w

370 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ nawet 700 zł dla chętnych!]

Citibank ruszył z kolejną edycją promocji Darmowego konta osobistego z rekordową premią na start w wysokości 370 zł (270 zł w gotówce od banku + 100 zł w bonach lub aż 10 biletów do kina). CitiKonto to całkowity brak opłat za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej oraz wybrane bankomaty.

Dodatkowo, po założeniu konta możesz zyskać kolejne 900 zł premii lub łatwiejsze 600 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity. Łącznie daje nam to niemal 1000 złotych premii od Citibanku!

Aktualna edycja promocji konta Citibanku:

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

Jak widzicie powyżej, CitiKonto to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta wraz z kartą i wieloma usługami, a za jego założenie otrzymamy dodatkowo 270 zł lub nawet 370 zł premii rejestrując kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 270 zł premii pieniężnej na start
 • 100 zł na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
370 zł premii za otwarcie Citikonta z kartą Mastercard

Na profilu JakOszczedzic.pl na Facebooku wielu z Was niedowierza, jak to możliwe, ze bank płaci swoim klientom? Przecież to powinno wyglądać odwrotnie 😉

To proste, powiem banki, żeby zarabiać pieniądze muszą najpierw przyciągnąć do siebie klientów i robią to na wiele sposób. Jednym z nich jest proponowanie premii na start za założenie konta za które dodatkowo nie zapłacisz ani grosza! Konto jest darmowe bez żadnych haczyków i warunków dodatkowych.

No dobra, na czym więc bank chce zarobić?

Banki mają nadzieję, że w przyszłości dobierzemy jakiś produkt zyskowny dla banku (pożyczkę, kredyt, przelew z karty kredytowej czy też rozłożenie zadłużenia na tej karcie na raty). Natomiast nikt nie zmusza nas do tego, aby korzystać z takich produktów. Co więcej, posiadając kartę kredytową możemy korzystać z darmowej odroczonej płatności do 56 dni nic za nią nie płacąc (to jednak temat na inny wpis – odsyłam Cię tutaj do prześwietleń promocji kart Citi Simplicity: 600 zł zwrotu za zakupy lub łatwiejsze 400 zł do Biedronki.

Wracając jednak do promocji bezwarunkowo darmowego CitiKonta

Za jego otwarcie otrzymamy 270 zł premii pieniężnej oraz kolejne 100 zł w formie 8000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienimy np. na 10 biletów do kina lub bony o wartości 100 zł do RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K, Empik i wielu innych sklepów.

Dla kogo 270 zł + 100 zł premii za CitiKonto?

IV edycja akcji „Nawet 270 zł z CitiKontem” przeznaczona jest dla osób nieposiadających konta osobistego i/lub oszczędnościowego w Citibanku po 31 grudnia 2020 roku.

Z kolei akcja „Wiosenne Przyspieszenie” z 8000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł przeznaczona jest dla osób, które wcześniej nie były uczestnikami programu. Nie wiemy, czy jeśli posiadamy już zarejestrowaną kartę innego banku to czy rejestrując konto na innego maila otrzymamy premię.

Jak otrzymać 270 zł za CitiKonto?

 • Do 30.06.2022 r. złóż promocyjny wniosek online o CitiKonto oraz podpisz umowę o konto, a następnie w ciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji (zazwyczaj jest on automatycznie dołączany z dokumentami w momencie podpisywania umowy o konto)
 • Nagroda 1: 20 zł w gotówce zostanie przekazana przez bank, jeśli wnioskując o konto wyrazisz zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (po tym czasie możesz wycofać zgody)
 • Nagroda 2: 100 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 Transakcji BLIK (przelewów na telefon lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Wystarczy więc wykonać np. trzy przelewy BLIK na telefon po 100 zł i pierwsza premia jest nasza!
 • Nagroda 3: 100 zł w gotówce otrzymasz za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonanie zlecenia walutowego w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1020 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej tutaj po kilka złotych, ponieważ nie wiemy, jak bank liczy kwotę zlecenia.
 • Nagroda 4: 50 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 oraz Nagrody 3.
  • Warto więc zapewnić wpływ wynagrodzenia lub dokonać wymiany walut za którą zapłacimy maksymalnie kilkanaście złotych prowizji
Jak otrzymać 8000 punktów Bezcenne Chwile?

 • Do 30.06.2022 roku zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (np. w bankowości Citi Online) wyrażając przy tym zgodę na:
  • wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)
 • W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł (wykluczenia znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji Wiosenne Przyspieszenie z Mastercard Bezcenne Chwile)
Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsze 20 zł w gotówce otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za trzy przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta razem z nagrodą dodatkową 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 i 3.

8000 punktów o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile Mastercard zostanie przekazane nie później niż do 60 dni roboczych od dnia wykonania płatności kartą na łączną kwotę 50 zł. Punkty te zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od przyznania i w tym czasie należy je wymienić na vouchery lub bilety do kina.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dodatkowe 100 zł moneyback (1% zwrotu) oraz 600 zł zwrotu, 600 zł na Allegro lub 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity oraz

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo 100 zł zwrotu za płatności nowo założoną kartą kredytową oraz dodatkową premię w promocji samej karty Citi Simplicity (600 zł lub 400 zł).

Zwrot 1% (max. 25 zł miesięcznie) zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także karty Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego.

Zwrot będzie wypłacany przez okres 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej w wysokości nie większej niż 25 zł miesięcznie.

Łącznie zyskać można aż 1000 zł za kartę w promocji karty Citi Simplicity – patrz prześwietlenia promocji:

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boson
boson
2 lat temu

Czyżby zmienili wzór kart? Ja mam od roku i moja wygląda inaczej. W sumie to chyba czas ją zamknąć i czekać na kolejną okazję 🙂

Co myślisz?

480 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska [+ lokata 5% + do 300 zł zwrotu za rachunki]

Lokata 6,25% bez zakładania konta w Facto!