w

Rekordowe 370 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ nawet 700 zł za kartę]

Citikonto premia na start 370 zł w Citibank

Citibank ruszył z kolejną rekordową edycją Bezwarunkowo Darmowego Citikonta, dzięki której można zyskać aż 370 zł premii (270 zł w gotówce od Citibank + 100 zł w bonach lub biletach do kina od Mastercard).

Oprócz premii 370 zł za konto, można otrzymać kolejne 900 zł premii z kartą Citi Simplicity. Łącznie daje to nam aż do 1270 zł premii od Citibanku!

Aktualnie ruszyła kolejna edycja promocji:

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

Zacznijmy od krótkiego prześwietlenia rachunku, za założenie którego otrzymamy nawet 370 zł premii. CitiKonto to całkowicie darmowy rachunek wraz z kartą i wybranymi bankomatami + 4 wypłatami ze wszystkich bankomatów. Co więcej, za 0 zł otrzymujemy trzy natychmiastowe przelewy Express Elixir miesięcznie, które czasem naprawdę się przydają.

Rewolucyjne CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile (za przystąpienie do którego otrzymamy 100 zł w bonach lub biletach do kina)
Aż 370 zł premii za otwarcie Citikonta

Banki cały czas walczą o nowych klientów, których zachęcają do skorzystania ze swoich usług poprzez różnego rodzaju promocje, co my, wyjadacze wisienek skrzętnie wykorzystujemy 😉

Obecnie do czynienia mamy aż z dwiema promocjami, w ramach których otrzymamy aż 370 zł. Warto wspomnieć, że wcześniej Citibank płacił „zaledwie” 200 zł premii dla nowych klientów. Obecnie zatem zyskać można niemal dwukrotnie więcej.

270 zł premii przekaże nam Citibank, natomiast kolejne 100 zł otrzymamy w formie 8000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Dla kogo 270 zł + 100 zł premii za CitiKonto?

Promocja „Nawet 270 zł z CitiKontem” przeznaczona jest dla osób, które od 1 września 2020 r. nie posiadały konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w banku Citi Handlowym.

Z kolei z akcji „Wiosenne Przyspieszenie” z promocyjnymi punktami Bezcenne Chwile (8000 pkt o wartości 100 zł) skorzystać mogą osoby, które wcześniej nie były uczestnikami programu. Ciężko powiedzieć, czy jeśli mamy kartę innego banku zarejestrowaną w programie, to otrzymamy premię, czy też nie.

Jak otrzymać 270 zł za CitiKonto?

 • Do 30.04.2022 r. złóż wniosek online o Citikonto, podpisz umowę oraz w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (zazwyczaj ma to miejsce automatycznie w momencie podpisywania umowy o konto)
 • Nagroda 1: 20 zł w gotówce zostanie przekazana jeśli podczas wnioskowania o konto wyrazisz zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca, w którym nastąpiło otwarcie konta (po tym czasie możesz wycofać zgody)
 • Nagroda 2: 100 zł w gotówce otrzymasz, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonasz min. 3 Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 300 zł, przez które rozumie się Płatności BLIK w sklepach stacjonarnych lub internetowych podając kod BLIK lub Przelewy na telefon
  • Najprościej będzie więc po prostu wykonać trzy przelewy na telefon. Mogą to być nawet przelewy na własne konto w innym bank, w którym zarejestrujemy numer telefonu w usłudze BLIK
 • Nagroda 3: 100 zł w gotówce zostanie przekazana jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnisz wpływ z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonasz zlecenia walutowe w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł
  • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1010 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej tutaj po kilka złotych, ponieważ nie wiemy, jak bank liczy kwotę zlecenia.
 • Nagroda 4: 50 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 oraz Nagrody 3.
 • Nagroda 5: Jeśli założysz też kartę kredytową, to otrzymasz 1% moneyback od płatności kartą debetową i kredytową (max 4 x 25 zł miesięcznie = 100 zł)
Jak otrzymać kolejne 100 zł (8000 punktów programu Bezcenne Chwile)?

 • Do 30.06.2022 roku zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (można tego dokonać bezpośrednio w bankowości Citi Online) wyrażając przy tym zgodę na:
  • wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)
 • Następnie w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł (wykluczenia znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji Wiosenne Przyspieszenie z Mastercard Bezcenne Chwile)
Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsze 20 zł w gotówce otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za trzy transakcje lub przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta razem z nagrodą dodatkową 50 zł za spełnienie powyższych warunków.

8000 punktów o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile Mastercard otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od dnia wykonania wymaganych płatności kartą na łączną kwotę 50 zł. Punkty te zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od przyznania, w ciągu których trzeba je wymienić na vouchery lub nagrody.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dodatkowe 900 zł lub 600 zł na Allegro + 100 zł moneyback (1% zwrotu)

Sprawdź jak zyskać kolejne 900 zł za kartę w promocji karty Citi Simplicity:

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena
Magdalena
2 lat temu

Trudno dostać u nich kartę kredytową? Jestem świeżo po studiach i czy kilka miesięcy pracy wystarczy?

Eooo
Eooo
2 lat temu
Reply to  Magdalena

Ja po 9 msc ciągłej pracy na UZ dostałem kredytowke na specjalnych warunkach, z tymczasowym limitem 3500 zl

Marcin
Marcin
2 lat temu

Karencja bez zmian 🙁

Dorota
Dorota
2 lat temu

Dzięki, szybko poszło. Krótki wniosek, potem przez telefon zdjęcie i gotowe.

Tobiasz
Tobiasz
2 lat temu

Dobrze rozumiem, że w przypadku nie wyrażenia zgód marketingowych nie otrzymam jedynie 20 zł (nagrody 1) a pozostałe 250 zł i 100 zł od Mastercard będzie mi przysługiwało?

bankier
bankier
2 lat temu

Dla osób, które zastanawiają się nad warunkiem wymiany walut.

Przykładowo kurs kantorowy Citi €
zakup: 4,6673
sprzedaż: 4,6125
Kupujemy 429 euro za 2002,27 zł
Od razu sprzedajemy 429 euro za 1978,76 zł

Tracimy na tym 23,50 zł zyskując 100 zł, jeśli nie mamy jak załapać się na przelew wynagrodzenia.

Co myślisz?

Jak zamknąć konto w Aion Bank? Koniec darmowego planu Light

Bank Millennium: 100 zł premii za założenie Konta 360° Junior dziecku (0 – 17 lat)