w

Wielowalutowa karta Curve z premią 10 GBP (ok. 50 zł) na start [działa z Diners Club]

Karta Curve promocja Diners Club

Powróciła świetna promocja bezspreadowej karty Curve z premią 10 GBP na start. Jest to unikatowa i darmowa karta zastępująca wszystkie inne karty znajdujące się w portfelu.

Warto dodać, że kartę Curve można już dodać do Apple Pay / Google Pay i płacić nią zbliżeniowo, jak również można za jej pomocą używać kart Diners Club zwiększając tym samym jej akceptowalność o punkty obsługujące karty Mastercard.

Czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl mogą skorzystać z dodatkowej premii 10 GBP na start (tj. ponad 50 zł) za założenie karty z dedykowanego linka i wykonanie jednej transakcji kartą Curve na dowolną kwotę.

Karta Curve to także 1% moneyback od płatności w 3 wybranych sieciach sklepów oraz świetne kursy walut przy płatnościach zagranicznych i darmowa wypłata gotówki za granicą.

→ Wniosek o kartę Curve z premią 10 GBP na start i darmową kartą

Karta Curve – jedna karta zastępująca wszystkie inne karty

Karta Curve

Kartę Curve opisywałem na blogu już kilka lat temu i zdążyłem przez ten okres poznać platformę bardzo dobrze. Dzięki karcie Curve zmniejszyłem liczbę noszonych kart w portfelu do minimum.

W aplikacji wystarczy przed dokonaniem płatności ustawić kartę, z której chcemy korzystać i następnie płacić po prostu kartą Curve. Pieniądze zostaną automatycznie pobrane z wybranej karty, tak jakbyśmy za jej pomocą dokonali zakupów.

Pieniądze są automatycznie pobierane z rachunku wybranej karty z zachowaniem kodu MCC sklepu, w którym dokonujemy zakupu. Zmieni się jedynie miejsce zakupi (na Wielką Brytanię) i do opisu transakcji zostanie dodany przedrostek „CRV*”. Z tego co zdążyłem się zorientować, to transakcje wykonane kartą Curve są widziane w naszym banku jako transakcje internetowe, co nie jest żadnym problemem.

Co więcej, dzięki karcie Curve można wypłacić gotówkę z bankomatów, które dla danej karty są płatne, nie ponosząc żadnych opłat aż do osiągnięcia limitu darmowych wypłat dla karty Curve.

Dużą zaletą Curve jest też to, że nie ma potrzeby zasilania żadnego dodatkowego rachunku jak ma to miejsce w przypadku Revoluta. Curve jest tylko jakby pośrednikiem w płatności. Płacąc kartą Curve w sklepie, w tym samym momencie pieniądze są po prostu pobierane z wybranej w aplikacji karty debetowej lub kredytowej.

Płacąc kartą Curve za granicą, automatycznie pobrane zostaną środki w polskich złotych (jeśli nie ustawimy w aplikacji innej waluty) przewalutowane po bardzo korzystnym kursie Curve zbliżonym do kursu międzybankowego.

Go Back in Time

Karta Curve posiada jeszcze jedną bardzo ciekawą i pomocną funkcję „Go back in time”. Dzięki niej można „przerzucić” dokonany zakup z jednej karty do innej.

Może to być przydatne, jeśli np. na jednej karcie nie posiadamy środków w danym momencie, ale musimy tą kartą wykonać określone płatności w celu uniknięcia opłat. Po tym jak zasilimy ten rachunek, możemy na niego przerzucić wcześniej wykonane płatności inną kartą. Wydatek możemy też np. przerzucić na kartę kredytową po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego, dzięki czemu nie zapłacimy odsetek przez kolejne 54-56 dni.

Na tą chwilę usługa działa nawet do 90 dni (czas ten ma zostać skrócony do 30 dni). Maksymalnie można w ten sposób przerzucić wydatki w kwocie do 5000 GBP (tj. ok. 25 000 zł).

1% cashback za zakupy w 3 wybranych sklepach

Karta Curve to również 1% moneyback od płatności w trzech lub sześciu wybranych sklepach:

 • Dla darmowej karty Blue otrzymamy możliwość korzystania ze zwrotu u trzech wybranych sprzedawców przez 30-dniowy okres testowy
 • Dla karty Black zwrot będzie obowiązywał przez cały czas posiadania planu dla 3 wybranych sprzedawców
 • Dla karty Metal zwrot dostępny będzie u 6 wybranych sprzedawców przez nielimitowany czas

Do wyboru mamy między innymi: Lidl, Tesco, Leroy Merlin, IKEA, Aldi, Media Markt, Booking.com, Starbucks, BP, McDonald’s, Burger King, Amazon, Apple, H&M, Gap, Zara, Booking.com, Shell, Uber, easyJet, Netflix i Spotify.

Jak otrzymać 10 GBP (50 zł) za kartę Curve?

Curve promocja JakOszczedzic

Zaletą karty Curve jest brak potrzeby przesyłania dokumentów do weryfikacji naszej osoby podczas zakładania konta i karty Curve. Weryfikacje wymagane są niezwykle rzadko w przypadkach, kiedy system antyfraudowy wykryje podejrzane transakcje.

Aby otrzymać premię 10 GBP na start należy dokonać rejestracji, którą omówimy poniżej i następnie trzeba będzie wykonać jedną płatność kartą Curve na dowolną kwotę.

Krok 1: Rejestracja w Curve

 • Przejdź na dedykowaną stronę promocji dla czytelników JakOszczedzic.pl, podać swój numer telefonu i następnie zainstalować aplikację mobilną Curve korzystając ze sklepu Google Play / App Store
  • Jeśli numer telefonu podacie na komputerze, to na telefon otrzymacie link do pobrania aplikacji. Jeśli natomiast na stronę promocji wejdziecie bezpośrednio ze swojego telefonu, to automatycznie zostaniecie przeniesieni do sklepu Google Play / App Store
  • Istotne jest to, aby najpierw przejść na stronę promocji i podać na niej swój numer telefonu, w przeciwnym razie nie otrzymacie premii na start
 • Proces rejestracji jest bardzo prosty. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji trzeba podać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, datę urodzenia i e-mail):
Curve rejestracja dane osobowe
 • W kolejnym kroku podajemy swój adres zamieszkania, na który zostanie przesłana karta (w pierwszym polu podajcie numer budynku, w drugim nazwę ulicy, trzecie można zostawić puste, w czwartym polu podajemy miasto a w ostatnim kod pocztowy):
curve rejestracja dane adresowe
 • Kolejne okno to dane na temat naszego zatrudnienia (jeśli jesteśmy zatrudnieni na etacie to wybieramy „Employee”, jeśli posiadamy działalność gospodarczą to wybieramy „Self-employed”)
 • Teraz przechodzimy do dodania przynajmniej jednej karty płatniczej, której będziemy używać w Curve (tj. karty z której będą pobierane środki za płatności wykonane kartą Curve)
  • Na potrzeby weryfikacji, z tej karty zostanie pobrana drobna kwota, która zostanie zwrócona po kilku dniach.
  • W treści transakcji znajdzie się kod, jaki należy wpisać w aplikacji Curve. Odczytamy go logując się do bankowości naszego i przechodząc do historii transakcji / blokad
Curve weryfikacja
 • Teraz można przejść do dodania karty Curve do Google Pay / Apple Pay, dzięki czemu z usług Curve możesz zacząć korzystać natychmiast po zakończeniu rejestracji bez potrzeby czekania na dostarczenie karty fizycznej. Oczywiście możesz też pominąć ten krok
Krok 2: Odbiór 10 GBP (równowartość ok. 50 PLN)

Jak już wspomniałem wcześniej, premię na start w wysokości 10 GBP otrzymamy w zamian za wykonanie min. 1 płatności kartą Curve (fizyczną bądź kartą wirtualną dodaną do Google Pay / Apple Pay – w przypadku płatności zbliżeniowej telefonem wybierz kartę Curve podczas płatności).

Darmową kartę fizyczną zamówisz w aplikacji Curve wybierając plan Blue. Zostanie ona przesłana do nas za darmo na podany w trakcie rejestracji adres korespondencyjny.

Po jej otrzymaniu, dokonaj aktywacji karty i następnie w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym wykonaj co najmniej jedną płatność tą kartą na dowolną kwotę. Możesz też od razu po rejestracji zapłacić wirtualną kartą Curve dodaną do płatności zbliżeniowych Google Pay / Apple Pay.

Premia zostanie wypłacana po dokonaniu pierwszego zakupu kartą Curve. Wypłata nastąpi w formie punktów Curve Rewards. W podobny sposób będzie przyznawany 1% moneyback w trzech wybranych sklepach. 1 punkt Curve Cash to równowartość 1 pensa (ok. 5 gr). Na start otrzymamy 1000 punktów o wartości 10 GBP (ok. 50 zł).

Aby wykorzystać promocyjne środki wystarczy w głównych ekranie aplikacji Curve wybrać płatność wirtualną kartą Curve Rewards i dokonać płatności kartą Curve na kwotę nie przewyższającą wartości środków Curve Cash. Można też w ten sposób zapłacić za doładowanie konta Revolut w funtach brytyjskich i następnie przewalutować te środki na złotówki.

Curve Blue, Curve Black i Curve Metal – prześwietlenie

Karta Curve Blue, Curve Black i Curve Metal

Na potrzeby normalnego korzystania z usługi Curve wystarczy Ci w pełni darmowy plan Curve Blue, który też sam posiadam. Płatny plan przyda się w przypadku wykonywania płatności zagranicznych na wysokie kwoty dzięki bezspreadowej wymianie walut bez limitów.

Karta Curve Blue jest darmowa wraz z przesyłką. Za darmo umożliwi ona wypłatę gotówki do równowartości 200 EUR oraz bez-spreadową płatność w walutach do równowartości 500 EUR.

Dodam jeszcze, że z uwagi na zamknięcie rynku FOREX w weekendy (od 23:59 w piątek do 23:59 w niedzielę), w tym okresie będzie stosowana dodatkowa prowizja w wysokości 0,5% (dla walut GBP, EUR i USD) lub 1% dla pozostałych walut.

Darmowa karta Curve Blue to:

 • 0 zł za aplikację i kartę Curve Blue
 • 0 zł za dostawę darmowej karty Curve Blue
 • 0 zł prowizji za płatności kartą Curve w walucie karty bazowej
 • 0% prowizji za przewalutowanie do kwoty równowartości 500 GBP / mc
 • 0 zł za 10 wypłat gotówki z bankomatów we wszystkich walutach do łącznej równowartości 200 GBP (ok. 1000 zł)
 • Przenoszenie wydatków w czasie do 90 dni
 • Google Pay / Apple Pay
 • 1% Moneyback w 3 wybranych sklepach przez 30 dni
Porównanie planów Curve Blue, Black i Metal

Poniższa tabela przedstawia różnice między planami Blue, Black i Metal:

BlueBlackMetal
Cena0 € 9,99 €14,99 €
Google Pay, Apple Pay
Ochrona do 100.000 €
Go Back in Time
Brak spreadu500 € /mc bez limitu bez limitu
Darmowe bankomaty 200 € /mc 400 € /mc 600 € /mc
1% moneybackna 30 dniw 3 sklepachw 6 sklepach
Ubezpieczenie podróży
Ubezpieczenie telefonu
Dostęp do saloników lotniskowych
Ubezpieczenie niskiego wkładu w wynajętym aucie

>> Otwórz Curve z premią 10 GBP na start i darmową kartą0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Można dodać, że karta Curve działa też z Garmin Pay.

Justyna Dziemianowicz
Justyna Dziemianowicz
2 lat temu

po dostaniu 10GBP mozna ja normalnie zamknac?

Darek M. W.
2 lat temu

Zawsze można jeśli nie spełni Twoich oczekiwań

Lavengeresse
Lavengeresse
2 lat temu

Niestety, ale tym razem Curve okazał się tragedią… Miałem już kiedyś tę apkę, jednak po ponownej rejestracji nie można dodać kart, które poprzednio były dodane. Ponadto, udało mi się zrobić tylko jedną transakcję za prowizję Allegro, ponieważ, mimo dodania 3 nowych kart, nie można sfinalizować żadnej innej transakcji poprzez Curve, niezależnie od sklepu i kwoty. Ta sama rzecz tyczy się Apple Pay. Jedyna pociecha w premii na start. Miał ktoś jeszcze taki problem?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Lavengeresse

Uuu, ciekawe w czym jest problem. Trzeba by się z nimi kontaktować i ustalić o co chodzi.

Wiesław Pawelec
Wiesław Pawelec
2 lat temu

Wniosek z linka wypełniony 20.09, transakcja 28.09 i do dzisiaj brak 10 funtów.

Darek M. W.
2 lat temu

Wcześniej nie miałeś konta w Curve? W Curve Cash masz nadal 0 GBP? Jeśli za kilka dni się nie pojawi, to możesz napisać do mnie to puścimy reklamację moim kanałem.

Wiesław Pawelec
Wiesław Pawelec
2 lat temu

Ok,po napisaniu do nich dzisiaj dostałem 10 funtów jako ręczne uznanie.

Darek M. W.
2 lat temu

Super, szkoda tylko, że trzeba było pisać.
Na szczęście w razie problemów też mógłbym pomóc bo mam dobry kontakt do nich 🙂

Wiesław Pawelec
Wiesław Pawelec
2 lat temu

Nie miałem konta, nalicza tylko zwrot za zakupy.

Co myślisz?

Bank Millennium: 250 zł na start za Konto 360° [+50 zł dla każdego dziecka i 300 zł za kartę]

Gwarantowane 300 zł za konto BNP Paribas + zegarek Swatch w konkursie [+550 zł za kartę mamBONUS]