w

200 zł premii na start za konto w ING Banku Śląskim [+ 150 zł za kartę dla chętnych]

Konto ING premia 200 zł na start

Ruszyła nowa promocja konta osobistego Direct oraz konta Mobi dla młodych w ING Banku Śląskim z rekordową premią 200 zł na start za spełnienie kilku niewygórowanych warunków. Po założeniu konta osobistego, możesz też założyć kartę kredytową zgarniając kolejne 150 zł premii.

W najlepszej sytuacji są osoby młode do 26. roku życia, które otrzymają premię po spełnieniu łatwiejszy warunków oraz całkowite 0 zł za konto, kartę i bankomaty. Niemniej osoby starsze również mogą otrzymać 200 zł premii i darmowe konto, jednak po spełnieniu nieco bardziej wymagających warunków opisanych poniżej.

Jeszcze wyższa premia w nowej promocji ING:

→ Zobacz: 250 zł za konto w ING Banku Śląskim

200 zł w gotówce za założenie konta ING

Jak już wspomniałem na wstępie promocja z premią na start w ING Banku Śląskim występuje w dwóch wersjach: łatwiejszej dla osób w wieku do 26 lat dotyczącej Konta MOBI oraz nieco trudniejszej dla pozostałych osób dotyczącej Konta Direct.

Jeśli nie masz jeszcze skończonych 26 lat to wystarczy, że założysz konto, wykonasz 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założysz cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym i odłożysz na nim min. 100 zł.

Osoby starsze będą z kolei musiały m.in. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca sierpnia 2022 roku (czasu jest więc sporo). Zapraszam do dokładnego prześwietlenia obu tych promocji.

Promocja konta z wyższą premią na start trwa do 30 czerwca 2022 roku.

Kto może otrzymać 200 zł za konto ING?

Z promocji z rekordową premię za założenie konta osobistego ING skorzystać mogą zarówno nowi jak i powracający klienci banku, którzy od 1 stycznia 2021 roku nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (w tym jako współposiadacz).

Dodatkowo na dzień składania wniosku o konto nie można posiadać konta, karty, pożyczki oraz być pełnomocnikiem do tych produktów.

Jak otrzymać łatwiejsze 200 zł za Konto Mobi do 26. roku życia?

Pierwsze 120 zł premii otrzymasz za:

 • Do 30.06.2022 r. załóż konto Mobi wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym
  • Wyraź przy tym zgodę na przekazywanie przez ING informacji handlowych (marketingowych) poprzez środki i urządzenia komunikacji elektronicznej, w tym profilowanych informacji handlowych
 • Nie później niż do 30 czerwca 2022 roku zamów kartę debetową do konta po zalogowaniu się w bankowości Moje ING (możesz też oczywiście zamówić ją od razu wypełniając wniosek o konto)
 • Do 31.08.2022 r. wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM

Kolejne 80 zł premii otrzymasz z kolei za:

 • Wykonanie min. 3 płatności BLIKIEM do 31.08.2022 r. (mogą to być płatności zawarte w powyższym warunku 10 płatności)
 • Założenie celu oszczędnościowego Smart Saver i odłożenie na nim kwoty min. 30 zł na dzień 31.08.2022 r.

Nagrodę w wysokości 200 zł lub 120 zł otrzymasz przelewm na rachunek Otwartego Konta Oszczędnościowego nie później niż do 16 września 2022 roku

Jak otrzymać 200 zł za Konto Direct?

Pierwsze 120 zł premii otrzymasz jeśli:

 • Złożenie wniosku online o konto osobiste Directwraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (informacje na temat konta znajdziesz na końcu wpisu)
  • Wyraź przy tym zgodę na przekazywanie przez ING Bank informacji handlowych  (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny
  • Kartę debetową możesz też zamówić później poprzez system bankowości Moje ING, jednak nie później niż do 30.06.2022 r.
 • Do 30 września 2022 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą / portflelem mobilnym Google Pay / Apple Pay i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1 000 zł
  • Transakcje anulowane i wypłaty z bankomatu nie zostaną uwzględnione

Kolejne 80 zł otrzymasz za spełnienie dodatkowych warunków:

 • Wykonanie min. 3 transakcji BLIK w sklepach internetowych (np. Allegro) do 30.09.2022 r.. Te płatności mogą się już zawierać w wymaganej kwocie do premii podstawowej
 • W trzech dowolnych miesiącach (do września 2022 włącznie) otrzymaj łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł (może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura) spełniające warunek:
  • Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest Klient Indywidualny, Klient Premium lub Klient Private Banking. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku
 • Do 30.09.2022 r. załóż min. 1 cel oszczędnościowy na otwartym w promocji Otwartym Koncie Oszczędnościowym i zapewnij na nim saldo min. 300 zł
  • Cel Oszczędnościowy założysz w bankowości wybierając „Oferta ING” > „Oszczędności” > „Cele oszczędnościowe”

Jak widzisz, promocję można nieco zoptymalizować zakładając samo konto już teraz, a kartę w późniejszym czasie (nie później niż do 30 czerwca). W ten sposób nie będziemy musieli wykonywać płatności kartą wcześniej w celu zwolnienia z opłaty za jej prowadzenie.

Same płatności można podzielić na trzy części po ok. 334 zł płacąc tyle w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu.

Konto wraz z kartą trzeba utrzymać do dnia wypłaty nagrody, która zostanie przekazana nie później niż do 17 października 2022 roku przelewem na rachunek oszczędnościowy (OKO).

Po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty debetowej jeśli jej nie potrzebujesz (samo konto bez karty jest bezwarunkowo darmowe). Tego dnia możesz też zrezygnować z konta jeśli nie spełnia ono Twoich oczekiwań.

Wskazówki

Wskazówka 1:

Za pierwszy niepełny miesiąc (w ING liczy się go od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca) nie poniesiesz opłaty za kartę, niezależnie od spełnienia warunków płatności.

Wskazówka 2:

Płatności na łączną kwotę 1000 zł najkorzystniej będzie podzielić na 3 miesiące spełniając przy okazji warunek zwalniający z opłaty za kartę (płatność 300 zł w okresie rozliczeniowych trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

Konto Direct i Konto Mobi – opłaty

Konto Mobi to całkowity brak opłat za prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową i bankomatami ING oraz Planet Cash bez żadnych warunków. Za darmo wypłacisz też raz w miesiącu pieniądze z pozostałych bankomatów.

Konto Direct to z kolei brak opłat za konto bez karty debetowej. Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym (tj. od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

Konto Mobi ING to:

 • 0 zł za prowadzenie Konta MOBI
 • 0 zł za kartę debetową Visa do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za przelewy wykonane w bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej
Konto Direct ING to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% do 200 tys. zł lub 400 tys. zł na OKO
Dokumenty:

Regulamin promocji „200 zł za konto Direct lub Komfort w ING”

Regulamin promocji „200 zł za konto Mobi”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Revolut: Aż 200 zł premii do podziału w programie poleceń

Aż do 700 zł premii za Darmowe konto firmowe w Nest Bank!