w

Podwyżka! Aż 200 zł premii za konto w ING Banku Śląskim [+1,5% dla chętnych]

Konto ING z premią 200 zł na start

ING Bank Śląski ruszył z nową promocją konta osobistego Direct oraz Mobi z wyższą premią na start w wysokości 200 zł (po podwyżce ze 160 zł). Czyżby inflacja wkraczała również do promocji bankowych? 😉

Promocja konta z wyższą premią na start trwa do 31 marca 2022 r.

→ Przejdź do: 200 zł za konto w ING Banku Śląskim

200 zł na start za założenie Konta ING

Promocja występuje w dwóch wersjach. Pierwsza, łatwiejsza przeznaczona jest dla osób w wieku do 26 lat i dotyczy konta MOBI. Z drugiej dotyczącej Konta Direct mogą skorzystać osoby, które skończyły już 26. rok życia.

Jeśli nie masz jeszcze skończonych 26 lat to warunki akcji są niezwykle proste. Wystarczy tak naprawdę, że wykonasz 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założysz cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym i odłożysz na nim min. 100 zł.

Osoby starsze będą z kolei musiały m.in. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca kwietnia 2022 roku (czasu jest więc sporo). Zapraszam do dokładnego prześwietlenia obu tych promocji.

Kto może otrzymać 200 zł za konto ING?

Promocja konta osobistego ING z bonusem na start przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy od 1 października 2020 roku nie posiadali konta osobistego ING (w tym jako współposiadacz).

Jak otrzymać 200 zł za Konto Direct?

120 zł na start otrzymasz jeśli:

 • Do 31 marca 2022 r. złóż wniosek online o konto Direct wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (informacje na temat konta znajdziesz na końcu wpisu)
  • Kartę debetową możesz też zamówić później poprzez system bankowości Moje ING, jednak nie później niż do 31.03.2022 r.
  • Wyraź zgody na przekazywanie przez ING Bank informacji handlowych  (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny
 • Do 30 czerwca 2022 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta / portflelem mobilnym Google Pay / Apple Pay lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1 000 zł
  • Transakcje anulowane i wypłaty z bankomatu nie zostaną uwzględnione

Zatem samo konto możemy założyć już teraz, aby później o tym nie zapomnieć. Natomiast kartę możemy zamówić w marcu, tak aby przez mniej miesięcy trzeba było spełniać warunek płatności na 300 zł dla zwolnienia z opłaty za jej prowadzenie. Jest to ukłon do osób, które aktualnie korzystają z innych promocji i nie mogłyby obecnie wykonać kolejnych płatności kartą.

Kolejne 80 zł otrzymasz za spełnienie dodatkowych warunków:

 • Jeśli wśród wykonanych transakcji min. 3 transakcje zostaną wykonane BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (np. Allegro)
 • W z trzech dowolnych miesiącach (do czerwca 2022 włącznie) zapewnij łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł spełniający warunek:
  • „Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku”
 • Również do 30.06.2022 r. załóż min. 1 cel oszczędnościowy na otwartym w promocji Otwartym Koncie Oszczędnościowym i zapewnij na nim saldo min. 300 zł
  • Cel Oszczędnościowy założysz w bankowości wybierając „Oferta ING” > „Oszczędności” > „Cele oszczędnościowe”

Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto wraz z kartą do dnia wypłaty nagrody – do lipca 2022 roku. Nagroda zostanie przekazana na rachunek oszczędnościowy (OKO).

Po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty debetowej jeśli jej nie potrzebujesz (samo konto bez karty jest bezwarunkowo darmowe). Tego dnia możesz też zrezygnować z konta jeśli nie spełnia ono Twoich oczekiwań.

Wskazówki

Wskazówka 1:

Za pierwszy niepełny miesiąc (w ING liczy się go od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca) nie poniesiesz opłaty za kartę, niezależnie od spełnienia warunków płatności.

Wskazówka 2:

Płatności na łączną kwotę 1000 zł najkorzystniej będzie podzielić na 3 miesiące spełniając przy okazji warunek zwalniający z opłaty za kartę (płatność 300 zł w okresie rozliczeniowych trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

Jak otrzymać łatwiejsze 200 zł za Konto Mobi do 26. roku życia?

Pierwsze 120 zł premii otrzymasz za spełnienie dwóch warunków:

 • Do 31.03.2022 r. załóż Konto Mobi wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym i kartą debetową
  • Wyraź zgody na przekazywanie przez ING informacji handlowych (marketingowych) poprzez środki i urządzenia komunikacji elektronicznej oraz profilowanych informacji handlowych (możesz to później sprawdzić w bankowości Moje ING)
 • Do 30.04.2022 r. wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM

To wszystko! Prawda, że dziecinnie proste warunki i grzech nie skorzystać z tej promocji? Co więcej, konto Mobi prowadzone jest całkowicie za darmo wraz z kartą bez żadnych warunków.

Kolejne 80 zł premii otrzymasz z kolei za:

 • Wykonanie min. 3 płatności BLIKIEM do 30.04.2022 r. (mogą to być płatności zawarte w powyższym warunki 10 płatności)
 • Założenie min. jednego celu oszczędnościowego na OKO i odłożenie na nim kwoty min. 100 zł na dzień 30.04.2022 r.

Nagrodę 120 zł lub 200 zł otrzymasz do 16 maja 2022 roku na rachunek Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Konto Direct i Konto Mobi – opłaty

Konto Mobi to brak opłat za prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową i bankomatami ING oraz Planet Cash bez żadnych warunków. Za darmo wypłacisz też raz w miesiącu pieniądze z pozostałych bankomatów.

Konto Direct to z kolei brak opłat za konto bez karty debetowej. Sama karta będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym (tj. od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

Konto Direct ING to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 1,5% do 200 tys. zł na OKO
Konto Mobi ING to:

 • 0 zł za prowadzenie Konta MOBI
 • 0 zł za kartę debetową Visa do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za przelewy wykonane w bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej
Dokumenty:

Regulamin promocji „200 zł za otwarcie konta ING”

Regulamin promocji „200 zł za konto Mobi”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
2 lat temu

Warunki chyba bez zmian a kasy więcej. Ale ja nie spełniam warunków

trackback

[…] ING Bank Śląski podwyższył oprocentowanie promocyjne na Otwartym Koncie Oszczędnościowym z 1% na 1,5% w skali roku. Dodatkowo podwyżce uległa maksymalna kwota oszczędności, jakie ulokujemy na promocyjnych warunkach, dzięki 1,5% otrzymać możemy dla kwoty 100 tys. zł (nowe środki) lub aż 200 tys. zł (nowi klienci, którzy dodatkowo mogą otrzymać 200 zł premii na start za Konto Direct). […]

trackback

[…] za kartę Mastercard lub Platinum Mastercard. Nowi klienci banku powinni najpierw skorzystać z promocji Konta Direct z premią 200 zł zgarniając łącznie 350 […]

Co myślisz?

50 zł za samą rejestrację w Twisto + 3 m-ce planu Space za darmo!

ING Bank Śląski: 120 zł za regularne inwestowanie [+ 200 zł za konto osobiste]