w

Revolut: 50 zł za rozwiązanie Quizu dla obecnych klientów [+ 150 zł premii do podziału na start]

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Revolut z łatwą premią w wysokości 150 zł za otwarcie konta Revolut i wykonanie 3 płatności kartą (fizyczną lub wirtualną) na min. 15 zł każda. Dodatkowo klienci Revolut mogą skorzystać z quizu po obejrzeniu filmów edukacyjnych na temat kryptowalut z premią w wysokości 50 zł.

Jeśli jeszcze nie znasz Revolut, to powiem, że jest to już pełnoprawny bank oferujący dostęp do bankowości za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. Korzystnie z Revolut (plan Standard) jest całkowicie bezpłatne i umożliwia ono bezpłatną wypłatę gotówki do 800 zł miesięcznie oraz płatności / wymiany walut bez kosztów przewalutowania.

Zobacz też Curve, gdzie mamy już darmową wielowalutową kartę zastępującą wszystkie karty w portfelu (wciąż Curve otworzysz z premią 10 GBP na start).

Promocja Revolut z premią na start będzie trwała tylko do 10 maja 2022 roku.

Natomiast promocja z Quizem została już zakończona z uwagi na duże zainteresowanie.

150 zł w programie poleceń Revolut

W obecnie trwającej promocji programu poleceń Revolut można otrzymać aż 150 zł łatwej premii do podziału pomiędzy polecającego i poleconego. Teraz dodatkowo można zgarnąć kolejne 50 zł za wypełnienie quizu (patrz dalej).

Dla kogo 150 zł premii na start od Revolut?

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Revolut. Dawni klienci Revolut są wykluczeni z programu poleceń.

Dodatkowo wymagane jest rozpoczęcie wnioskowania o otwarcie konta poprzez dedykowany promocyjny link.

Jeden polecający może polecić maksymalnie 5 osób.

Jak odebrać 150 zł premii od Revolut?

 • Do 10 maja 2022 roku utwórz konto Revolut za pośrednictwem linka polecającego i dokonaj pozytywnej weryfikacji tożsamości
  • Czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl mogą otrzymać wysoką premię na start po założeniu konta z otrzymanego przeze mnie linku pisząc do mnie wiadomość na Facebooku, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com
 • Zasil konto Revolut kwotą min. 70 zł (taką, aby wystarczyło Ci na trzy płatności po min. 15 zł oraz na zamówienie karty fizycznej) przy użyciu konta bankowego lub (natychmiastowo) za pomocą karty płatniczej dowolnego banku (z wyłączeniem kart Citibanku). Zasilenia z innych kont Revolut są wykluczone na potrzeby promocji.
 • Zamów kartę fizyczną Revolut
 • Do 10 maja 2022 roku wykonaj min. 3 płatności kartą fizyczną lub wirtualną Revolut na kwotę min. 15 zł każda (obie karty możesz używać od razu dodając je do Google Pay / Apple Pay)
  • Muszą to być rzeczywiste zakupy z wyłączeniem gier losowych, przelewów, gier hazardowych, kart podarunkowych, itp.). Najłatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze podzielone na trzy części

To wszystko!

Nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana polecającemu, który powinien się nią sprawiedliwie podzielić z osobą zakładającą konto.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana otwarciem konta Revolut z premią na start to napisz do mnie: poprzez Facebooka, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com

50 zł za wypełnienie quizu na temat kryptowalut

Przypadkiem natrafiłem na informację o bonusie jaki Revolut rozdaje swoim klientom w zamian za wypełnienie quizu po obejrzeniu filmów edukacyjnych na temat kryptowalut.

W aplikacji Revolut należy przejść do zakładki kryptowaluty i poszukać zakładkę „edukacja”.
Znajdziesz tam materiały edukacyjne wraz z testami do wypełnienia.

Uwaga: Jeśli nie widzisz tej zakładki, to zaktualizuj aplikację Revolut i/lub wyloguj się i ponownie zaloguj w aplikacji. Następnie w zakładce Kryptowaluty będziesz musiał wypełnić krótki formularz na temat znajomości ryzyka (pomóc może też wejście w Kryptowaluty -> Wyślij)

Za rozwiązanie pierwsze testu o kryptowalutach podzielonego na 4 części otrzymujemy 16 zł premii (4 x 4 zł). Następnie za rozwiązanie testu dotyczącego Polkadot otrzymasz ok. 34 zł premii.

Nagroda zostanie wypłacana jest w kryptowalucie Polkadot, którą można zachować lub od razu wymienić na gotówkę.

Test możesz powtarzać do skutku, aż do odgadnięcia prawidłowych odpowiedzi. Poniżej przedstawiam Ci natomiast małą ściągawkę, dzięki której zrobisz to szybciej:

Test – Odpowiedzi

1/4 – 2 3 1
2/4 – 3 4 1
3/4 – 1 4 2
4/4 – 2 4 1

1/5 – 3 1 2
2/5 – 4 1 2
3/5 – 1 3 4
4/5 – 3 1 1
5/5 – 4 2 1

Edit. Niestety pojawiają się informację, że jest problem z otrzymywaniem pełnej kwoty.

Revolut: zalety i opłaty

karta fizyczna Revolut Visa

Z usług Revolut korzystam już ponad czterech lat! (od stycznia 2018 roku). Początkowo była to prosta aplikacja oferująca bezspreadowe płatności kartą wielowalutową wraz z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą oraz bezpłatnymi zasileniami kartami debetowymi i kredytowymi.

Obecnie Revolut stał się pełnoprawnym bankiem, a jego aplikacja jest prawdziwym kombo oferujące wiele usług dodatkowych, w tym lokaty, karty kredytowe, ubezpieczenia, akcje zagraniczne i kryptowaluty.

Osobiście nadal korzystam z usług Revolut tak jak na początku, tj. używam go do wymiany walut, przetrzymywania walut m.in. na zagraniczne zakupy i wyjazdy, do darmowych przelewów międzynarodowych oraz zasileń kartami, dzięki czemu zapewnione mam darmowe prowadzenie kont bankowych otwieranych w opisywanych na blogu promocjach.

Zobacz aktualnie najlepsze promocje:

Revolut jest również niezwykle pomocny przy korzystaniu z promocji bankowych, dzięki temu, że umożliwia on doładowanie konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, BLIK’a oraz Google Pay / Apple Pay. Nie wszędzie to działa z uwagi na wyłączenia w regulaminach poszczególnych promocji, niemniej bardzo często jest pomocny w uzyskaniu wymaganych obrotów kartami.

Revolut to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty wirtualnej i fizycznej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł (max. 5 wypłat miesięcznie)
 • 0 zł za prowadzenie nawet kilkudziesięciu kont walutowych
 • 0 zł za przelewy międzynarodowe
 • 0 zł za przelewy na polskie konta
 • korzystne kursy walutowe
 • płatności Google Pay / Apple Pay
 • dodatkowe usługi (ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, inwestycje)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
1 rok temu

Te płatności 3×15 zł trzeba wykonać do 10.05?Czy kartę wirtualną uruchomię zaraz po założeniu konta?

malo
malo
1 rok temu

ja dostalem tylko 10zl zamiast 50 🙁

rad
rad
1 rok temu

nie odtwarzają mi się filmiki edukacyjne revolut. jaka może być przyczyna?

Michał
Michał
1 rok temu

z 50 zrobiło się 9 złotych 😀

Michał
Michał
1 rok temu
Reply to  Darek

Nie, dali tyle ile było u mnie na grafice czyli po 1zł za test.

Adam
Adam
1 rok temu

Pisałem reklamację i mniej więcej dostałem resztę premii.

Lui
Lui
1 rok temu

a ja dostałem 2 funty za pierwszy quiz i 2,5 funta za drugi czyli niespełna 24 zł, czy wy też tak mieliście że za każdy etap quizu było po 0,5

Co myślisz?

Millennium 360°, nowe konto Banku Millennium z jeszcze łatwiejszą premią 360 zł na start! [+6% dla oszczędności]

3,5% do 100 tys. zł + 300 zł premii na start w Pekao S.A.