w

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

Konto Pekao - premia 200 zł na start + 8% dla oszczędności

Ruszyła VII edycja akcji „Konto Przerzystne na selfie z nagrodą 200 zł na start” w Banku Pekao SA. Obok nagrody 200 zł za otwarcie konta osobistego można skorzystać z konta oszczędnościowego na 8% w skali roku. Można też założyć konto dziecku, które otrzyma 150 zł kieszonkowego

Samo Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku, karty debetowej i wiele dodatkowych benefitów po spełnieniu dwóch prostych warunków: wykonania 1 płatności kartą i zapewnienia wpływów na min. 500 zł miesięcznie.

Aktualna promocja:

→ Prześwietlenie promocji: 250 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA

200 zł na start za Konto Przekorzystne Pekao SA

W VII edycji promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” otrzymujemy w zasadzie niezmienne warunki otrzymania premii, tj. nagrodę I – 50 zł w gotówce otrzymamy już za samo otwarcie konta z aplikacją mobilną, nagrodę II – 150 zł w gotówce otrzymamy z kolei m.in. za wykonanie 5 płatności kartą na dowolną kwotę przez 3 kolejne miesiące od otwarcie konta (łącznie 15 płatności).

Promocja kont Pekao SA będzie trwała do 15.03.2023 roku.

Dla kogo 200 zł premii na start od Pekao?

Tutaj mam świetną wiadomość, bowiem Bank Pekao SA o rok przesunął okres karencji dla dawnych swoich klientów. Z VII edycji akcji „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i zyskaj 200 zł” skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2021 r. do 9 stycznia 2023 r. nie posiadały żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową (polecam Ci kartę Mastercard Debit FX, która w przyszłości da Ci kolejną premię w programie Mastercard Bezcenne Chwile) oraz usługami bankowości elektronicznej
 • Do 15.03.2023 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagrody
 • Nagrodę I: 50 zł przelewem na konto otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Nagrodę II: 150 zł premii gotówkowej otrzymasz w 3 transzach po 50 zł każda za spełnienie dwóch prostych warunków w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta (np. dla konta otworzonego 23.01.2023 r. będą to luty, marzec oraz kwiecień 2023 r):
  • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z w/w miesięcy
  • zalogowanie się min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay w każdym z tych 3 miesięcy

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank Pekao SA wyłączył z promocji transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).
Przykład:

Konto przez selfie zakładasz 23 stycznia 2023 r. i w tym miesiącu podpisujesz umowę o rachunek.

Pierwsze 50 zł w gotówce za otwarcie konta na selfie otrzymasz do 28 lutego 2023 r.

W lutym, w marcu oraz w kwietniu 2023 roku wykonaj po min. 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane wyżej oraz zaloguj się co min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay.

Po 50 zł nagrody pieniężnej (łącznie 150 zł) otrzymasz do końca każdego miesiąca po miesiącu spełnienia dwóch warunków akcji promocyjnej, tj. do końca marca 2023 roku, kwietnia oraz maja 2023 roku.

Konto oszczędnościowe 8% do 200 000 zł

Premia 200 zł na start to nie wszystko. Nowi klienci Pekao SA mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8% w skali roku do 200 000 zł, a dzieci z oprocentowania 8% do 5000 zł.

Najlepiej od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczyć, że chcemy założyć konto oszczędnościowe. W przeciwnym wypadku, musimy załapać się w widełki czasowe (od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online), w których to można założyć konto oszczędnościowe na 8%.

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywało przez 6 miesięcy (183 dni) od zawarcia umowy o to konto dla kwoty do 200 000 zł (dorośli) oraz do 5000 zł (dzieci).

Zaletą konta oszczędnościowego jest elastyczność, comiesięczna kapitalizacja oraz możliwość wpłat i wypłat w każdym momencie, co czyni tą ofertę dużo lepszą niż lokowanie środków na lokacie.

150 zł kieszonkowego za konto dziecka w Pekao SA

Jeśli masz niepełnoletnie dziecko lub dzieci, to premię możesz powiększyć o kieszonkowe 150 zł dla każdego z nich oraz również konto oszczędnościowego dla dziecka, które można dzięki temu nauczyć oszczędzania.

Promocję konta dziecka prześwietlałem w grudniu i będzie ona jeszcze trwała do końca stycznia 2023 roku: 150 zł kieszonkowego dla dziecka od Pekao SA.

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne to brak opłat za prowadzenie rachunku. Wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX otrzymasz za darmo bez żadnych warunków do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł premii na start + 150 zł dla Twoich dzieci
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności (wpływ 500 zł + 1 płatność miesięcznie)
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wypłaty za granicą (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – VII edycja”

Regulamin promocji „8% na koncie oszczędnościowym”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo
1 rok temu

Czy kod polecenia działa

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Pablo

Promocje wykluczają się

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Pablo

Przepraszam, działa jeśli ktoś założył konto wcześniej a nie w 9 edycji programu.

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Pablo

Może Darek dodasz informacje o programie poleceń ?

Co myślisz?

Podwyżka! Już 250 zł na start za konto w ING Banku Śląskim [+8% dla chętnych]

8% do 300 tys. zł z dodatkowym warunkiem: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [nowa edycja promocji]