w

HIT! 500 zł w gotówce za otwarcie Darmowego konta BNP Paribas!

BNP Paribas - Mega szansa na 500 zł od banku

Kolejny HIT w BNP Paribas! Właśnie ruszyła nowa okazja do otrzymania aż 500 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego dla Ciebie i spełnienie prostych warunków promocji. Co więcej, w promocji obowiązuje zaledwie 12 miesięczny okres karencji.

Warto się spieszyć, poprzednie akcje z tak wysoką premią kończyły się przed czasem. Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

→ Aktualna promocja: Odbierz 400 zł za konto BNP Paribas

500 zł w gotówce za konto BNP Paribas

W ramach akcji „Mega szansa” otrzymamy aż 500 zł premii w gotówce w zamian za założenie konta osobistego BNP Paribas i spełnienie kilku niewygórowanych warunków.

Nagroda podzielona jest na kilka części:

 • 150 zł otrzymasz za założenie konta i wykonanie 1 przelewu w maju
 • 200 zł otrzymasz za 5 przelewów i wpływ na konto w czerwcu
 • 150 zł otrzymasz w postaci zwrotu 10% za płatności kartą w kolejnych trzech miesiącach
Kto może otrzymać 500 zł w akcji „Mega szansa”?

Akcja „Mega szansa” z rekordowo wysoką premią 500 zł przeznaczona jest dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy. Jeśli więc nie posiadasz konta w tym banku od kwietnia 2021 roku, to możesz złożyć wniosek w promocji i zyskać łatwą premię na start.

Posiadanie innych produktów banku, takich jak karta kredytowa, kredyt, pożyczka, lokata, itd. nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji „Mega szansa”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając krótki formularz i zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia (strona będzie działała do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków)
 • Następnie klikając w wygenerowany dla Ciebie link promocyjny na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody i podpisz umowę
  • Polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, prowadzonej za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • Konto najlepiej założyć tradycyjnie wypełniając wniosek online, a następnie potwierdzając go po pośrednictwem kuriera (który przywiezie od razu kartę debetową)
 • W ciągu 7 dni od otrzymania karty aktywuj ją nadając kod PIN

Po spełnieniu powyższych prostych kroków przejdź do prostych kroków, za które otrzymasz kolejne nagrody o łącznej wartości 500 zł.

Za co otrzymam 500 zł w akcji „Mega szansa”?

 • Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz za samo otwarcie konta, nadanie kodu PIN oraz wykonanie min. 1 Przelewu online z konta w maju 2022 r. (poprzez bankowość internetową lub mobilną)
  • Pamiętaj jeszcze o wykonaniu Kartą Otwartą na Dzisiaj 3 płatności miesięcznie, aby nie zapłacić za jej prowadzenie
 • Kolejne 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie powyższego warunku oraz dwóch dodatkowych warunków w czerwcu 2022 r.
  • wykonanie min. 5 Przelewów z konta na dowolną kwotę
  • otrzymanie wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł z konta w innym banku (może to być przelew z Twojego innego rachunku)
 • Ostatnie 150 zł w gotówce otrzymasz w trzech transzach w postaci 10% zwrotu od Transakcji bezgotówkowych kartą wykonanych w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2022 r.
  • Maksymalnie można otrzymać 50 zł za transakcje wykonane w każdym z tych miesięcy (czyli za płatności na 500 zł miesięcznie)

To już wszystko! W dalszej części opiszę jeszcze definicje Przelewu, Wpływu oraz Transakcji bezgotówkowej.

Odbiór i przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 17 czerwca 2022 roku za pośrednictwem wiadomości mailowej z adresu z megaszansa@bnpparibasplus.pl wraz z instrukcją odbioru pierwszej i kolejnych nagród.

W celu odbioru pierwszej oraz kolejnych nagród, do 26 czerwca 2022 roku zaloguj się za pomocą otrzymanych danych i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji). Jeśli zapomnisz o tym kroku, to będziesz mógł/mogła uzupełnić dane w późniejszym czasie.

Nagrody zostaną przekazane kolejno do:

 • 100 zł za otwarcie konta i 1 wpływ do końca czerwca 2022 r.
 • 200 zł za 5 przelewów i wpyw do końca lipca 2022 r.
 • Do 50 zł zwrotu za płatności wykonane w lipcu do końca sierpnia 2022 r.
 • Do 50 zł zwrotu za płatności wykonane w sierpniu do końca września 2022 r.
 • Do 50 zł zwrotu za płatności wykonane we wrześniu do końca października 2022 r.

Oczywiście, jeśli nie chcesz wykonywać płatności kartą, to możesz poprzestać na odbiorze 350 zł łatwej premii na start.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Przelew to polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Transakcja bezgotówkowa Kartą to najzwyczajniejsza płatność za towary lub usługi przy pomocy karty lub płatności mobilnych Apple Pay / Google Pay w punktach handlowo–usługowych. W przypadku płatności internetowych najlepiej płacić za pomocą wspomnianych usług Apple Pay / Google Pay, jako że bank wyklucza płatności kartą wykonane poprzez pośredników takich jak PayU, BLIK, Przelewy24, DotPay czy Blue Media, którzy często obsługują sklepy internetowe (wykluczenie to nie dotyczy płatności z wykorzystaniem tych portfeli).

Dodatkowo z promocji wyłączone zostały płatności o kodach MCC 7995 (kasyna, zakłady bukmacherskie), 8999 (profesjonalne usługi (np. Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Wpływy to zwyczajne przelewy otrzymane na rachunek konta osobistego otwartego w promocji z konta prowadzonego przez inny bank (najproście zrobić przelew z własnego konta w innym banku). Wyłączone są natomiast przelewy wewnętrzne z innych własnych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas jak również rachunków kredytowych oraz wpłaty gotówkowe we wpłatomatach i oddziałach banku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dzisiaj BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.

Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych (kartę Otwartą na Dzisiaj, Otwartą na eŚwiat oraz Otwartą na Świat). Polecam tutaj wybór karty Otwartej na Dzisiaj, która będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. trzech płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie.

Pozostaje dwie karty prowadzone są już za comiesięczną opłatą w zamian dając więcej korzyści takich jak nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą, darmowe ubezpieczenie jak również brak kosztów przewalutowania transakcji.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł bezwarunkowo za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za pierwszą wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „Mega szansa”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian
Fabian
2 lat temu

„Posiadanie innych produktów banku, takich jak karta kredytowa, kredyt, pożyczka, lokata, itd. nie wyklucza Cię z udziału w promocji.”

A jak wygląda sprawa, jeśli przy zamknięciu konta ponad rok temu, bank nie rozwiązał umowy ramowej?

Fabian
Fabian
2 lat temu
Reply to  Darek

Dlatego pytam czy można brać udział w promocji, skoro mam dostęp do systemu po ponad roku.

Marek
Marek
2 lat temu

BNP Paribas pobrało opłatę w wysokości 6 zł za wyciąg z konta wysyłany tradycyjną pocztą. Trzeba z tego zrezygnować na Infolinii.

Marek
Marek
2 lat temu
Reply to  Darek

Byc moze dlatego, ze moja „umowa ramowa” byla „uspiona” i poprzednio mialem takie ustawienia ale nie przypominam sobie abym dostawal wyciagi w formie papierowej. Po mojej interwencji, poprzez czat w aplikacji bankowej, konsultant przełączył rodzaj wyciagu z konta na otrzymywanie darmowych wyciagow w wersji elektronicznej. Pozdrawiam.

Co myślisz?

Bank Millennium: 100 zł premii za założenie Konta 360° Junior dziecku (0 – 17 lat)

480 zł na start za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska [+2,5% dla chętnych]