w

150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności]

Właśnie ruszyła XV edycja programu poleceń “Polecam Proste Zasady” w Getin Bank z łatwą premią 50 zł na start w bonie Allegro za otwarcie konta i trzy wpływy. Dodatkowo rejestrując kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile można zgarnąć kolejne 100 zł. Natomiast polecając konto można zgarnąć aż do 800 zł premii.

Po założeniu konta w Getin Banku można korzystać ze świetnej oferty depozytowej: Lokaty na 3% do 180 tys. z, konta oszczędnościowego na 3% nawet do 12 miesięcy oraz 2% dla większych kwot.

Samo konto będzie prowadzone za darmo, natomiast karta do konta będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolną kwotę.

Po założeniu konta można je polecać rodzinie, znajomym, itd. zgarniając 80 zł za każde skuteczne polecenie / maksymalnie 800 zł w aktualnej edycji programu poleceń.

XV edycja programu poleceń będzie trwała do 31.05.2022 roku, natomiast nowa promocja z punktami Bezcenne Chwile do 30.06.2022 roku.

150 zł za otwarcie konta Getin z polecenia

Każda osoba, która skorzysta z programu poleceń otrzyma bon o wartości 50 zł na Allegro za otwarcie konta z polecenia.

Dodatkowo zakładając kartę Mastercard i rejestrując ją w programie Bezcenne Chwile może zgarnąć kolejne 100 zł premii za wykonanie zakupów na min. 25 zł w ciągu 30 dni od rejestracji.

Dla kogo 50 zł + 100 zł za konto Getin?

XV edycja programu poleceń to niezwykle krótki okres karencji. Nagrodę jako polecony możesz otrzymać, jeśli od 31.08.2021 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku.

Posiadanie innych produktów Getin Banku, takich jak karty kredytowej, pożyczki czy kredytu nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać 50 zł w programie poleceń?

 • Do 31.05.2022 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady podając nasz kod polecający lub kod otrzymany od znajomego
  • Konto aktywuj nie później niż 31.05.2022 roku
  • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
  • potwierdź otrzymanie regulaminu programu poleceń
Kod Polecający Getin Bank
 • W każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Liczy się tutaj sam wpływ. Środki możesz od razu po zaksięgowaniu wysłać na inne konto, wypłacić z bankomatu lub zdeponować na lokacie / koncie oszczędnościowym
 • Nie wypowiadaj konta i nie wycofuj zgód marketingowych do dnia otrzymania nagrody
Jak otrzymać 100 zł w promocji Bezcenne Chwile?

 • Po otrzymaniu karty debetowej Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile nie później niż do 30.06.2022 r.
  • Wyraź przy tym wymagane zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od Mastercard
 • W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia rachunku programu (otwarcie może zająć kilka dni) wykonaj tą kartąmin. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 50 zł
  • Z promocji wyłączone są płatności, które można nazwać “ułatwiaczami”, tj. doładowania portfeli elektronicznych (Revolut, SkyCash), przekazy pieniężne, gry losowe, itp.
Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 20-go dnia miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu (w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta). Nagrodę będzie można odebrać w bankowości internetowej nie później niż do 31.10.2022 r.

Nagroda za rejestrację w programie Bezcenne Chwile i płatności na min. 50 zł zostaną przekazane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Wykorzystać je możesz przez 6 miesięcy od przyznania wymieniając na vouchery lub nagrody.

Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz w marcu 2022 r. Pojedyncze wpływy na min. 2000 zł zapewnij w kwietniu, maju oraz w czerwcu 2022 roku.

Dodatkowo, po otrzymaniu karty Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile i wykonaj nią min. 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł w ciągu 30 dni od rejestracji i otwarcia konta w programie.

Nagrodę w programie poleceń otrzymasz w lipcu 2022 r. natomiast nagrodę w programie Bezcenne Chwile w ciągu 20 dni roboczych od wykonania wymaganych płatności.

Nawet 800 zł (10 x 80 zł) za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przejść do rejestracji w programie “Polecam Proste Zasady” i polecania konta znajomym / rodzinie. Pamiętaj, że aby wziąć udział w programie trzeba wyrazić zgody marketingowe:

 • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 • na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak przystąpić do programu poleceń “Polecam Proste Zasady”?

Najłatwiej dokonać tego logując się w bankowości internetowej i następnie przechodząc do > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Program Polecam Proste Zasady Getin Bank

Po przystąpieniu do promocji otrzymasz swój kod poleceń, który wystarczy przekazać osobie poleconej. Za każdą osobę, która spełni warunki programu (tj. m.in. 3 wpływy po 2000 zł), otrzymasz 80 zł premii.

Maksymalnie możesz otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych osób w łącznej wysokości 800 zł. W systemie bankowości elektronicznej sprawdzisz, ile aktualnie osób skorzystało z Twojego polecenia.

Premię za polecenie otrzymasz w formie e-bonu do Allegro. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez e-mail, SMS oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej). Nagrodę będzie można wybrać nie później niż do 31.10.2022 r. logując się w bankowości i przechodząc do zakładki Program Poleceń.

Bony Allegro będą ważne do 27.02.2023 roku.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Na koniec krótko przedstawię najważniejsze zalety Konta Proste Zasady. Będzie ono prowadzone za darmo wraz z kartą po wykonaniu tą kartą min. 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Konto Proste Zasady to:

 • 50 zł premii na start w programie poleceń
 • 100 zł na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki za pomocą kodu BLIK ze wszystkich w Polsce
 • 3% na lokacie
 • 3% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy do 10 tys. zł
 • 2% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł na 3 miesiące
Dokumenty:

Regulamin promocji “Polecam Proste Zasady XV edycja”

Regulamin promocji “Wiosenne przyspieszenie – 100 zł od Mastercard”

Tabela opłat i prowizji od 1.01.2022 roku

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

8 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] 150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności] […]

trackback

[…] 150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności] […]

Walu
Walu
11 miesięcy temu

Witam, czy mógłbym prosić o link do regulaminu wspomnianej promocji “100 zł w promocji Bezcenne Chwile”. Dziękuję i pozdrawiam

Walu
Walu
11 miesięcy temu
Odpowiedz do  Darek

Dziękuję za regulamin.
Czyli wygląda na to, że jeżeli miałem kartę wydaną pod koniec marca to nadal mogę przystąpić do starej edycji programu. Jest to o tyle istotne, że nowa promocja zawiera wykluczenie dla osób posiadających już konto w programie premiowym Mastercard, a stara takich uczestników nie dyskwalifikuje i jest stricte dedykowana klientom Getin (może warto o tym wspomnieć w treści? 😉 )
Serdecznie pozdrawiam

Walu
Walu
11 miesięcy temu
Odpowiedz do  Darek

Dziękuję za regulamin.
Czyli wygląda na to, że jeżeli miałem kartę wydaną pod koniec marca to nadal mogę przystąpić do starej edycji programu. Jest to o tyle istotne, że nowa promocja zawiera wykluczenie dla osób posiadających już konto w programie premiowym Mastercard, a stara takich uczestników nie dyskwalifikuje i jest stricte dedykowana klientom Getin (może warto o tym wspomnieć w treści? 😉 )
Serdecznie pozdrawiam

Ostatnia edycja 11 miesięcy temu by Walu

Co myślisz?

Odbierz 300 zł premii + 100 zł + 240 zł zwrotu za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 2% dla oszczędności]

Lokata 3% oraz konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank [+ 150 zł na start]