w

150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności]

Właśnie ruszyła XV edycja programu poleceń „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank z łatwą premią 50 zł na start w bonie Allegro za otwarcie konta i trzy wpływy. Dodatkowo rejestrując kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile można zgarnąć kolejne 100 zł. Natomiast polecając konto można zgarnąć aż do 800 zł premii.

Po założeniu konta w Getin Banku można korzystać ze świetnej oferty depozytowej: Lokaty na 3% do 180 tys. z, konta oszczędnościowego na 3% nawet do 12 miesięcy oraz 2% dla większych kwot.

Samo konto będzie prowadzone za darmo, natomiast karta do konta będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolną kwotę.

Po założeniu konta można je polecać rodzinie, znajomym, itd. zgarniając 80 zł za każde skuteczne polecenie / maksymalnie 800 zł w aktualnej edycji programu poleceń.

XV edycja programu poleceń będzie trwała do 31.05.2022 roku, natomiast nowa promocja z punktami Bezcenne Chwile do 30.06.2022 roku.

150 zł za otwarcie konta Getin z polecenia

Każda osoba, która skorzysta z programu poleceń otrzyma bon o wartości 50 zł na Allegro za otwarcie konta z polecenia.

Dodatkowo zakładając kartę Mastercard i rejestrując ją w programie Bezcenne Chwile może zgarnąć kolejne 100 zł premii za wykonanie zakupów na min. 25 zł w ciągu 30 dni od rejestracji.

Dla kogo 50 zł + 100 zł za konto Getin?

XV edycja programu poleceń to niezwykle krótki okres karencji. Nagrodę jako polecony możesz otrzymać, jeśli od 31.08.2021 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku.

Posiadanie innych produktów Getin Banku, takich jak karty kredytowej, pożyczki czy kredytu nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać 50 zł w programie poleceń?

 • Do 31.05.2022 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady podając nasz kod polecający lub kod otrzymany od znajomego
  • Konto aktywuj nie później niż 31.05.2022 roku
  • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
  • potwierdź otrzymanie regulaminu programu poleceń
Kod Polecający Getin Bank
 • W każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Liczy się tutaj sam wpływ. Środki możesz od razu po zaksięgowaniu wysłać na inne konto, wypłacić z bankomatu lub zdeponować na lokacie / koncie oszczędnościowym
 • Nie wypowiadaj konta i nie wycofuj zgód marketingowych do dnia otrzymania nagrody
Jak otrzymać 100 zł w promocji Bezcenne Chwile?

 • Po otrzymaniu karty debetowej Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile nie później niż do 30.06.2022 r.
  • Wyraź przy tym wymagane zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od Mastercard
 • W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia rachunku programu (otwarcie może zająć kilka dni) wykonaj tą kartąmin. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 50 zł
  • Z promocji wyłączone są płatności, które można nazwać „ułatwiaczami”, tj. doładowania portfeli elektronicznych (Revolut, SkyCash), przekazy pieniężne, gry losowe, itp.
Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 20-go dnia miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu (w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta). Nagrodę będzie można odebrać w bankowości internetowej nie później niż do 31.10.2022 r.

Nagroda za rejestrację w programie Bezcenne Chwile i płatności na min. 50 zł zostaną przekazane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Wykorzystać je możesz przez 6 miesięcy od przyznania wymieniając na vouchery lub nagrody.

Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz w marcu 2022 r. Pojedyncze wpływy na min. 2000 zł zapewnij w kwietniu, maju oraz w czerwcu 2022 roku.

Dodatkowo, po otrzymaniu karty Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile i wykonaj nią min. 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł w ciągu 30 dni od rejestracji i otwarcia konta w programie.

Nagrodę w programie poleceń otrzymasz w lipcu 2022 r. natomiast nagrodę w programie Bezcenne Chwile w ciągu 20 dni roboczych od wykonania wymaganych płatności.

Nawet 800 zł (10 x 80 zł) za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przejść do rejestracji w programie „Polecam Proste Zasady” i polecania konta znajomym / rodzinie. Pamiętaj, że aby wziąć udział w programie trzeba wyrazić zgody marketingowe:

 • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 • na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak przystąpić do programu poleceń „Polecam Proste Zasady”?

Najłatwiej dokonać tego logując się w bankowości internetowej i następnie przechodząc do > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Program Polecam Proste Zasady Getin Bank

Po przystąpieniu do promocji otrzymasz swój kod poleceń, który wystarczy przekazać osobie poleconej. Za każdą osobę, która spełni warunki programu (tj. m.in. 3 wpływy po 2000 zł), otrzymasz 80 zł premii.

Maksymalnie możesz otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych osób w łącznej wysokości 800 zł. W systemie bankowości elektronicznej sprawdzisz, ile aktualnie osób skorzystało z Twojego polecenia.

Premię za polecenie otrzymasz w formie e-bonu do Allegro. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez e-mail, SMS oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej). Nagrodę będzie można wybrać nie później niż do 31.10.2022 r. logując się w bankowości i przechodząc do zakładki Program Poleceń.

Bony Allegro będą ważne do 27.02.2023 roku.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Na koniec krótko przedstawię najważniejsze zalety Konta Proste Zasady. Będzie ono prowadzone za darmo wraz z kartą po wykonaniu tą kartą min. 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Konto Proste Zasady to:

 • 50 zł premii na start w programie poleceń
 • 100 zł na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki za pomocą kodu BLIK ze wszystkich w Polsce
 • 3% na lokacie
 • 3% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy do 10 tys. zł
 • 2% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł na 3 miesiące
Dokumenty:

Regulamin promocji „Polecam Proste Zasady XV edycja”

Regulamin promocji „Wiosenne przyspieszenie – 100 zł od Mastercard”

Tabela opłat i prowizji od 1.01.2022 roku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności] […]

trackback

[…] 150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności] […]

Walu
Walu
2 lat temu

Witam, czy mógłbym prosić o link do regulaminu wspomnianej promocji „100 zł w promocji Bezcenne Chwile”. Dziękuję i pozdrawiam

Walu
Walu
2 lat temu
Reply to  Darek

Dziękuję za regulamin.
Czyli wygląda na to, że jeżeli miałem kartę wydaną pod koniec marca to nadal mogę przystąpić do starej edycji programu. Jest to o tyle istotne, że nowa promocja zawiera wykluczenie dla osób posiadających już konto w programie premiowym Mastercard, a stara takich uczestników nie dyskwalifikuje i jest stricte dedykowana klientom Getin (może warto o tym wspomnieć w treści? 😉 )
Serdecznie pozdrawiam

Walu
Walu
2 lat temu
Reply to  Darek

Dziękuję za regulamin.
Czyli wygląda na to, że jeżeli miałem kartę wydaną pod koniec marca to nadal mogę przystąpić do starej edycji programu. Jest to o tyle istotne, że nowa promocja zawiera wykluczenie dla osób posiadających już konto w programie premiowym Mastercard, a stara takich uczestników nie dyskwalifikuje i jest stricte dedykowana klientom Getin (może warto o tym wspomnieć w treści? 😉 )
Serdecznie pozdrawiam

Co myślisz?

Odbierz 300 zł premii + 100 zł + 240 zł zwrotu za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 2% dla oszczędności]

Lokata 3% oraz konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank [+ 150 zł na start]