w

420 zł z Darmowym kontem BNP Paribas [+300 zł dla chętnych]

Konto BNP Paribas premia 420 zł

Ruszyła nowa akcja konta osobistego w BNP Paribas z bardzo wysoką premią na start w wysokości 420 zł, z tego aż 400 zł w gotówce oraz 20 zł w bonie na kawę w Costa Coffee.

Jeśli jeszcze Ci mało, to podpowiem, że po założeniu konta możesz zdobyć kolejne 300 zł premii za kartę kredytową mamBONUS + rok bez opłat. Łącznie na stole leży aż 720 zł premii!

Promocja będzie trwała do 6.02.2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

420 zł za założenie konta BNP Paribas

BNP Paribas kolejny raz zaoferował wyższą premię za przetestowanie Darmowego Konto Otwarte na Ciebie.

Nagroda pieniężna została podzielona na trzy części i otrzymamy ją za spełnienie dwóch warunków przez 3 kolejne miesiące (w marcu, kwietniu oraz w maju 2022). Dodatkowo na start za samo otwarcie konta i nadanie kodu PIN do karty otrzymamy bon o wartości 20 zł do Costa Coffee.

Dla kogo 420 zł premii?

Z akcji „Kawa z premią” w BNP Paribas mogą skorzystać osoby, które od 12 miesięcy nie posiadają konta osobistego w tym banku. Okres karencji jest więc całkiem rozsądny i umożliwia dawnym klientom ponownie skorzystać z promocji.

Jak zgarnąć 420 zł w akcji „Jesienny szał”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 6.02.2022 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
  • Potwierdź rejestrację a następnie przez wygenerowany dla Ciebie link złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatnościach miesięcznie na dowolną kwotę).
  • We wniosku podaj te same dane co na stronie promocji
 • Nie później niż do 20.02.2022 r. nadaj kod PIN do karty
 • W marcu 2022 r. spełnij dwa warunki aby otrzymać 125 zł w gotówce:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą/Google Pay/Apple Pay na łączną kwotę min. 300 zł
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł
 • W kwietniu 2022 r. spełnij dwa podobne warunki aby otrzymać kolejne 125 zł:
  • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
  • zapewnij wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł z konta w innym banku (może to być zwykły przelew z Twojego konta w innym banku)
 • W maju 2022 r. spełnij ponownie dwa warunki, aby otrzymać ostatnie 150 zł premii:
  • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł
Co jeszcze musisz wiedzieć?

Wykonane transakcje bezgotówkowe nie mogą być wykonane w punktach będących tzw. „ułatwiaczami”, jak np. doładowania portfeli elektronicznych (np. Revolut, SkyCash), przelewy z karty oraz płatności w punktach posiadających kody MCC: 7995 (kasyna, zakłady bukmacherskie) , 8999 (np. Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi)), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne). Natomiast wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych będą się jak najbardziej liczyły.

Wyłączone są dodatkowo operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela Google Pay / Apple Pay). Jeśli zatem te portfele są dostępne na stronach internetowych to należy je wybrać.

Natomiast jeśli chodzi o wpływy to najprościej zrobić przelew z własnego konta w innym banku. Wykluczone są natomiast wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne z rachunków w BNP Paribas / BGŻOptima.

Odbiór i przekazanie nagród

Do 10 marca 2022 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: kawazpremia@bnpparibasplus.pl) z pierwszą nagrodą: bonem o wartości 20 zł do Costa Coffe.

Do 20 kwietnia 2022 r. otrzymasz maila informującego o kolejnej nagrodzie wraz z linkiem do uzupełnienia danych do odbioru nagrody gotówkowej.

Ważne! Do 26 kwietnia 2022 r. poprzez dane otrzymane mailem zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji, na które otrzymasz następnie trzy premie pieniężne. Na szczęście jeśli tego nie zrobisz w terminie, to wciąż będziesz mógł/mogła uzupełnić dane w późniejszym czasie (aż do 30.10.2022 roku).

Same nagrody otrzymasz kolejno: pierwszą nagrodę 125 zł do dnia 30 kwietnia 2022 r., Drugą nagrodę 125 zł do dnia 31 maja 2022 r., trzecią nagrodę 150 zł do dnia 30 czerwca 2022 roku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Darmowa będzie również Karta Otwarta na Dzisiaj po wykonaniu nią co najmniej 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie. Są to wyjątkowo proste warunki na dzisiejsze czasy.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po 3 płatnościach miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Kawa z premią”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian
Fabian
2 lat temu

W opisie promocji jest błąd. Zgodnie z regulaminem, w miesiącu kwietniu 2022 należy wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł, natomiast w pozostałych miesiącach – wystarczy kartą debetową.

trackback

[…] można jeszcze powiększyć o kolejne 420 zł za założenie konta osobistego BNP Paribas zyskując łącznie aż 720 zł […]

trackback

[…] Promocja została zakończona! Aktualnie najlepsza promocja to 420 zł premii za konto BNP. […]

Co myślisz?

1500 zł za rachunek firmowy w Alior Bank

Program poleceń „Lubię to polecam” w Banku Millennium – po 100 zł dla obu stron za Konto 360°