w

Do 2,4% na lokacie bez warunków w Inbank [2% na 6 miesięcy, 2,3% na 12 miesięcy]

Lokata Inbank 2,4 procent

Inbank ponownie podwyższył oprocentowanie swoich lokat bez dodatkowych warunków i potrzeby zakładania konta. Na uwagę zasługuje przede wszystkim lokata 6-miesięczna na 2% oraz 12-miesięczna na 2,3% w skali roku.

Już za kilka dni dokonam aktualizacji oprocentowania lokat w nowym rankingu lokat, ale już widzę, że jest to najlepsza oferta na rynku dla lokat bez warunków dodatkowych i potrzeby zakładania konta osobistego. Osobiście posiadając w tej chwili wolne środki ulokowałbym je na lokacie 6-miesięcznej.

→ Przejdź do: Lokata Inbank 2% na 6 miesięcy lub 2,3% na 12 miesięcy

Lokaty Inbank do 2,3% w skali roku

Oprocentowanie lokat Inbank zostało kolejny raz podniesione i obecnie znajduje się na szczycie tabeli oprocentowania lokat bez haczyków i warunków dodatkowych.

Nie musimy tutaj zakładać konta osobistego, wpłacać nowych środków czy też spełniać innych warunków. Na lokacie Inbank możemy ulokować kwotę od 5000 zł do 400 000 zł.

Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo, to oszczędności ulokowane w Inbank podlegają gwarancjom państwowym do równowartości 100 000 euro (tj. ok. 450 000 zł). Inbank działa w Polsce na podstawie europejskiego paszportu bankowego. Zarejestrowany jest w Estonii i to estoński odpowiednik Bankowego Funduszu Gwarancyjnego odpowiada za te gwarancje.

Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości 100 tys. euro. zgodnie z dyrektywą UE 94/19/EC wspólną dla wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej

Lokaty Inbank to:

 • Oprocentowanie:
  • 1,6% w skali roku na 1 miesiąc
  • 1,8% na 3 miesiące
  • 2,0% na 6 miesięcy
  • 2,3% na 12 miesięcy
  • 2,3% na 24 miesiące
  • 2,3% na 36 miesięcy
 • Minimalna kwota: 5 000 zł
 • Maksymalna kwota: 50 000 zł na pojedynczej lokacie i 400 000 zł łącznie na wielu lokatach
 • Gwarancje: estoński odpowiednik BFG do 100 000 euro (tj. ponad 450 tys. zł)
 • Kapitalizacja: na koniec okresu
 • Inne informacje: dodatkowy bonus 0,1% po odnowieniu lokaty
Jak założyć lokatę Inbank?

Jak założyć lokatę Inbank

Lokatę Inbank można otworzyć w 100% online – bez wychodzenia z domu i bez konieczności otwierania konta osobiste.

Wystarczy wypełnić wniosek online na stronie InBank wybierając termin i kwotę pierwszej lokaty potwierdzony za pomocą przelewu weryfikacyjnego pay-by-link wykonanego z naszego konta w innym banku, w którym dane osobiste będą zgodne z tymi podanymi na stronie Inbank oraz za pomocą kodu SMS.

W tym procesie bierze udział spółka Blue Media (czyli solidną polską firmę z licencją KNF odpowiadająca m.in. za ekspresowe przelewy Blue Cash dostępne w wielu polskich bankach).

Przelew weryfikacyjny najprościej będzie wykonać z jednego z banków: Alior Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao SA, PKO BP, Plus Bank oraz Santander Bank Polska.

W tych przypadkach dane do przelewu zostaną automatycznie uzupełnione. Jeśli z kolei chcesz wykonać przelew z innego rachunku, to należy wybrać opcję „Samodzielny Przelew”.

Po zakończeniu lokaty, środki zostaną zwrócone na rachunek, z którego wykonany został przelew. Kolejne lokaty możesz z kolei założyć za pomocą systemu bankowości internetowej, do którego uzyskasz dostęp po założeniu pierwszej lokaty.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT! Aż 500 zł na Allegro za założenie Darmowego konta BNP Paribas

Lokata 2,5% oraz konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank [+ 150 zł na start]