w

300 zł (24 000 pkt w programie Bezcenne Chwile) z kartą Mastercard Platinum w PKO BP

Karta kredytowa Mastercard Platinum w PKO BP z premią 300 zł

Ruszyła nowa prosta promocja karty kredytowej Mastercard Platinum w PKO BP z premią w wysokości ok. 300 zł (24 000 punktów programu Bezcenne Chwile) za spełnienie kilku prostych warunków.

Nagrodę wymienimy na nagrody programu Mastercard Bezcenne Chwile, w tym m.in. bilety do kina oraz vouchery o wartości 300 zł (m.in. do Decathlon, Circle K, RTV EURO AGD, Empik, Smyk, Douglas, Carrefour i wiele innych).

Promocja będzie trwała do 15 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania puli 1422 nagród. O wyczerpaniu puli nagród, bank poinformuje na swojej stronie internetowej w zakładce Karty.

Zobacz też nową promocję karty kredytowej PKO BP:

Kto może otrzymać 300 zł za kartę PKO Mastercard Platinum?

Uczestnikiem może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji zawrze umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum.

Jako że jest to produkt kredytowy, to rzecz jasna trzeba posiadać zdolność kredytową do wydania karty kredytowej z limitem min. 5000 zł (posiadać stałe źródło dochodów).

300 zł (24000 pkt) za kartę Mastercard Platinum w PKO BP

Nagroda, 24 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile zostanie wypłacona za spełnienie jednego prostego warunku wykonania płatności na łączną kwotę 100 zł do 15 maja 2022 roku.

Z bliźniaczej promocji skorzystałem już około 2 lat temu i do dzisiaj posiadam kartę Platinum z uwagi na świetne, darmowe ubezpieczenie o czym na końcu wpisu.

Promocja dostępna jest dla osób, które przed rozpoczęciem Czasu Trwania Promocji nie były uczestnikami Programu. Zatem jeśli mieliście już konto w programie Bezcenne Chwile to na pewno trzeba by założyć konto na nowe dane, ale i tak nie ma gwarancji otrzymania nagrody.

Jak otrzymać 300 zł (24.000 pkt) za kartę Platinum?

 • Do 15 kwietnia 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum oraz przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile
 • Następnie w ciągu 30 dni od podpisania umowy, jednak nie później niż do 15 maja 2022 r. wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 100 zł (pod uwagę nie będą brane transakcje anulowane lub zwrócone jak również za doładowania portfeli cyfrowych takich jak Revolut, Skycash, itp. oraz za zakup kart podarunkowych czy bonów)

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko czekać na przyznanie punktów promocyjnych w programie Bezcenne Chwile. Te zostaną naliczone do 25. dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności na 100 zł.

Punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery w terminie 6 miesięcy od ich naliczenia na koncie programu Bezcenne Chwile. Do czasu ich wykorzystania musisz utrzymać umowę o kartę.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Karta kredytowa Mastercard Platinum w PKO BP

Posiadacze karty kredytowej Mastercard Platinum otrzymują za darmo świetne ubezpieczenie podróżne za granicą i w podróży po Polsce jak również brak kosztów przewalutowania transakcji w walutach obcych (koszt będzie rozliczany po kursie Mastercard).

Pierwsza opłata roczna zostanie naliczona po roku jeśli nie spełnimy warunku zwolnienia, tj. wykonania transakcji na łączną kwotę min. 60 000 zł rocznie lub naliczona zostanie połowa opłaty – 125 zł po wydaniu przez rok ) po wydaniu kwoty 30 000 zł. Jeśli nie spełnisz tego warunku to opłata roczna za obsługę karty wyniesie 250 zł i zostanie naliczona po pierwszym roku użytkowania. Dodatkowy obrót można wykonać dzięki doładowaniu Revolut / Aion Bank.

Karta kredytowa Mastercard Platinum to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 250 zł za roczną obsługę karty
  • 125 zł w przypadku wydania min. 30 000 zł w ciągu roku
  • 0 zł w przypadku wydania kartą min. 60 000 zł w ciągu roku
 • Limit kredytowy od 5 000 zł do 200 000 zł
 • Prestiżowy pakiet darmowych ubezpieczeń obejmujący wyjazdy krajowe, zagraniczne i sport amatorski
  • Ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance do kwoty 400 000 zł
  • NNW do kwoty 300 000 zł
  • OC w życiu prywatnym do kwoty 1 200 000 zł
  • Ubezpieczenie bagażu podróżnego do 6 000 zł
  • Ubezpieczenie sprzętu sportowego do 4 000 zł
  • Ubezpieczenie kosztów obsługi prawnej do 20 000 zł
  • Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody wynajętym samochodzie do 1 000 EUR
  • Ubezpieczenie opóźnienia odjazdy / odlotu do 1 000 zł
  • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu / kosztów skrócenia wyjazdu do 2 000 zł

Przed złożeniem wniosku o kartę kredytową przeczytaj mój poradnik działania kart kredytowych i zobacz jak mądrze z niej korzystać, aby nie ponieść żadnych opłat z tytułu odroczonej płatności za zakupione towary i usługi.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Pod różne okazje – promocja z programem Bezcenne Chwile”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
2 lat temu

naliczają już proporcjonalnie opłaty za pierwszy rok korzystania. kartę zamykałem w styczniu 2022

Michał
Michał
2 lat temu

kartę miałem ok. 6m i naliczyli ok. 125 zł

Wojtek
Wojtek
2 lat temu

Nie ma tu okresu karencji? Nie znalazłem w regulaminie promocji, ale wolę dopytać. 😉

Jan
Jan
2 lat temu
Reply to  Darek

Miałem tą kartę 2 x. Za pierwszym podejściem punkty wpadły bardzo szybko natomiast za drugim mi już ich nie naliczyli. Reklamacja nic nie wskórała.

Rafał
Rafał
2 lat temu
Reply to  Darek

Nie prawda 🙂 Korzystam 3 raz z tej promocji, za każdym razem punkty wpadły 🙂 nawet i teraz 🙂 co więcej na ten sam adres e mail 🙂 tylko za każdym razem rejestrowałem się w pierwszej kolejności poprzez nr karty i jej dane 🙂

Grzegorz
Grzegorz
2 lat temu

Rozumiem, że doładowanie konta Revolut nie jest obarczone prowizja ?

Kacper
Kacper
2 lat temu

Kartę wyklikałem w ipko. Przysła i ją zarejestrowałem. Transakcje wyknane. Punkty cząstkowe się pojawiły. Niestety promocyjnych nie ma. Z doświadczenia wiem, że mogą w Karola lecieć zresztą niechętnie odpisują na reklamacje.

Rafał
Rafał
2 lat temu
Reply to  Darek

U mnie te punkty nie pojawiły się od razu tylko po około tygodniu 😉 Na początku było tak że otrzymałem standardowe punkty za transakcję a po kilku dniach dopiero punkty promocyjne 🙂

Co myślisz?

Pomagamy sprytnie WOŚP i przy okazji zyskujemy 340 pkt w Mastercard Bezcenne Chwile

100 zł za PKO Konto za Zero lub 150 zł za PKO Konto bez Granic + 100 zł za polecenie konta w programie „Polecam PKO” w PKO BP