w

8% do 300 tys. zł z dodatkowym warunkiem: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [nowa edycja promocji]

Konto oszczędnościowe Millennium luty 2023

Ruszyła 47. edycja promocji podwyższonego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Niestety mamy do czynienia z drugą pod rząd zmianą na gorsze w przypadku tej akcji, której jednak można uniknąć wykonując aktywności na koncie.

Konto Oszczędnościowe oprocentowane jest na 8% lub 6% w skali roku dla nowych środków do kwoty 300 tys. zł. Wyższe oprocentowanie osiągniemy wykonując dwie aktywności w każdym miesiącu trwania promocji.

Do 47. edycji promocji przystąpić można od 23.01.2023 r. do 04.03.2023 r.

→ Aktualna edycja promocji: Konto oszczędnościowe Profit na 7,5% w Banku Millennium

Czy warto zakładać Konto Oszczędnościowe Profit?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Banku Millennium to możesz skorzystać z trwającej promocji, dzięki której zyskasz 400 zł lub 500 zł premii na start:

Jeśli posiadasz już konto osobiste Millennium 360°, to wykonując dwie proste aktywności nadal możesz wpłacić nowe środki na 8% w skali roku. Natomiast jeśli nie spełniasz warunku wpłaty nowych środków, to może zainteresuje Cię jedna z promocji z oprocentowaniem 8% w skali roku + premią na start:

8% lub 6% do 300 tys. zł – Konto Oszczędnościowe Profit

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą, trwającą już od wielu miesięcy akcją z wysokim oprocentowaniem oszczędności dla nowych oszczędności. W obecnej edycji promocyjne oprocentowanie wynosi 8% lub 6% w skali roku przez 90 dni od wpłaty nowych środków.

Nowe środki w 47. edycji akcji to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków w Banku Millennium na dzień 13 stycznia 2023 roku, tj. ponownie na 10 dni przed startem nowej akcji.

Otrzymanie wyższego oprocentowania 8% w skali roku będzie wiązało się z potrzebą wykonania min. 5 płatności bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym miesiącu trwania promocji.

W dalszym ciągu jest to więc bardzo prosty warunek. Wystarczy pójść na jedne zakupy i podzielić je na 5 części. W przeciwnym razie promocyjne oprocentowanie wyniesie 6% w skali roku dla nowych środków.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 13 stycznia 2023 roku – na 10 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 300 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
8,00%
„Nowe środki do 300 tys. zł6,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konto Oszczędnościowe Profit prowadzone za 0 zł. Wszystkie wpłaty są oczywiście darmowe.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty z Konta Oszczędnościowego Profit, to za 0 zł możemy raz w miesiącu wypłacić na swoje konto osobiste w Banku Millennium. Przelewy na rachunki bankowe w innych bankach są już niestety płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 47”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

Konto Mobi do 26 lat: Łatwa premia 250 zł na start w ING