w

Pomagamy sprytnie WOŚP i przy okazji zyskujemy 340 pkt w Mastercard Bezcenne Chwile

30 finał WOŚP


Z racji zbliżającego się 30. Finału WOŚP przejrzałem czy nie pojawiły się jakieś promocji, dzięki którym można pomóc bardziej lub oprócz pomocy coś samemu zyskać. Okazuje się, że takie akcje przygotował Mastercard, PayU oraz mBank.

Poniżej pokrótce prześwietlę te trzy akcja. Jeśli znacie jakieś inne akcje to dajcie znać w komentarzach.

340 pkt Bezcenne Chwile od Mastercard za wrzucenie 20 zł do eSkarbonki

Wpłacamy i pomagamy Mastercard WOŚP

Najciekawszą akcją dla czytelników bloga JakOszczedzic.pl będzie promocja Mastercard, który przekaże 340 punktów w programie Bezcenne Chwile dla wszystkich osób, które wpłacą min. 20 zł do eSkarbonki WOŚP kartą zarejestrowaną w programie.

Co ciekawe, jedna osoba może otrzymać jedną Nagrodę na każdą Kartę zarejestrowaną w Programie. Zatem jeśli posiadasz więcej kart zarejestrowanych w programie to możesz wiele nagród 😉

Akcja będzie trwała do 30.01.2022 roku i dotyczyć będzie pierwszej wpłaty daną kartą. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nagrody zostaną przekazane w ciągu 14 dni roboczych od wykonania wpłaty i zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od ich przyznania. Po tym terminie środki wygasają, a Mastercard przekaże ich równowartość (tj. 5 zł) na rachunek bankowy WOŚP.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wejść na eSkarbonkę, wybrać kwotę wsparcia min. 20 zł oraz dokonać płatności Kartą Mastercard:

PayU dorzuci 20 zł do każdej wpłaty na min. 20 zł

WOŚP PayU

PayU ruszył z akcją w ramach której dorzuci 20 zł do każdej wpłaty wyższej lub równej 20 zł. Maksymalna kwota jaką przekaże PayU wynosi 200 000 zł. Z racji tego, że jest wiele wyższych wpłat oraz niższych niż 20 zł, to mimo zebrania kwoty 237 000 zł limit ten nie został jeszcze osiągnięty.

Także w dalszym ciągu możemy wesprzeć WOŚP podwójnie wpłacając 20 zł, WOŚP otrzyma 40 zł wsparcia.

Wsparcia w ten sposób możemy dokonać poprzez dedykowaną stronę akcji. Przy okazji zresztą możemy wykonać płatność wymaganą w jakieś promocji konta osobistego z premią lub też płatność wymaganą do zwolnienia z opłaty za konto. Jednym słowem łączymy przyjemne z pożytecznym 😉

mBank przekaże 100 000 zł każdego dnia, w którym klienci dokonają 100 wpłat

mBank kolejny rok gra z WOŚP. W tym roku, począwszy od 11 stycznia aż do finału, każdego dnia, którego klienci mBanku dokonają co najmniej 100 wpłat na Orkiestrę, bank przekaże od siebie 100 000 zł. Łącznia kwota wsparcia wynieść więc może aż 2 mln złotych!

Zatem jeśli posiadasz konto w mBanku to zaloguj się codziennie do bankowości mobilnej i kilkoma kliknięciami wpłać kilka złotych na Orkiestrę.

Druga akcja banku, przygotowana została przez mLeasing (dział mBanku odpowiadający za leasingi). Począwszy od 20 stycznia można wesprzeć Orkiestę nie wydając nawet złotówki. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie ze specjalnym filtrem, opublikować je na Instagramie lub Facebooku z hasztagiem #GramyRazem2022, a mLeasing przekaże na rzecz 30. Finału WOŚP 10 zł.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Dzisiaj na Twitterze organizowana jest akcja, w której każdy pierwszy tweet lub retweet każdego użytkownika, który zawierać będzie hashtag #MastercardGraZWOŚP da dodatkowe 5 zł, które Mastercard przekaże na rzecz WOŚP!

Co myślisz?

Lokata 2,5% oraz konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank [+ 150 zł na start]

300 zł (24 000 pkt w programie Bezcenne Chwile) z kartą Mastercard Platinum w PKO BP