w

Revolut: Aż 200 zł premii do podziału w programie poleceń

Revolut Program Poleceń premia 200 zł

Ruszyła nowa rekordowa promocja programu poleceń Revolut z łatwą premią w wysokości aż 200 zł za otwarcie konta Revolut i wykonanie 3 płatności kartą (fizyczną lub wirtualną) na min. 15 zł każda. Tak dużej premii jeszcze nie było do zgarnięcia.

Okazuje się, że są wśród Was osoby, które nie posiadają jeszcze konta Revolut mocno ułatwiającego korzystanie z wielu promocji bankowych oraz promocji Fintechów opisywanych już wielokrotnie na blogu.

Jeśli jeszcze nie znasz Revolut, to już na wstępie wspomnę, że obecnie jest to już pełnoprawny bank oferujący dostęp do bankowości za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. Korzystnie z Revolut (plan Standard) jest całkowicie bezpłatne i umożliwia ono bezpłatną wypłatę gotówki do 800 zł miesięcznie oraz płatności / wymiany walut bo bardzo korzystnych kursach. \

Jedyną opłatą będzie tutaj opłata za wysyłkę karty fizycznej, jednak bez problemów możemy korzystać za darmo z karty wirtualnej, którą dodamy do Google Pay / Apple Pay lub do Curve, gdzie mamy już darmową wielowalutową kartę zastępującą wszystkie karty w portfelu (wciąż Curve otworzysz z premią 10 GBP na start).

Aktualna edycja programu poleceń Revolut:

Revolut: 150 zł premii w programie poleceń

Revolut: Czy jest mi potrzebny?

Już w I połowie 2020 roku Revolut pochwalił się otworzeniem konta dla milionowego użytkownika w Polsce! Kartę Revolut zawsze zabieram w zagraniczną podróż, dzięki czemu mogę płacić bez spreadu po korzystnych kursach. Zazwyczaj już wcześniej posiadam środki w danej walucie, dzięki czemu za granicą płacę po kursie z wcześniejszej wymiany. Revolut automatycznie pobiera środki z odpowiedniego subkonta, a jeśli tam skończą się środki, to przewalutuje je po aktualnym kursie.

Oprócz podróży, Revolut wykorzystuję bardzo aktywnie przy spełnianiu warunków na kontach osobistych / kartach kredytowych (z wyłączeniem kart Citibanku). Często mamy przy koncie warunek wykonania płatności np. na 300 zł miesięcznie, aby nie płacić za jego prowadzenie. W takim wypadku po prostu doładowuję konto Revolut odpowiednią kwotą, a później te środki wypłacam z bankomatu bądź przelewam z powrotem na moje główne konto.

Oczywiście w każdym przypadku trzeba sprawdzić warunki danego banku. Przy promocjach takie płatności są już często wykluczone, natomiast wciąż można je wykonywać, aby nie płacić za konto / kartę.

Rekordowe 200 zł w programie poleceń Revolut

Teraz, dzięki trwającej świetnej promocji programu poleceń Revolut można otrzymać aż 200 zł łatwej premii do podziału pomiędzy polecającego i poleconego.

Kto może otrzymać 200 zł premii od Revolut?

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Revolut. Dawni klienci Revolut są wykluczeni z programu poleceń.

Dodatkowo wymagane jest rozpoczęcie wnioskowania o otwarcie konta poprzez dedykowany promocyjny link.

Jeden polecający może polecić maksymalnie 5 osób.

Jak odebrać 200 zł premii od Revolut?

 • Do 19 kwietnia 2022 roku utwórz konto Revolut za pośrednictwem linka polecającego i dokonaj pozytywnej weryfikacji tożsamości
  • Czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl mogą otrzymać wysoką premię na start po założeniu konta z otrzymanego przeze mnie linku pisząc do mnie wiadomość na Facebooku, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com
 • Zasil konto Revolut kwotą min. 45 zł (taką, aby wystarczyło Ci na trzy płatności po min. 15 zł) przy użyciu konta bankowego lub (natychmiastowo) za pomocą karty płatniczej dowolnego banku (z wyłączeniem kart Citibanku). Zasilenia z innych kont Revolut są wykluczone na potrzeby promocji.
 • Zamów kartę fizyczną Revolut (tutaj niestety wystąpi opłata, ale premia Ci ją zrekompensuje 😉 )
 • Do 19 kwietnia 2022 roku wykonaj min. 3 płatności kartą fizyczną lub wirtualną Revolut na kwotę min. 15 zł każda (obie karty możesz używać od razu dodając je do Google Pay / Apple Pay)
  • Muszą to być rzeczywiste zakupy z wyłączeniem gier losowych, przelewów, gier hazardowych, kart podarunkowych, itp.). Najłatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze podzielone na trzy części

To wszystko!

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana polecającemu, który powinien się nią sprawiedliwie podzielić z osobą zakładającą konto.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana otwarciem konta Revolut z premią na start to napisz do mnie: poprzez Facebooka, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com

Revolut: zalety i opłaty

karta fizyczna Revolut Visa

Z usług Revolut korzystam już ponad czterech lat! (od stycznia 2018 roku). Początkowo była to prosta aplikacja oferująca bezspreadowe płatności kartą wielowalutową wraz z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą oraz bezpłatnymi zasileniami kartami debetowymi i kredytowymi.

Obecnie Revolut stał się pełnoprawnym bankiem, a jego aplikacja jest prawdziwym kombo oferujące wiele usług dodatkowych, w tym lokaty, karty kredytowe, ubezpieczenia, akcje zagraniczne i kryptowaluty.

Osobiście nadal korzystam z usług Revolut tak jak na początku, tj. używam go do wymiany walut, przetrzymywania walut m.in. na zagraniczne zakupy i wyjazdy, do darmowych przelewów międzynarodowych oraz zasileń kartami, dzięki czemu zapewnione mam darmowe prowadzenie kont bankowych otwieranych w opisywanych na blogu promocjach.

Zobacz aktualnie najlepsze promocje:

Revolut jest również niezwykle pomocny przy korzystaniu z promocji bankowych, dzięki temu, że umożliwia on doładowanie konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, BLIK’a oraz Google Pay / Apple Pay. Nie wszędzie to działa z uwagi na wyłączenia w regulaminach poszczególnych promocji, niemniej bardzo często jest pomocny w uzyskaniu wymaganych obrotów kartami.

Revolut to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty wirtualnej i fizycznej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł (max. 5 wypłat miesięcznie)
 • 0 zł za prowadzenie nawet kilkudziesięciu kont walutowych
 • 0 zł za przelewy międzynarodowe
 • 0 zł za przelewy na polskie konta
 • korzystne kursy walutowe
 • płatności Google Pay / Apple Pay
 • dodatkowe usługi (ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, inwestycje)
Dokumenty:

Regulamin kwietniowej odsłony programu polecającego Revolut

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
2 lat temu

Nadal polecasz ruski produkt? Tankujesz też na Amic? A zakupy robisz w Auchan?

Mario
Mario
2 lat temu

Ile kosztuje wysyłka karty?

Magdalena
Magdalena
2 lat temu
Reply to  Mario

27.99 zł. Dziękuję adminowi. Szybko poszło i kaska na koncie 🙂

Adam
Adam
2 lat temu

Czy czasami promocja nie jest przedłużona??? Trochę zaspałem.

Darek
Darek
2 lat temu
Reply to  Darek

Zainteresowany jestem otwarciem revoluta,móglbyś wiecej szczegołów o tej premii 150 do podziału? Albo założyć temat osobny z tą promocją?

Co myślisz?

HIT! Rekordowe 580 zł na start za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska [+ do 300 zł zwrotu za rachunki]

200 zł premii na start za konto w ING Banku Śląskim [+ 150 zł za kartę dla chętnych]