicity darmowej przez 12 miesięcy.

Promocja będzie trwała do 26 marca 2024 roku.

→ Odbierz 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

450 zł za darmowe CitiKonto w Citibank

W ramach akcji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 zł”, Citibank przekaże łatwą premię za spełnienie warunków promocji opisanych krok po kroku poniżej.

Premię można następnie powiększyć o kolejne 900 zł po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity darmowej bezwarunkowo przez rok w ramach promocji: Prześwietlenie promocji karty Citi Simplicity z premią 900 zł. Daje to nam łącznie 1350 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa, a dla rodzin jest to aż 2700 zł premii! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji BEZWARUNKOWO DARMOWEGO konta osobistego i zyskać 450 zł premii.

Dla kogo 450 zł premii na start za CitiKonto?

Promocja „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 zł” dostępna jest dla osób, które od 31.12.2021 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa Citi Simplicity nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 450 zł premii za darmowe CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 26.03.2024 roku, na podstawie którego podpiszesz umowę (konto możesz założyć na selfie lub w przypadku problemów, całość procesu przeprowadzi konsultant podczas rozmowy telefonicznej)
 • Nagroda I (opcjonalna): 20 zł przelewem na konto zostanie przekazana przez bank w zamian za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich tylko do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta. (pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz już zgody wycofać 🙂 ). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 430 zł premii
 • Nagrodę II: 180 zł przelewem na konto otrzymasz za zapewnienie wpływu/ów o łącznej wartości min. 2000 zł w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta
  • Dla kont otwartych w lutym 2024 r., wpływy zapewnij w marcu oraz w kwietniu 2024 r. (nie mogą to być jedynie wpływy z kont Citibanku dla osób fizycznych, przelew z własnego konta spełnia natomiast ten warunek 🙂 )
 • Nagrodę III: 250 zł przelewem na konto otrzymasz w pięciu częściach po 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (w sklepach stacjonarnych lub internetowych) na łączną kwotę min. 100 zł
  • płatności te nie mogą zostać zwrócone i nie mogą to być płatności quasi-cash (doładowania portfeli elektronicznych, itp.)

Jak widzisz, warunki nowej promocji są niesamowicie proste! Są one dużo łatwiejsze niż warunki poprzednich edycji promocji. Tym samym obecną akcję Citibanku oceniam na 5*/5*.

Wszystkie premie będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu spełnienie poszczególnych warunków.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 450 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych premii:

 • Premii za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile (100-200 zł) – poczekaj tutaj na start nowej promocji
 • 900 zł na start za spełnienie warunków promocji karty Citi Simplicity.
Citikonto Citibank Handlowy zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 450 zł premii na start
 • Wygodne płatności Apple Pay / Google Pay / BLIK
 • Citi Kantor – atrakcyjne warunki wymiany walut
 • Lokata 6% do 20 tys. zł
 • Konto Super Oszczędnościowe 5% do 20 tys. zł
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Przejdź do: 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank […]

Co myślisz?

Konto Alior Bank promocja luty 2024

500 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste + 240 zł zwrotu rocznie w Alior Bank

600 zł w gotówce za założenie karty Citi Simplicity w Citibank