w

400 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto w Citibank [+ 1200 zł za kartę Citi Simplicity dla chętnych]

CitiKonto Citibank premia 400 zł na start 2023

Mamy prawdziwy HIT od Citibanku! W nowej promocji bezwarunkowo darmowego CitiKonta zyskamy aż 400 zł premii gotówkowej. To jednak jeszcze nie wszystko, bowiem premię można powiększyć zakładając kartę kredytową Citi Simplicity z premią 900 zł oraz dodatkowym zwrotem 100 zł za płatności.

Tak dobrej promocji jeszcze nigdy nie było w Citibanku. Warto dodać, że CitiKonto to całkowity brak opłat bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty jak również za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując możesz zyskać wysoką premię na start.

Warto się spieszyć. Promocja będzie trwała tylko do 10 marca 2023 r. lub do wyczerpania puli 3000 otwartych kont. Po tym czasie strona promocji przestanie działać.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

400 zł w gotówce za darmowe CitiKonto

Tak rewelacyjnych promocji w Citibank jeszcze nie było! Łącznie za pakiet konto + karta kredytowa zyskać można aż 1400 zł premii! Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprzestać na 400 zł premii za BEZWARUNKOWO DARMOWE konto osobiste.

Z promocji możesz skorzystać jeśli po 31.12.2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku. Okres karencji wynosi więc mniej więcej dwa lata.

Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. popularnych kart kredytowych nie wyklucza Cię z promocji. Powtórze raz jeszcze, że do zgarnięcia jest kolejne 900 zł + 100 zł moneyback za kartę Citi Simplicity. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta.

Jak otrzymać 400 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 10 marca.2023 roku (opcjonalnie wyrażając zgody marketingowe na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (w tym telefonicznie) za co zostanie przyznana nagroda 1)
 • Nagroda 1: 20 zł w gotówce zostanie przekazana, jeśli wnioskując o konto wyrazisz w/w zgody marketingowe i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca, w którym otworzysz konto (po tym czasie możesz wycofać te zgody)
 • Nagroda 2: 120 zł w gotówce otrzymasz jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonasz min. 3 transakcje BLIK (płatności BLIK lub przelewy BLIK na telefon) na łączną kwotę min. 300 zł. Najprościej będzie wykonać 3 przelewy BLIK na telefon np. po 100 zł każda i kolejna nagroda jest Twoja!
 • Nagroda 3: 120 zł w gotówce zostanie przyznana w zamian za wykonanie jednej z dwóch czynności:
  • 1. Wpływ z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub
  • 2. Zlecenie walutowe w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł wykonane nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
   • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Zalecam tutaj nieco wyższą kwotę z uwagi na kilkuzłotową prowizję. Waluty wymieniaj w dni robocze z uwagi na gorsze kursy weekendowe
 • Nagroda 4: 140 zł w gotówce zostanie przyznana za spełnienie warunków do otrzymania nagród 2 i 3, czyli tak naprawdę nie trzeba wykonywać już żadnej czynności!
Kiedy otrzymam 400 zł nagrody?

Pierwsze 20 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 120 zł za 3 przelewy lub płatności BLIK otrzymasz przelewem do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

Nagroda 3: 120 zł za transakcje walutowe lub wpływ wynagrodzenia oraz 140 zł nagrody dodatkowej otrzymasz przelewem do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Jak widzisz, warunki są naprawdę proste. Jeśli masz problem z którymś warunkiem to napisz komentarz, a wszystko postaram się wyjaśnić.

Z regulaminu:

Jeśli zdecydujesz się na zasilenie konta Wynagrodzeniem to warto poznać definicję banku:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Nagroda 5: Razem lepiej, czyli 100 zł moneyback za kartę Simplicity z nagrodą dodatkową 900 zł (łącznie 1000 zł!)

Uczestnicy promocji „400 zł z CitiKontem”, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo 100 zł zwrotu za płatności kartą + 900 zł w promocji samej karty Citi Simplicity.

Zwrot w wysokości 100 zł zostanie wypłacony w postaci 1% Moneyback od płatności kartą debetową do konta i kartą kredytową Citi Simplicity wykonane przez pierwsze 4 miesiące następujące po miesiącu założenia karty kredytowej.

Otrzymamy go przelewem do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Maksymalnie można otrzymać 25 zł zwrotu miesięcznie.

Zwrot zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także kartę Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego, tj nie później niż do 10 marca 2023 roku.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

CitiKonto w Citibank to całkowity BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 400 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 100 zł w postaci zwrotu za płatności kartą i 900 zł w promocji karty Citi Simplicity.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 400 zł premii pieniężnej na start
 • 100 zł moneyback po założeniu karty Citi Simplicity
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 rok temu

Dobrze, ze czekałem z założeniem konta 🙂

Michał
Michał
1 rok temu

Możliwe jest wykonanie przelewu Blik na swój własny nr tel, z jednego do drugiego banku?

Co myślisz?

Nawet 580 zł za konto w Santander Bank Polska [+ do 300 zł zwrotu za rachunki]

300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową w Santander Bank Polska [+ 480 zł za konto]