w ,

Lokata 3% oraz konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank [+ 150 zł na start]

Lokata 3 procent Getin Bank

Getin Bank podwyższył oprocentowanie na Lokacie na nowe środki do 3% w skali roku. 3% uzyskamy też na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Dla nowych i powracających klientów przygotowana została z kolei promocja z łączną premią w wysokości 150 zł.

Lokatę na nowe środki będzie można założyć do 20 marca 2022 roku.

150 zł premii na start

Zacznę od wspomnienia promocji dla nowych i powracających klientów, którzy mogą zyskać łatwe 150 zł premii. Na ten temat pisałem dzisiaj rano, dlatego też odsyłam do tego wpisu:

Lokata 3% na nowe środki

Teraz możemy przejść do prześwietlenia ofert dla oszczędzających zaczynając od świetnej lokaty na nowe środki.

Getin Bank kolejny raz podwyższył oprocentowanie lokaty na nowe środki dla wszystkich okresów. Nowi oraz powracający klienci banku automatycznie spełniają warunek wpłaty nowych środków, dzięki czemu mogą uzyskać aż 3% w skali roku.

Lepszą lokatę znajdziemy jedynie w Nest Banku – 4% na lokacie dla nowych klientów.

Lokata na Nowe Środki to:

 • Oprocentowanie:
  • 3,0% 3,3% na 15 miesięcy
  • 2,5% 3% na 12 miesięcy
  • 1,7% 3% na 6 miesięcy
  • 1,1% 3% na 3 miesiące
 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 180 000 zł
 • Warunek: nowe środki na dzień 23.02.2022 roku
 • Ważność wniosku: 7 dni na wpłatę od złożenia wniosku
 • Gwarancje BFG do 100 tys. euro (tj. ok. 460 000 zł)

Lokatę na nowe środki z edycji nr 3/2022 można założyć całkowicie online do 20 marca 2022 roku. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania lokaty jest wpłata nowych środków, tj. nadwyżki w stosunku do salda ulokowanego w Getin Bank na dzień 23.02.2022 r. Drugim warunkiem jest udzielenie zgód marketingowych.

Lokatę na Nowe Środki na 3%, 2,5% / 1,7% w skali roku można założyć na kwotę do 180 tys. zł. Jeśli chcesz ulokować wyższą kwotę, to możesz skorzystać z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na 2% w skali roku opisanego poniżej.

Do założenia samej lokaty nie musisz zakładać konta osobistego. Wystarczy wypełnienie samego wniosku o lokatę:

>> Otwórz Lokatę do 3,3% na Nowe Środki

3% do 10 tys. zł do 12 miesięcy na EKO (Elastyczne Konto Oszczędnościowe)

Drugą korzystną opcją do ulokowania środków na dowolny okres od miesiąca do 12 miesięcy jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe w ofercie „Bonus za aktywność”.

Jest to oferta dla nowych klientów banku, którzy od dnia 1.09.2019 roku nie posiadali rachunku osobistego w Getin Banku.

Aby zyskać aż 3% w skali roku do 10 tys. zł na dowolny okres od 1 do 12 miesięcy wystarczy spełnić proste warunki aktywności, które przy okazji zapewniają zwolnienie z prowadzenie konta i karty debetowej.

Oprocentowanie 3% w skali roku otrzymasz w każdym z 12 miesięcy trwania promocji, w którym zapewnisz łączne wpływy w wysokości min. 2000 zł z konta w innym banku oraz będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe.

Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno do 15-go dnia kolejnego miesiąca. Jeśli interesuje Cię ta oferta to zobacz jak przy okazji zyskać 600 zł premii na start.

3% do 400 tys. zł na 3 miesiące dla nowych środków

To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo, wpłacając nowe środki do Getin Banku można skorzystać z drugiej promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego na 3% w skali roku do kwoty 400 tys. zł. Oferta będzie trwałą do 31 marca 2022 roku.

Przez nowe środki, Getin Bank rozumie nadwyżkę ulokowaną w Getin Bank na dzień 16.02.2022 r.

Promocyjne oprocentowanie 3% będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (dokładnie przez 92 dni) od dnia wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Mamy tutaj jeszcze jedno zastrzeżenie, że z oferty nie mogą skorzystać osoby, którym w czasie jej trwania kończy się okres promocji jednej z poprzednich edycji. W takim wypadku trzeba przeczekać jedną edycję do kolejnej podobnej oferty.

>> Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 3%

Konto Proste Zasady – prześwietlenie

Konto Proste Zasady to jeden prosty warunek zapewniający nam darmowe prowadzenie konta i karty debetowej wraz z wypłatami z bankomatów (kartą z bankomatów Planet Cash i kodem BLIK ze wszystkich bankomatów). Jest nim wykonanie 5 dowolnych płatności kartą. Może to być nawet zakup bułek w sklepie za kilka złotych.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty po wykonaniu 5 dowolnych płatności miesięcznie jw.
  • 5 zł za kartę w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • 150 zł premii na start
 • 3% dla oszczędności
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

150 zł za otwarcie konta + nawet 800 zł za polecanie [+ 3% dla oszczędności]

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na marzec 2022 roku