w ,

Lokata 2,5% oraz konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank [+ 150 zł na start]

Getin Banku ruszył z kolejną promocją Elastycznego Konta Oszczędnościowego oprocentowanego na 3% oraz 1,7% w skali roku. Oprócz niej można też skorzystać z lokaty na nowe środki do 2,5% w skali roku.

Edit. W najnowszej promocji jeszcze wyższe oprocentowanie 3% dla lokaty i konta oszczędnosciowego.

To jeszcze nie wszystko, bowiem nowi lub powracający klienci Getin Banku mogą zyskać 150 zł premii na start za konto osobiste w programie poleceń i programie Bezcenne Chwile z krótką karencją.

Nowa promocja Getin Banku:

Lokata 2,5% na nowe środki

Getin Bank postanowił jeszcze podnieść poprzeczkę oferując aż 2,5% w skali roku na 15-miesięcznej lokacie na nowe środki. Pozostałe terminy lokat pozostają bez zmian.

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi:

 • 2,5% na 15 miesięcy
 • 2% na 12 miesięcy
 • 1,5% na 6 miesięcy
 • 1% na 3 miesiące

Lokatę będzie można założyć do 3 lutego 2022 roku. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania lokaty jest wpłata nowych środków, tj. nadwyżki w stosunku do salda w Getin Bank na dzień 13.01.2022 r. Drugim warunkiem jest udzielenie zgód marketingowych.

Lokatę na Nowe Środki na 2,5% / 2% / 1,5% w skali roku można założyć na kwotę do 180 tys. zł. Jeśli chcesz ulokować wyższą kwotę, to można skorzystać z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na 1,7% w skali roku opisaną poniżej.

Do założenia samej lokaty nie musisz zakładać konta osobistego. Wystarczy wypełnienie samego wniosku o lokatę:

>> Otwórz Lokatę do 8% na Nowe Środki

3% do 10 tys. zł przez okres do 12 miesięcy

Najwyżej oprocentowaną ofertę „Bonus za aktywność” na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym mogą otrzymać osoby, które nie posiadają konta w Getin Banku od dnia 1.09.2019 roku.

Zyskać aż 3% do 10 tys. zł na okres do 12 miesięcy. Sami decydujecie na jaki okres lokujecie swoje środki. Promocyjne 3% otrzymasz w każdym z 12 miesięcy trwania promocji, w którym zapewnisz łączne wpływy w wysokości min. 2000 zł z konta w innym banku oraz będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe.

Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno do 15-go dnia kolejnego miesiąca. Jeśli interesuje Cię ta oferta to zobacz jak przy okazji zyskać 150 zł premii na start w sekcji poniżej.

1,7% do 200 tys. zł na 3 miesiące dla nowych środków

Wszyscy klienci Getin Banku mogą dodatkowo ulokować nowe środki na 1,7% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ulokowaną w Getin Bank na dzień 19.01.2022 r.).

Promocyjne oprocentowanie 1,7% będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (a konkretnie 92 dni) od dnia wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Trzeba jeszcze wiedzieć, że z oferty nie możesz skorzystać, jeśli w okresie od 25.01.2022 r. do 21.02.2022 r. zakończył się okres trwania wcześniejszej edycji promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

>> Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8%

150 zł na start za założenie konta Getin z polecenia

Przejdźmy teraz do opisu promocji konta osobistego w Getin Bank z premią 150 zł na start (50 zł w bonie Allegro oraz 100 zł w voucherach programu Bezcenne Chwile, m.in. do Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K i innych).

Posiadanie konta oszczędnościowego będzie bowiem niezbędne do skorzystania z oferty konta oszczędnościowego, a skoro już je zakładamy to warto przy tym zgarnąć dodatkową premię na start 🙂

Zasady promocji są bardzo proste i opisane krok po kroku poniżej.

Kto może otrzymać 150 zł za konto Getin?

Premię na start możesz otrzymać jeśli od 31.05.2021 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku.

Posiadanie innych produktów banków, jak na przykład karty kredytowej, pożyczki, lokaty czy kredytu nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać 150 zł za konto Getin?

 • Do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady podając kod polecający otrzymany od znajomego oraz aktywuj konto również do 28.02.2022 r.
  • Jeśli nie masz kodu polecającego to możesz użyć naszego kodu
  • Wypełniając wniosek o konto wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
Kod Polecający Getin Bank
 • Po otrzymaniu karty debetowej, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile i następnie w ciągu 30 dni wykonaj nią min. 5 płatności na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz promocyjne 6800 pkt programu o wartości ok. 100 zł
 • Po otwarciu konta w każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnisz jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Liczy się tutaj sam wpływ, zaraz po pojawieniu się środków na koncie w Getin Bank możesz je przelać z powrotem / wypłacić z bankomatu lub też ulokować.
  • Pamiętaj jedynie, aby wykonać 5 płatności kartą dla zwolnienia z opłaty za jej prowadzenie

To wszystko, teraz wystarczy już tylko utrzymać konto wraz ze zgodami marketingowe do dnia przekazania nagrody.

Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz w styczniu 2022 r. Zatem jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł zapewnij w lutym, w marcu oraz w kwietniu 2022 roku.

Do 20 maja 2022 r. otrzymasz informację o spełnieniu warunków promocji poprzez bankowość elektroniczną oraz na email wraz z możliwością odbioru kodu Allegro o wartości 50 zł.

Punkty promocyjne w programie Bezcenne Chwile otrzymasz z kolei za wykonanie kartą min. 5 płatności na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 30 dni od dnia rejestracji karty w tym programie (najlepiej tutaj poczekać kilka dni na założenie konta przez Mastercard).

Konto Proste Zasady w Getin Bank: Prześwietlenie

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • Program Bezcenne Chwile
 • 150 zł na start
Elastyczne Konto Oszczędnościowe to:

 • Oprocentowanie:
  • 3% w skali roku do 10 000 zł przez rok dla nowych klientów
  • 1,7% w skali roku dla nowych środków do 400.000 zł
 • Czas trwania:
  • 365 dni dla nowych klientów
  • 92 dni dla nowych środków
 • Kapitalizacja:
  • miesięczna (promocyjne odsetki wypłacane osobno)

>> Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8%

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 3%, 2% oraz 1,7% w Getin Bank [+150 zł na start] […]

Co myślisz?

Do 2,4% na lokacie bez warunków w Inbank [2% na 6 miesięcy, 2,3% na 12 miesięcy]

Pomagamy sprytnie WOŚP i przy okazji zyskujemy 340 pkt w Mastercard Bezcenne Chwile