w

Smartfon vivo Y11s za przetestowanie karty Citi Simplicity [+50 zł na start]

vivo Y11s Citibank Simplicity

Citibank ruszył z kolejną ciekawą promocją karty Citi Simplicity z nagrodą gwarantowaną w postaci smartfonu vivo Y11s o wartości 499 zł na start za założenie karty i spełnienie warunków akcji.

Wystarczy tak naprawdę normalnie płacić w sklepach za codzienne zakupy nowo wydaną kartą a nagroda gwarantowana – smartfon vivo Y11s będzie Twoja. Po jej otrzymaniu możesz zdecydować, czy kartę chcesz zatrzymać czy też nie. Nie ma wymogu do związania się na dłużej z bankiem.

Zobacz aktualne promocje:

Motorola Moto E22 z kartą Citi Simplicity + 100 zł moneyback i 300 zł za Darmowe CitiKonto

Nagroda: vivo Y11s

smartfon vivo Y11s

Nagrodą gwarantowaną w promocji karty kredytowej Citi Simplicyty (darmowej po spełnieniu warunków opisanych w dalszej części wpisu) jest smartfon vivo Y11s o wartości 499 zł.

Smartfon vivo Y11s objęty jest 27-miesięczną gwarancją realizowaną przez producenta.

Promocja będzie trwała do 22.11.2021 roku

vivo Y11s to:

 • Wyświetlacz Halo FullView o wielkości 6,51 cala
 • Dwa obiektywy 13 MP i 2 MP zlokalizowane na tyle obudowy oraz przednia kamera rozdzielczości 8 Mpix
 • Bardzo pojemna bateria 5000 mAh
 • Czytnik linii papilarnych zlokalizowany z boku obudowy
 • Wyświetlacz odfiltrowujący niebieskie światło
 • System Android 11
Dla kogo smartfon vivo Y11s?

Z promocji Citibanku ze smartfonem vivo Y11s skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają aktywnej umowy o główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy.

Posiadanie w pełni Darmowego konta osobistego CitiKonto z premią 270 zł, pożyczki czy też kredytu nie wyklucza z udziału w promocji. Co więcej, można połączyć promocje konta osobistego i karty zyskując jeszcze więcej.

Karta kredytowa Citibank wymaga spełnienia następujących kryteriów finansowych:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł (wynagrodzenie, renta, emerytura, inne dochody)
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać vivo Y11s w 3 prostych krokach

 1. Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Wniosek wypełnisz online lub możesz zamówić rozmowę z konsultantem, który oddzwoni w ciągu kilku dni przeprowadzić cały proces
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich niezbędnych dokumentów lub informacji, to będziesz mieć możliwość uzupełnienia ich później. W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku trzeba będzie dostarczyć dokument potwierdzający uzyskiwane dochody na specjalnej stronie banku.
 2. Aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nadając przy tym kod PIN do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o kartę Citi Simplicity. Zakładając kartę we wrześniu, czas na instalację aplikacji mobilnej (pobierzesz ją ze sklepu Google Play / App Store) i logowanie masz do końca października 2021 r.
 3. Po aktywacji karty, płać nią za codzienne zakupy – wykonaj płatności bezgotówkowe wydaną kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity.
  Zakładając kartę we wrześniu, czas na wydanie kwoty 1000 zł masz więc aż do końca grudnia 2021 r. (średniomiesięcznie będzie to nie więcej niż 333 zł lub jeszcze mniej jeśli umowę podpiszemy na początku miesiąca).

Uwaga! Z powyższych transakcji wyłączone są:

 • płatności ułatwiające spełnienie zadania, tj. doładowanie portfeli elektronicznych (np. Revolut, od których pobierane są też prowizje dodatkowe) czy też za zakłady bukmacherskie, kasyna, itp.
 • transakcje zwrócone lub anulowane
 • wypłaty gotówki z bankomatów / przelewy z rachunku karty

Natomiast wszystkie normalne płatności za towary wykonane w sklepach stacjonarnych / sklepach online jak najbardziej liczą się do wymaganego limitu 1000 zł.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w październiku 2021 r.

Logowanie w aplikacji mobilnej i aktywację karty z jej poziomu wykonać należy do końca listopada 2021 r.

Transakcje na łączną kwotę 1000 zł należy natomiast wykonać do końca stycznia 2022 roku (czyli masz na to część października, cały listopad, grudzień i styczeń). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać je wcześniej, dzięki czemu wcześniej otrzymasz też telefon 😉

Odbiór nagrody

Nagrodę gwarantowaną, czyli smartfon vivo Y11s otrzymasz po spełnieniu warunków promocji, tj. aktywacji karty za pomocą aplikacji mobilnej i wydaniu łącznej kwoty 1000 zł.

Do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz powiadomienie o przyznaniu nagrody za pomocą serwisu bankowości Citibank Online.

Natomiast nagrodę, smartfon vivo Y11s otrzymasz kurierem w ciągu 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości wiadomości. W większości wypadków termin wysyłki powinien być jednak szybszy.

50 zł w programie Bezcenne Chwile

Po założeniu karty warto zapisać się w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile za co można zgarnąć super łatwe 50 zł do wykorzystania u partnerów programu (m.in. Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Douglas i wiele innych).

Jak otrzymać 4000 punktów?

 • Do 30.09.0221 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile rejestrując swoją kartę na stronie programu lub w przypadku niektórych banków przez bankowość elektroniczną
 • Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł w terminie 30 dni od przystąpienia do programu

Nagrodę otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w terminie 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunku płatności. Promocyjne punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchert w terminie 2 miesięcy od ich naliczenia.

Najkorzystniej będzie wybrać voucher do wybranego sklepu, który następnie będziesz mógł wykorzystać w dłuższym czasie określonym już na konkretnym bonie.

Karta Citi Simplicity

Simplicity - karta

Na koniec powiemy sobie kilka słów o zakładanej na potrzeby promocji karcie kredytowej Citi Simplicity. Ta będzie dla uczestników promocji prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym (co pokrywa się ze średnio-miesięczną kwotą transakcji niezbędnej do otrzymania nagrody).

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
O co chodzi z RRSO=11,46% (oraz jak otrzymasz RRSO=0%)

Banki są zobligowane do przedstawiania kosztu kredytu w reprezentatywnym przypadku pełnego wykorzystania limitu karty i następnie jego spłaty w równych ratach przez okres 12 miesięcy. W takim właśnie przypadku współczynnik RRSO określający całkowity koszt kredytu wyniesie 11,46%.

Natomiast korzystając mądrze z karty kredytowej, tj. płacąc nią bezgotówkowo w sklepach / Internecie, a następnie spłacanie całej wykorzystanej w danym okresie rozliczeniowym kwoty w okresie bezodsetkowym określonym na wyciągu, koszt kredytu wyniesie 0 zł (RRSO = 0%).

Będziemy wtedy w całości korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym.

Przykład

Nasza karta kredytowa posiada okres rozliczeniowy od 2 do 1. dnia kolejnego miesiąca.

W pierwszy dzień nowego cyklu, 13 października 2021 r. kupujesz coś kartą na kwotę 1000 zł.

1 listopada 2021 r. wygenerowany zostanie wyciąg i od tego czasu będziesz mieć jeszcze 25 dni na spłatę wydanej kwoty (zadłużenia) bez ponoszenia żadnych kosztów.

Jeśli jednak kartę spłacimy dopiero dajmy na to 2 grudnia 2021 r., czyli po 2 miesiącach od wykonania płatności, to bank naliczy nam odsetki za okres od dnia wykonania płatności do dnia spłaty zadłużenia. Więcej informacji na temat działania kart kredytowych znajdziesz w moim autorskim poradniku kart kredytowych.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Smartfon vivo Y11s z kartą Citi Simplicity”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
2 lat temu

hej , mam pytanie w tym czasie zarejestrowałam karte w programie bezcenne chwile i po spełnieniu warunków miałam otrzymać 4 tys pktów , nie otrzymałam napisałam do nich i otrzymałam taką informacje :
Szanowna Pani
 
W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości, uprzejmie informuję, iż jedyna promocja Mastercard jaka obowiązywała w ostatnim czasie to promocja „Wakacyjne przyspieszenie”, która obowiązywała do 30.09.2021 r. Pani karta została zarejestrowana w programie po promocji, 19.10.2021 r. W związku z powyższym warunki promocji nie zostały spełnione na Pani karcie ****
Jednocześnie informuję, iż bank Citi Handlowy nie organizował promocji na 4000 punktów w tym terminie.
Jeśli ma Pani na myśli jakąś inną promocję, prosimy o doprecyzowanie nazwy promocji lub przesłanie jej regulaminu.”

Rozumie że nici z tego ??

Co myślisz?

BNP Paribas: 80 zł kieszonkowoego dla dziecka za Konto Samodzielniaka

HIT! Rekordowe 420 zł za przetestowanie darmowego konta BNP Paribas [+300 zł dla chętnych]