w

150 zł kieszonkowego dla dziecka od Pekao S.A. [+ 200 zł dla rodzica]

Pekao Konto Przekorzystne dziecka premia 150 zł

Bank Pekao SA ruszył z nowymi promocjami kont dla dorosłych i dzieci. Nasze pociechy w każdym wieku (już od 0 lat!) otrzymają po 150 zł premii na start za Konto Przekorzystne. Dorośli otrzymają z kolei 200 zł premii w gotówce na start.

Dodatkowo zarówno dorośli jak i dzieci mogą ulokować swoje oszczędności na koncie oszczędnościowym na wysokie 8% w skali roku na okres do 6 miesięcy (dorośli do 200 tys. zł a dzieci do 5 tys. zł).

Promocja będzie trwała od 5 grudnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 roku.

Prześwietlenie aktualnej promocji:

→ 250 zł za Konto Przekorzystne dla dorosłego w Pekao SA

150 zł za konto dziecka + 8% dla oszczędności

Wczoraj, 5 grudnia 2022 roku ruszyła XXV edycji akcji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, w ramach której Bank Pekao SA przekaże 150 zł łatwej premii za otwarcie konta dziecku. Wcześniej samemu trzeba otworzyć Konto Przekorzystne dla siebie, za co bank przekaże 200 zł premii w gotówce dla rodzica.

Dla kogo 150 zł za konto dziecka w Pekao SA?

Promocja przeznaczona jest dla niepełnoletnich osób mieszkających w Polsce z polskim obywatelstwem, które od 1 stycznia 2021 r. do 4 grudnia 2022 roku nie posiadały konta w Banku Pekao.

Dodatkowo nie można było wcześniej korzystać z poprzednich edycji akcji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jakie warunki należy spełnić, aby odebrać 150 zł za konto dziecka?

 • Pierwszym krokiem jest posiadanie konta osobistego w Pekao SA przez dorosłego, które obecnie założymy w promocji 250 zł na start za Konto Przekorzystne
 • Pierwsze 50 zł Twoje dziecko otrzyma za samo zawarcie umowy o konto. W zależności od wieku będzie to:
  • dla dzieci < 6 lat: darmowe Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb na 8%
  • dla dzieci od 6 do 12 lat włącznie: umowę o Pakiet PeoPay KIDS
  • dla dzieci od 13 lat: umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych, kartę oraz aplikację PeoPay
 • Konto należy założyć za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay akceptując znajdujące się tam oświadczenie i przystępując do promocji. Promocja nie jest dostępna w oddziałach banku.
 • Kolejne 100 zł premii Twoje dziecko otrzyma jeśli:
  • [Dla dzieci < 13 lat]: na dzień 9 lutego 2023 roku saldo na Koncie Przekorzystnym dla Młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb będzie wyższe niż 200 zł (nie są sumowane salda osobno na każdym rachunku)
  • [Dla dzieci od 13 lat]: muszą wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę do swojego Konta Przekorzystnego dla młodych

To wszystko! Teraz można już tylko czekać na nagrody. Te zostaną przekazane przez bank na rachunek osobisty (Konto Przekorzystne dla Młodych) do 28 lutego 2023 roku.

Po otrzymaniu nagrody możecie zrobić z co tylko chcecie (zamknąć je lub zostawić, jeśli spełnia ono swoją rolę). Przez pierwsze 6 miesięcy warto skorzystać z konta oszczędnościowego na 8% w skali roku i nauczyć swoje dziecko oszczędzania.

Edukacja finansowa dzieci

Opisywaną dzisiaj promocję warto połączyć z edukacją finansową dzieci. Bank Pekao SA przygotował naprawdę fajną, prostą aplikację mobilną PeoPay KIDS dla dzieci w wieku do 13 lat (mój syn już z niej korzystał).

Dodatkowo przygotowany został cykl artykułów wyjaśniających w prosty sposób aspekty finansowe.

Edukacja finansowa dzieci z PeoPay KIDS

Jako rodzic masz dostęp do panelu rodzica zarówno w bankowości internetowej Pekao24 jak i w swojej aplikacji mobilnej PeoPay. Możesz tam decydować, jakie funkcje będzie dostępne dla Twojego dziecka oraz masz oczywiście podgląd finansów dziecka.

Konto Przekorzystne dla młodych

Konto Przekorzystne dla dzieci jest prowadzone całkowicie za 0 zł wraz z kartą, wszystkim bankomatami w Polsce oraz rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb, które jest niezbędne na potrzeby promocji.

Jest to zresztą obecnie najlepsze miejsce dla oszczędności Twojego dziecka – na 8% w skali roku z wygodnym dostępem i dodatkowym kieszonkowym 200 zł na start.

Konto Przekorzystne dla Młodych
Konto Przekorzystne dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 8% do 5 000 zł na koncie oszczędnościowym Mój Skarb przez 6 miesięcy
 • Aplikacja mobilna PeoPay KIDS
Dokumenty:

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja XXV”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 150 zł za konto dziecka i 8% dla oszczędności]

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na grudzień 2022 roku