w

BNP Paribas: 80 zł kieszonkowoego dla dziecka za Konto Samodzielniaka

Konto Samodzielniaka - kieszonkowe 80 zł na start

BNP Paribas ma dwie ciekawe propozycje dla dzieci. W pierwszej, którą zajmiemy się dzisiaj bank przekaże 80 zł kieszonkowego za założenie Konta Karty Samodzielniaka, w drugiej natomiast przekaże zegarek dla dziecka z lokalizacją GPS.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to za założenie tego darmowego rachunku otrzymasz 370 zł premii na start. Bonus możesz powiększyć o kolejne 550 zł korzystając ze świetnej karty kredytowej mamBONUS.

Łącząc trzy wspomniane promocje (konta dorosłego, konta dziecka oraz karty mamBONUS) zgarniemy łącznie nagrody o wartości aż 1000 zł!!

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają lub założą konto w BNP Paribas (obecnie za otwarcie Konta dla Ciebie zyskasz 370 zł premii).

Karta Samodzielniaka może być wydana dziecku, które ukończyło 7 lat, a nie ukończyła 13 lat i której Uczestnik jest przedstawicielem ustawowym.

Konto Karty Samodzielniaka z większą funkcjonalnością można natomiast założyć swojemu dziecku w wieku od 13 do 18 lat.

Jak odebrać 80 zł kieszonkowego?

  • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w BNP Paribas to załóż konto dla siebie – np. w świetnej promocji z premią 370 zł na start
  • Jeśli posiadasz już konto osobiste w BNP Paribas to do 31.10.2021 roku załóż Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka dziecku w wieku (7 – 13 lat) lub Konto Samodzielniaka z kartą do Dorosłości (dla dziecka w wieku 13 – 18 lat) wraz z dostępem do systemu bankowości elektronicznej akceptując przy tym regulamin promocji
  • Przez 4 kolejne miesiące dziecko musi wykonać po min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę
  • Ty z kolei wystarczy, że zasilisz konto dziecka dowolną kwotą, która wystarczy, aby Twoje dziecko wykonało w każdym z tych 4 miesięcy wymagane transakcje

Za każdy miesiąc, w którym dziecko wykona wymagane płatności, bank przekaże na konto dziecka kwotę 20 zł kieszonkowego. Nagroda zostanie przekazana do 10-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Przez 4 miesiące trwania promocji będzie to zatem 80 zł premii.

Konto Samodzielniaka – opłaty

Konto Samodzielniaka i Konto Karty Samodzielniaka są prowadzone całkowicie za darmo wraz z kartami i bankomatami. Za skorzystanie z promocji nie poniesiemy więc żadnych kosztów.

Konto Samodzielniaka to:

  • 0 zł za prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka
  • 0 zł za przelew w systemie bankowości internetowej
  • 0 zł za wydanie i obsługę Karty Samodzielniaka i Karty do Dorosłości
  • 0 zł za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce
  • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach zlokalizowanych w oddziałach banku
Dokumenty:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 1800 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku MIllennium + 0 zł na 24 miesiące

Smartfon vivo Y11s za przetestowanie karty Citi Simplicity [+50 zł na start]