w

Podwyżki w BNP Paribas od 1 marca 2023 roku [+150 zł premii na osłodę]

Podwyżki opłat BNP Paribas 2023

Bank BNP Paribas wprowadza zmiany w tabeli opłat i prowizji w dniu 1 marca 2023 roku, które obejmą przede wszystkim opłaty (podwyżki) do konta osobistego, w tym opłata za prowadzenie karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą.

W dzisiejszym wpisie prześledzimy wszystkie zmiany w tabeli opłat i wskażemy, czy Konto dla Ciebie w BNP Paribas jest nadal warte uwagi / czy warto je posiadać.

Zobacz najlepsze promocje kont osobistych:

BNP Paribas: Zmiana tabeli opłat i prowizji od 1 marca 2023 roku

Zmiany w tabeli opłat i prowizji dla Konta Otwartego dla Ciebie od 1.03.2023 roku obejmują:

 • Podwyższenie opłaty miesięcznej za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj z 5 zł lub 0 zł na 7 zł (opłata standardowa), lub 2 zł (jeżeli Klient w poprzednim miesiącu wykonał min. 3 transakcje kartą lub 0 zł (jeżeli Klient nie ukończył 26 r.ż) lub 0 zł (czytaj dalej)
  • Tutaj mała uwaga: nadal będzie można uniknąć opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj (patrz dalej)
 • Podwyższenie opłaty miesięcznej za obsługę Karty Otwartej na eŚwiat z 6 zł do 8 zł oraz Karty Otwartej na Świat z 10 zł do 12 zł
 • Podwyższenie opłaty miesięcznej Karty Multiwalutowej z 8 zł do 10 zł
 • Podwyższenie opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet Kartą Otwartą na Dzisiaj z 5 zł do 7 zł
 • Podwyższenie opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w banku z 10 zł do 12 zł (dotyczy także rachunków oszczędnościowych oraz rachunków walutowych)
 • Podwyższenie opłaty za wypłatę gotówki zagranicą z 3% min. 10 zł do 3% min. 12 zł w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj oraz Karty Otwartej na Świat oraz z 5 zł do 7 zł – Karty Otwartej na Świat
Zmiany w tabeli opłat i prowizji dla Konta Premium od 1.03.2023 roku obejmują:

 • Podwyższenie opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach z 10 zł do 12 zł (dotyczy także rachunków oszczędnościowych oraz rachunków walutowych)
Zmiany dla Konta Samodzielniaka:

 • Podwyższenie opłat za wpłaty i wypłaty w oddziałach z 10 zł do 12 zł
Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Opłaty miesięczne za obsługę kart debetowych pierwszy raz zostaną pobrane w nowej wysokości w kwietniu 2023 roku. Tym samym warunki uprawniające do obniżenia lub zwolnienia z opłaty powinniśmy spełnić w marcu 2023 roku.

Czy można uniknąć podwyżki za Kartę Otwartą na Dzisiaj?

Okazuje się, że BNP Parias wprowadził możliwość zwolnienia z opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj polecaną przeze mnie przy okazji wielu promocji banku.

Aby nie ponieść opłaty należy w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty za kartę zalogować się przynajmniej raz do systemu bankowości internetowej GOonline lub GOmobile, a dodatkowo posiadać wyrażoną zgodę na komunikację w formie elektronicznej i telefonicznej w celach marketingowych.

Zgodę można wyrazić przez system GOonline, aplikację mobilną GOmobile, przez Centrum Telefoniczne i oczywiście w każdej placówce banku. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj, Klient będzie również musiał wykonać kartą minimum 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty za kartę.

Obniżka wynikać będzie z oferty specjalnej „Obniżka za kartę”

Opłata zostanie obniżona o 2 zł (czyli np. z 2 zł na 0 zł, jeśli wykonamy tą kartą min. 3 płatności miesięcznie) pod warunkiem spełnienia następujących warunków:

 • zalogowania się co miesiąc w bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile
 • posiadanie na koniec miesiąca wyrażonych zgód marketingowych na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez SMS, email, w tym od podmiotów wchodzących w skałd grupy kapitałowej BNP Paribas oraz na przedstawianie przez bank informacji handlowych drogą telefoniczną
 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Promocja będzie obowiązywała tylko do końca 2023 roku. Po tym czasie opłata minimalna wyniesie 2 zł.

Dokumenty:

Nowa tabela opłat i prowizji BNP Paribas od 1.03.2023 r.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JACEK
JACEK
1 rok temu

Jaka premia 150zl na osłodę bo nic nie napisałeś 😔

Anonim
Anonim
1 rok temu

Czyli zaczyna się – u operatorów telekomunikacyjnych 5 zł zniżki za zgody marketingowe, a w banku 2 zł

Co myślisz?

600 zł na Allegro za założenie karty Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja!]

480 zł za konto w Santander Bank Polska [+ do 300 zł zwrotu za rachunki]